Autor Wątek: JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!  (Przeczytany 9900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« dnia: 11 Września 2006, 07:16 »
Oto moja suknia slubna i zdjecia z przymiarki wprawdzie z telefonu ale niestety aparatwysiadł  :cry:
OTO MOJA SUKNIA( bbb podobna- bo ma jest ecru a aplikacje sa baladziutko różowo- starozłotawe i na dola aplikacja jewst tylko przy tym rozcieciu)

a OTO I MOJE ZDJECIA Z PRZYMIARKI!






Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Września 2006, 07:18 »
a no i chciałam dodac ze te foty w pełni nie oddaja jej wyglądu bo była duzoo zadługa no i za waska w biuście przez co jest z tyłu zapieta tylko troche a reszta nie ( no bo niestety była na zasuwaczek)

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Września 2006, 08:52 »
Aniutek, szkoda, że te fotki takie malutkie :cry: , w zasadzie nic nie widać. Ale najważniejsze, czy Tobie się podoba :?:

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Września 2006, 09:35 »
aniutek, nie widać uwidocznionej talii, jakbys wcale jej nie miała. To taka moja uwaga na pierwsze spojrzenie na całość.
No i zdjęcia malutkie ....
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Września 2006, 09:43 »
noo ja wiem ze nie widac talii bo ja mówiłam sukienka była na mnie za mała i z tyłu nie zapieta niestety tylko troszeczke wiec nie miało jej co usztywnic! No fakt wiem zdjecie malutkie bo zapomniałam cyfrówki od narzeczonego, wziełam od kol4zanki ale niestety podczas robienie zdjec siadła! i trzeba było tylko ratrowac sie tel!
Wiem moze niepotrzebnie umieściłam tu te zdjecia  bo  niewiele widac!

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Września 2006, 09:50 »
Aniutek83, foty są za małe żeby tak szczerze i obiektywnie się wypowiadać - tym bardziej, że jak sama piszesz rozmiar nie ten. Nie leżała jak należy więc nic konkretnego nie da się powiedzieć :roll:


Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Września 2006, 09:55 »
No to nie pozostaje mi nic innego jak tylko zwrócic sie do moderatora o usuniecie mojego postu! I przepraszam za zasmiecanie wątku!

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Września 2006, 09:56 »
eee tam, poczekamy na kolejne fotki - po co zaraz usuwać. Będzie kieca przerobiona i wtedy wlepisz :wink:


Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Września 2006, 11:34 »
noo jasne ,ze wlepie tylko za jakies 9 miesiecy jak pójde na przytmiarke i wtedy juz wezme cyfrówke1 Ale myśle,ze przydadza mi sie wasze konstruktywne rady itp. Bo w końcu tutaj jestescie nie? Zeby doradzac, krytykowac i chwalic! Tak wiec foty beda i na pewno w real rozmiarze!

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Września 2006, 06:29 »
Ta suknia chyba troche poszerza- tak mi się zdaje patrzac na te miniaturki.  :roll:

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Września 2006, 06:34 »
Cytat: "okruszek"
aniutek, nie widać uwidocznionej talii, jakbys wcale jej nie miała. To taka moja uwaga na pierwsze spojrzenie na całość.
No i zdjęcia malutkie ....


to samo chciałam napisać...może inny model bardziej eksponujący talię...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Września 2006, 09:20 »
Cytat: "liliann"
to samo chciałam napisać...może inny model bardziej eksponujący talię...

tak Aniutek - wydaje mi się, że powinnaś poszukac innego modelu; powiem ci , ze tez kiedyś mierzyłam suknię w tym stylu - normalnie moja talia....hmmm...jaka talia??? - i w takiej kiecce było mi źle!!
nie wiem tylko czy ty ja juz kupiłaś czy to była niezobowiązująca przymiarka??

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Września 2006, 11:00 »
no ale mówie ona nie mogła wyeksponowac talii bo była nie zapieta z tyłu bo była za mała na mnie! wiec nic jej nie trzymało niestety wiec ja ja tylko załozyłam tak oo a nie zapinałam! No i była za długaa wiec to sie nie da obiektywnie ocenic! Ale w goresecie było mi brzydko poniwwaz jestem za niska skracał mnie! nie nie kupiłam jej, moge sobiie wybrac inna sukienke!

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Września 2006, 11:26 »
Cytat: "liliann"
.może inny model bardziej eksponujący talię...

chyba nie ma modelu bardziej eksponującego talię niz właśnie z drapowaniami w tali, te modele najbardziej zwężają optymalnie, tylko muszą być opowiednio dopasowane. Sama miałam bardzo podobną sukeinkę do tej i wiem że jak prezymierza się niedopasowaną to nie ma tego efektu, sukienka musi mocno trzmać się na tali a być lekko luźniejsza w biuście, a jak piszesz u ciebie było całkiem odwrotnie, moze przymierz inną sukeinkę w tym stylu ale w twoim rozmierze i zobacz jak pasuje, czy zakrywa co trzeba i eksponuje co trzeba, wtedy mozesz się decydować, niestety tak jest w salonach że nie mają wszystkich rozmiarów i choć sukeinka naprawdę świetnie pasuje to nie widac tego bo za luźna i spada albo za ciasna...
a przymierzałaś inne wzory, jak się w nich czujesz???
czekam aż szczęście powróci...

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Września 2006, 11:31 »
noo niestety u nas w salonach maja tylko rozmiar 36  , i to we wszystkich których byłam a ja mam dosc duzy biust 80 D i siła rzeczy nie wcisnełam sie w ta sukienke, zreszta ona była na kogoś duzo wyzszego i siła rzeczy tułw był dłuzszy  od mojego, była duzoo za długa! Takze tego efektu nie ma ale z tyłu staneły moja klezanka i mama jak mnie mocno scisneło to to naprawde fajnie wygladało na tych zdj nie ma efektu totalnie nie mój rozmiar! Ale ogólnie bardzo fason mi sie podoba i kolezanki mama , która jest krawcowa tez tak własnie powiedz ze powinno to wyeksponowac talie! No ale co mi miało eksponowac jak ta kiecka była 2 rozmiary za mała!

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Września 2006, 11:34 »
orzymierzałam tez gorset jest mi nieładnie bo mnie skraca No i zadne tam drapowania na spódnicy i upiecia bo nie przepadam za tym, wole chyba prostsze sukienki a ta własnie taka jest! Ale przejde sie po nowej kolekcji moze beda mieli wiekszy rozmiar! Ale powiem szczerze  taka znajoma ma b podobna figure do mojej miała taka sukienke i było jej bb ładnie! No chyba ,że tylko Mi jest we wszystkim brzydko!

Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Września 2006, 11:55 »
Aniutek nie masz co się spieszyć z suknią. Ja pochodizłabym po salonach i pomierzyła sobie rózne typy i fasony. Ta suknia na fotkach jakoś nie leży na Tobie jak powinna - no ale może to kwestia dopasowania, bo wkońcu figurkę masz jak się należy więc nie powinno być problemów. Druga sprawa, że fotki nie oddają całości i nie widać całokształtu.

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Września 2006, 12:29 »
też tak myślę przejdź się po salonach sukienek w tym stylu jest mnóstwo może gdzies będą mieli w twoim rozmiarze  :mrgreen: bo mama i kolezanka mają rację te sukeinki bardzo wyszczuplają  :mrgreen: najważ niejsze byś ty się w niej dobrze czułą, ja też mierzyłam różne wzory i jak założyłam tą to mama stwierdziła że to jest to i faktycznie świetnie się w niej czułam. Zycze byś też znalazła taką w której się zakochasz i będziesz wiedziała ze to własnie ta!
czekam aż szczęście powróci...

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Września 2006, 12:43 »
nOo fakt,ze sie w niej zakochałam w  jej wyglądzie i kolorze Schodziłam wiele salonów i nic to nie było to!! Bo lubie prostote i skromność! Zreszta mi jest naprawde ciężko znalezc wmoim rozmiarzew bo przez ten biust wszedzie dobra a w biuscie za mała wezmew dobra w biuscie to za duza i tyle! tak to jest z nietypowymi figurami I NA MNIE TRZEBA SUKNIE SZYĆ! ta tez maja mi uszyc dokładnie na miare i dopasowana!

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Września 2006, 15:26 »
niee ja jej nie zamówiłamta siknie jest tylko i wyłacznie szyta na miare  zdjecia miary miałioby byc doopiero w lipcu! Tak ja chce w niej zmienic dekolt na serek to wiem na pewno! I moge w niej zmienic co tylko chce! A no jak mówiłam nie widac talii bo Sukienka była NIE ZAPIETA! po prostu była włozona i całkowicie nie zapieta i za mała o 2 rozmiary!
Ale dziewczyny ja sie ciesze na słowa krytyki przynajmniwj wiem co zmienic!

Offline AniaX
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Września 2006, 11:27 »
Cytat: "Aniutek83"
nOo fakt,ze sie w niej zakochałam w jej wyglądzie i kolorze Schodziłam wiele salonów i nic to nie było to!! Bo lubie prostote i skromność!


Ja też się prawie zakochałam (ale kuzynka miała podobna rok temu na weselu więc bede musiała szukac czegoś troszeczkę innego). Suknia jest śliczna ale żeby powiedzieć coś na temat twojego w niej wyglądu to faktycznie pasowałyby zdjecia w zapietej. Jeśli chodzi o wyszczuplenie talii to ten fason świetnie do tego się nadaje i myślę, że jak suknia bedzie zapieta to zupelnie innego wyglądu to nabierze. A jeśli do tego masz wiekszy biust to talia tym bardziej bedzie wydawała sie szczuplejsza. Problem jest wtedy jak biust jest mały i nie ma uwydatnionej róznicy między nim a talią...ale to tylko moje skromne zdanie
Buziaczki  :)

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Września 2006, 16:05 »
AniaX no masz rzeczywiscie chyba rację tak samo powiedz mama i przyjaciólka ze nie ma tego efektu niestety! Jak kiecka jest za mała i nie zapieta! noi zewszad słysze ze taki fason wyszczupla talię!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Września 2006, 16:36 »
aniutek

suknia zacna ino małe foty i nie ten rozmiar ( jak juz to napisałaś0 .. postaraj się znaleśc kiecę w swoim ( lub zblizonym ) rozmiarze.. sadzę ,ze 40/42 ( tak jak ja.. ja tez mam 80 ale E)

ta suknia ładnie wyeksponuje talie ale z racji dużo za dużo małego rozmiaru zdefasonowała się i wygląda  (powiem delikatnie) nieładnie...

 :roll:

a o dodatki się nie martw.. tylko welon bez lamówki załóż, bo nie widzi mi się do tej kiecy lamówka
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Września 2006, 17:01 »
no tak Moniu masz racje nosze 40 a to było 36! no i biust 80D! a ta kiecka miseczke miała na B! No i była duzoo za długa niestety! No ten welon to tylko tak przymierzyłam zeby zobaczyc jak mniej wiecej wyglada długi i z góry akurat mieli pod reka z tymi samymi aplikacjami co sukienka to go sobie machnęłam na główkę!
No fotki małi niestety w salonie wystapiła awaria cyfrówki kolezanki i nici z fajnych fot!

Offline Gosia-oosta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3322
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Września 2006, 11:41 »
Ania, mozesz poprzymierzac przecież inne suknie, ale o tym samym fasonie, byleby były w Twoim rozmiarze..inaczej sie nie przekonasz, czy w góle taki fason będzie Ci odpowiadał..


Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Września 2006, 12:08 »
Aniutek masz sporo czasu jeszcze troche i zaczną się nowe kolekcje i może jeszcze inna suknia Cie oczaruje :)
Co do tej to nie wypowiem sie ale to tylko dlatego że słabo cokolwiek widać :)
W rzeczywistości może być śliczna a zdjęcie i to takie malutkie nie odzwierciedli wszystkiego  :wink:
Pozdrawiam
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline mania

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 153
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Października 2006, 20:10 »
Kurcze no nie wytrzymam, nie ma w salonach sukien slubnych rozmiarow 40-46! Nie kazdy ma 36 czy 38! I juz 9 m-cy przed ostateczna przymiarka wyglada w suknie idealnie! Ja tez wybralam suknie i taka chce miec, pomimo, ze w salonie miala 38 a ja bede miala duzo wieksza. Wiec jak Waszym zdaniem ma dobrze lezec i wyeksponowac to co ma wyeksponowac? Bedzie dobrze gdy bedzie uszyta tak jak ma wygladac w dniu slubu. Eh przepraszam jezeli kogos urazilam ale sie zdenerwowalam no :twisted:


Moje odliczanie : link

Nie żeń się dla pieniędzy, można je taniej pożyczyć :)

Offline mania

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 153
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Października 2006, 20:12 »
Aha, Ania suknia sliczna! I napewno w dniu slubu bedziesz wygladac super. Co do fryzurki tez pewnie bedzie inna.


Moje odliczanie : link

Nie żeń się dla pieniędzy, można je taniej pożyczyć :)

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Października 2006, 20:18 »
maniu no bedzie inna to był mój zwykły codzienny kucyk! no i to fakt nie ma takich rozmiarów naprawde są tylko 36 i ta moja własnie taki miała! no i to logiczne ,ze sie w niej w biuście nie dopiełam jak ja mam miseczke D a to było na B! I za długa o pól metra! no ale masacje  nikt w takim czyms idealnie wyglądał nie bedzie a moi w gorsecie jest niedobrze bo jestem za niska! i ten fason chce na pewno!

Offline carlunia

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1998
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
JA I MOJA SUKNIA- NIE WIEM CZY PASUJE??? PROSZĘ O RADE!
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Października 2006, 12:23 »
troche to nielogiczne, zeby salony mialy tylko rozmiar 36. Z wiekszej mozna zrobic mniejsza, ale na odwrot juz nie bardzo..Moja suknia jest na mnie za duza bo to rozmiar 40 a ja nosze 36. I beda ja zmniejszac dla mnie. Nie wiem jak z innymi modelami, ale te co mierzylam to wszystkie byly raczej za duze na mnie.
I jeszcze jedna sprawa. Dwa lata temu moja kolezanka brala slub. tez ma duzy biust i niestety nie mogla na siebie dobrac gorsetu. Wypozyczyla tylko spodnice a gorset musiala kupic. Znowu przyjaciolka, ktora w tym roku brala slub szyla cala suknie. Jest wysoka i tez ma duzy biust. Nie znalazla nic co by na nia pasowalo i jej sie podobalo wiec uszyla. Ale jest duuza roznica w cenie..