Autor Wątek: Centrum mody slubnej  (Przeczytany 2946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anuszkona
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.07.2013
Centrum mody slubnej
« dnia: 20 Lutego 2013, 22:28 »
witam.  zacznę od tego, że jako panna młoda jestem dość problematyczna ( nie wybredna).  Mam bardzo duży biust , rozmiar ok 42-44 ale ratuje mnie  wcięcie w talii.  Zwiedzając salony spotykałam sie wręcz ze "spychologią"- dać jedna, dwie sukienki takie uniwersalne bo po co sie męczyć i przymierzać jak na bank będę źle wyglądać.
załamana, WSTYDZĄCA SIE SIEBIE do maximum postanowiłam zajść do tego centrum mody ślubnej na kaszubską, chociaż byłam pewna, że "spale" sie tam znów.
Jestem pod takim wrażeniem, że jak wyszłam to całą drogę sie śmiałam. . .  Dwie młode Panie, które zajęły sie mną w sposób tak niesamowicie profesjonalny, że mnie zatkało.
okazało się że to, że mam taki duży biust wcale nie przeszkadza w mierzeniu sukni-wszystkich typów!! że moge sobie wybrac taka jaką będe chciała-namęczyły sie przy mnie, starajac sie związać mnie tak by wydawało mi sie, ze to rozmiar na mnie, a przy tym ciagle uśmiechniete i zachęcające do dalszych przymiarek.
zaświeciło sie dla mnie światełko w tunelu, że mogę wyglądać dobrze. . .
w każdym salonie w którym byłam panie były sympatyczne ale te dwie dziewczyny wygrywaja wszystko!!!!
mega polecam!!!!