Autor Wątek: Pod Aniołami - Szczecin Chopina  (Przeczytany 11339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pusia3214
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
Pod Aniołami - Szczecin Chopina
« dnia: 15 Marca 2013, 13:45 »
witam,
chciałam was uprzedzić odnośnie lokalu "Pod Aniołami" przy akademiku Andromeda (ul.  Chopina).  Niestety mnie z moim narzeczonym spotkała nas niemiła sytuacja.  Otóż mieliśmy mieć ślub w tym roku w lokalu Kubuś, mieliśmy podpisaną umowę, wpłacony zadatek i wszystko było ustalone.  Trzy miesiące przed ślubem zadzwoniła do nas właścicielka Kubusia (obecna właścicielka Pod Aniołami), że musimy poszukać nowego lokalu na wesele, ponieważ nie przedłużyli z nią kontraktu na lokal.

Nie wiem ile par znalazło się w takiej sytuacji, że w tym roku po prostu niedługo przed ślubem trzeba było znaleźć sobie nowy lokal, gdzie już pozostały same najdroższe lub najgorsze pod względem jakości, zostaliśmy na lodzie, w prawdzie kierowniczka zaproponowała nam zrobić wesele Pod Aniołami, ale nie odpowiadała nam lokalizacja tego pomieszczenia, tym bardziej, że jest to po prostu zwykła piwnica na terenie akademików studenckich.  Osobiście muszę niestety odradzić współpracy z tym lokalem i właścicielką, teraz zamiast najpiękniejszego dnia w życiu mamy same kłopoty, które jak domino się posypały przez zmianę lokalu.

Odzyskaliśmy jedynie zaliczkę, jesteśmy stratni koszt zaproszeń i droższy lokal oraz dowóz gości (ponieważ odległość się zwiększyła), i w dodatku po wzięciu zaliczki, którą zapłaciliśmy potraktowano nas nienajlepiej

Offline Bella1992
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.07.2013 r.
Odp: Pod Aniołami - Szczecin Chopina
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marca 2013, 13:35 »
Potwierdzam! Również z narzeczonym padliśmy ofiarami tego przekrętu bo nie wiem jak inaczej to nazwać.  Podpisując umowę z "Kubisiem" nikt nas nie powiadomił o ryzyku, a właścicielka pani Renata zadzwoniła do nas po fakcie dokonanym (niecałe 4 miesiące przed ślubem) czyli na ostatnią chwilę, że niestety przegrała przetarg.  Zaprosiła nas do swojej nowej "restauracji" - Pod Aniołami (dawny pub studencki "Kaktus") - to było po prostu śmieszne. . .  Restauracja znajduje się w PIWNICY akademika! Pani Renata na początku płakała i udawała skruche ale jednocześnie chciała nam koniecznie wcisnąć swój lokal wiedząc ze na dzień dzisiejszy ciezko nam będzie znaleść cos innego.  Oczywiście nie zgodziliśmy się i gdy tylko odebraliśmy zaliczkę poczucie winy i skrucha zniknęła i włascicielka jeszcze miała do nas żal i pretensje ze rezygnujemy z jej usług. 

Pani Renata traktuje wszystkie wesela taśmowo, a nie jako najważniejszy i najpiękniejszy dzień w naszym życiu.  Nie czuje w ogóle powagi sytuacji ani nie dopuszcza do siebie świadomości że przyspożyła nam tylko zbędnych problemów i stresu.

Zdecydowanie odradzam!!!! "Pod Aniołami" bo to jest śmiech zaczynając od lokalu a kończąc na włascicielce. .

Poniżej wstawiam zdjęcia restauracji

Offline truelove
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2013
Odp: Pod Aniołami - Szczecin Chopina
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Marca 2013, 15:18 »
Mega współczuję takiej sytuacji.. z resztą musiałą chyba wcześniej o tym wiedzieć skoro zdążyła jużurządzić i wyremontować nowy lokal ?

Offline EwelinaD
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.09.2013
Odp: Pod Aniołami - Szczecin Chopina
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Marca 2013, 16:43 »
A udało Wam się znaleźć jakiś inny lokal?? Masakra ;/

Offline Bella1992
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.07.2013 r.
Odp: Pod Aniołami - Szczecin Chopina
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Marca 2013, 16:30 »
Oczywiście że włascicielka wiedziała wczesniej, bo przed wykonaniem telefonu do mnie 3 tygodnie remontowała nowy lokal.  Sama sie do tego przyznała, ze chciała nas powiadomoć dopiero jak będzie wykończony "pod Aniołami" zeby nam go zaproponować od razu. . . 

Tak znaleźliśmy inny lokal, ale poniesiemy wieksze koszty sali jak i DJ'a który w "Kubusiu" miał być tylko za dopłatą (jego też pani Renata nie poinformowala o przegranym przetagru), a gdy zmieniliśmy lokal jesteśmy zmuszeni dopłacić.  Na szczęscie Pan który będzie u nas grał zrozumiał naszą sytuację oraz to, że nie my jesteśmy odpowiedzialni za to zamieszanie i zmiany i nie wyskoczył z kosmiczną ceną lecz poszedł na kompromis.

Offline truelove
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2013
Odp: Pod Aniołami - Szczecin Chopina
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Marca 2013, 19:43 »
A gdzie teraz robicie ??

Offline Bella1992
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.07.2013 r.
Odp: Pod Aniołami - Szczecin Chopina
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Marca 2013, 10:14 »
w Willi Vivian w Ustowie (koszt również zwiększył się ze względu na zorganizowanie dojazdu gościom)

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pod Aniołami - Szczecin Chopina
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Marca 2013, 15:27 »
Bardzo Wam współczuję  :-\  Aż trudno w to wszystko uwierzyć.... My w zeszłym roku mieliśmy wesele w Kubusiu - wiele spraw złożyło się na tę decyzję: lokal może z zewnątrz nie powalał, a w środku ok, obok zaraz niedrogie noclegi, poza tym dosć blisko kościoła, no i cena i gratisy.... Pani Renata i Pani Lidka były bardzo miłe i kreatywne i zgadzały sie właściwie na wszystko, poza tym wykazywały dużo zrozumienia...dla zdenerwowanej Pany Młodej  ;)
Dlatego jak teraz czytam Wasze wypowiedzi i łączę to z sytuacją, która ma miejsce w mojej rodzinie - też wesele w Kubusiu przeniesione do Kaktusa,tzn. teraz "Pod Aniołami", to aż trudno w to wszystko uwierzyć... Myślę, że jeśli wesele nieduze na 50-60 osób, to w tym nowym miejscu się zmieści spokojnie - na zdjeciach na stronie internetowej wnętrze wygląda całkiem nieźle, no ale jeśli większe to moze być problem...

Nasze było na 100 osob, 28 kwietnia, wiec gdybym np. w lutym czy marcu usłyszała o czymś takim, to bym ich chyba do sądu podała...bez kitu....
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline Podaniołem
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.12.2013
Odp: Pod Aniołami - Szczecin Chopina
« Odpowiedź #8 dnia: 6 Kwietnia 2013, 19:33 »
Jako właściciel najmowanego lokalu obecnie Pod Aniołem, chciałabym  sprostować powyższe wypowiedzi, gdyż są nieobiektywne i odbiegają znacząco od prawdy.  Do dnia 27. 02. 2013 prowadzałam  lokal Kubuś.  Od dnia 01. 03. 2013 prowadzi go nowy najemca.  Do tego czasu istniało wiele hipotetycznych okoliczności, które mogły się wydarzyć, powodując, że Państwo Młodzi nie musieliby przeżywać stresującej sytuacji ponownego wyboru sali weselnej.  Po przeprowadzce do nowego lokalu ( 30 m od poprzedniego) Pod Aniołem bez zbędnej zwłoki osobiście przekazywałam wszystkim klientom informację o zmianie lokalu, proponując im pomoc w poszukiwaniu innego lokalu, w przypadku braku akceptacji obecnie najmowanego Pod Aniołem.  Większość klientów przychylnie odniosła się do oferty nowego lokalu Pod Aniołem. 
Kilka wesel pow.  100 os.  zdecydowała się na oferowaną przez mnie pomoc w znalezieniu zastępczego miejsca.  Zaoferowane propozycje były co najmniej tak dobre jak te, które im oferowałam w umowie.  Większość wybrało AMBASADORA w Szczecinie.  Państwo Młodzi, którzy wybrali Ustowo (post powyżej) nie zdecydowali się na lokal Pod Aniołem, ponieważ są mieszańcami akademika, przy którym znajduje się lokal i szukali lokalizacji bardziej odosobnionej, co jest oczywiście zrozumiałe.   Już następnego dnia po naszym pierwszym spotkaniu, Państwo Młodzi poinformowali mnie, że znaleźli już lokal.  Pani Młoda poprosiła mnie jedynie o wynegocjowanie niższej opłaty za pracę DJ’a, co oczywiście zostało przez mnie załatwione. 
Prowadzę tę działalność gospodarczą od kilku lat.  Jestem przedsiębiorcą odpowiedzialnym.  Nigdy nie pozwoliłabym sobie na pozostawienie Klienta bez pomocy czy porady.  Każdemu klientowi osobiście tę pomoc oferowałam po przeprowadzce.  W przypadku jedynie dwóch wesel tej pomocy nie chciano.  Wiadomo, co podkreślałam na każdym spotkaniu, łatwiej jest restauratorowi wynegocjować lepsze warunki dla swojego Klienta niż samemu Klientowi.  Nadal oczywiście deklaruję pomoc tym parom weselnym, jeśli jej będą potrzebowali.   Renata 508 00 33 53
Samych szczęśliwych chwil na nowej drodze życia dla wszystkich Młodych!

Offline WiolJa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 6 kwietnia 2013
Odp: Pod Aniołami - Szczecin Chopina
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Maja 2013, 18:22 »
Chciałabym stanąć w obronie lokalu "Pod Aniołami".  Ja też dowiedziałam się, że zamiast w "Kubusiu" będę miała wesele w nowej restauracji, jeśli oczywiście zechcę.  Zgodziłam się, choć wiedziałam, że jest to dawny "Kaktus" i piwnica.  Ale jaka piwnica! Wszystkim malkontentom polecam wybranie się do tej "piwnicy" lub obejrzenie zdjęć w galerii.  Z tego dawniej przytłaczającego i ponurego miejsca zrobiono bardzo ładną, ze smakiem i klasą urządzoną restaurację.  Nie ma tu żadnego kiczu, za to piękne stylowe meble, anioły i mnóstwo światła dzięki wielu oknom, białym firankom i lampkom umieszczonym na parapetach.   Pani Renata i pani Lidia traktowały mnie i mojego narzeczonego z szacunkiem i serdecznością.  Pani Lidia sama dekorowała nam salę, a nawet rozmieściła winietki na stołach (dałam Jej tylko kartkę z nazwiskami i miejscami dla każdego), tak więc w piątkowy wieczór mogłam zająć się własnym wyglądem, a nie salą. 
Nasze wesele (w kwietniu) trwało od 17. 00 do 3.  nad ranem i żałowałam, że tak szybko minęło.  Jedzenie i obsługa były znakomite.  Kelnerzy czuwali, by gościom niczego nie brakowało i by nie siedzieli przed brudnymi talerzykami.  Zabawę prowadził DJ Mariusz, którego również gorąco polecam, ponieważ potrafi zabawić wszystkich gości, przeprowadzić pomysłowe (i na poziomie!) konkursy oraz wszystkich ustawić do poloneza i poprowadzić go bez żadnej próby! Ponieważ nie miałam poprawin, na drugi dzień rano jedzenie, które pozostało, już czekało zapakowane do odebrania.  Ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni, a od naszych gości weselnych również słyszałam same dobre słowa na temat zabawy.  Gorąco polecam restaurację "Pod Aniołami"! Gustowne wnętrze, dobre jedzenie, miła obsługa i przyjemna atmosfera.  Zresztą nie trzeba czekać do wesela, warto tam się wybrać na smaczny, domowy i niedrogi obiad w tygodniu. 

Offline Darkosa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 22.06.2013
Odp: Pod Aniołami - Szczecin Chopina
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Września 2013, 12:04 »
Witam :D

Miałem wesele włąsnie pod Aniołami 22. 06. 2013. . .  Wybraliśmy ten lokal bo wnętrze bardzo spodobało się mojej żonie, a cena była bardzo przekonująca zwłaszcza, że nie mieliśmy zbyt wielkich środków (ale ostatecznie udało nam się zaprosić 60 osób i na tą sale to raczej limit bo przypuszczam, że przy 70 byłby ścisk).  Z obsługi, ilości jedzenia i wszystkiego związanego z samą imprezą byliśmy wielce zadowoleni (jedyny minus sali to klimatyzacja ale byliśmy w tym roku na jeszcze 2 weselach w Sensie i Vivacie i nie czułem tam znacznej różnicy temperatur wszędzie byłem jednakowo mokry :D).  DJ polecany przez Panią "menadzerkę" spisał się na medal wszyscy się dobrze bawili i naprawdę mamy teraz świetne wspomnienia.  Może jest tak, że każdy uważa swoje wesele za najlepsze :D ale najlepiej bawiłem się na swoim, w Vivacie jedzenie było do bani a DJ wybrany przez znajomą grał wg mnie w porządku ale goście rozeszli się już około 2 gdzie u nas bawili się do 7 (nawet po wyjściu DJ o 6, który zgodził się zagrać o godzinę dłużej), W Sensie jedzenie było w porządku (chociaż za dużo większą sumę niż "Pod Aniołem")  ale zawaliła orkiestra.

Więc ja jako zadowolony Pan młody polecam tą salę (a z Żoną planujemy tam w przyszłości zrobić chrzciny :D)


Offline michalszczecin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Skąd:: szczecin
Odp: Pod Aniołami - Szczecin Chopina
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Lipca 2016, 19:05 »
Cześć

Macie wiedzę, jak jest teraz Pod Aniołem, na Chopina w Szczecinie ?
Z racji na bardzo (zaskakująco) dobre opinie, dobrą cenę i bardzo fajne podejście właścicielki prawie zdecydowaliśmy się na Kubusia,
ale dzisiaj koleżanka nam podpowiedziała, że Pod Aniołem jest lepsze jedzenie i ładna sala (z punktu widzenia studenta żywiącego się tam; na imprezie okolicznościowej tam nie była).
Na FB mają "aż" 3 dobre oceny (ale żadna z wesela), w Internecie ciężko coś znaleźć. Dziwię się, bo widzę, że już parę lat funkcjonują.
Na zdjęciach sala faktycznie ładnie wygląda, menu pełne za 150 zł/os., więc niby ok, ale... fajnie by było podeprzeć się czyimiś doświadczeniami.

Będę bardzo wdzięczny za każdą informację o tym miejscu.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 11 Lipca 2016, 19:08 wysłana przez zibi »