Autor Wątek: CZERWIEC WRZESIEŃ 2014  (Przeczytany 3193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agusia73
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 2014
CZERWIEC WRZESIEŃ 2014
« dnia: 19 Lutego 2013, 16:52 »
Witam serdecznie wszystkich!!

Mam na imię Agnieszka i planuje z moim narzeczonym ślub właśnie na czerwiec lipiec 2014.  Myśleliśmy ze zdarzymy wszystko ogarnąć a wrzesien 2014 ale niestety najlepsze kapele i fotografowie są pozajmowani wiec bez spięcia stwierdziwszy ze rok możemy poczekać.  Wesele planujemy zorganizować na ogrodach działkowych :)

Pozdrawiam:)

Offline makoband
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: CZERWIEC WRZESIEŃ 2014
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Marca 2013, 18:21 »
Gdyby potrzebny był dobry zespół - polecamy się :)

Mako Band

Offline elita1962
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: CZERWIEC WRZESIEŃ 2014
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Marca 2013, 08:16 »
Zespół Muzyczny ELITA -ARTAKCYJNE CENY! Nowogard

Offline Trawers
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: CZERWIEC WRZESIEŃ 2014
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marca 2013, 11:28 »
Zespół Muzyczny Trawers zaprasza do współpracy. . .

Offline smoczyca008
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
Odp: CZERWIEC WRZESIEŃ 2014
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Maja 2013, 21:53 »
hej jestem już PO weselu i mogę napisać opinię odnośnie kapeli Muzykanci których miałam a odczucia ... cóż poczytajcie same

Na spotkaniu z liderem wszystko zostało omówione wejście powitanie zabawy oczepiny kapela miała wznosić toasty gry integracyjne w stylu kto jest ze stycznia niech wstanie niech wstanie itp mieli nawiązywać kontakt z goścmi aby wychodzili na parkiet i się bawili zaznaczę iż wesele było małe więc podkreślałam że potrzebuję ich wysiłku aby zabawa była fajna, powiedziałałam że gdyby wesele skończyło się o 2 to dla mnie to była by porażka zwłaszcza  gdy kapela bierze niemal 5 tysięcy za granie od 19...

powitanie ok pierwszy taniec ok muzyka  fajna i goście dobrze się bawili ale do północy nie było żadnych gier i zabaw i żadnego nawiązywania kontaktu z weselnikami żadnego gorzko czy inne takie to robiła tylko moja rodzinka, a i tak sety były dość krótkie jak tylko ludzie się rozbawili to było a teraz idziemy na jednego....

o północy oczepiny przeprowadzone hurtowo potem od razu przerwai tak ok 1 w nocy zaczęło się granie na zabijanie....
pomijam  fakt że jeden utwór był grany 3 razy co set, bo ludzie się przy nim bawili....
ale uważajcie dziewczyny na piosenki życzenia... my poprosiliśmy o 3 piosenki spoza listy i zagrano tylko jedną po 2 w nocy...
a gdy jest się panną młodą nie ma czasu na pilnowanie takich rzeczy każdy chce z wami zatańczyć, pogadać, zrobić sobie zdjęcie,.....myślę że oni nawet ich się nie nauczyli grać... i śpiewać

inną równie ważną kwestią jest wokalistka, która w ogóle nie okazywała szacunku dla nas jako weselników bo była ubrana w jakieś szare coś ni to koc ni to sweter w każdym razie nie była to sukienka w której powinna pracować na weselu a czy pracowała? moim zdaniem raczej chałturzyła żeby nie nazwać tego miejscami wyciem i tu zaznaczę że wiele lat śpiewałam w chórze i wiem co piszę
szczytem chamstwa było to gdy zamiast śpiewaniem wyłącznie zajmowała się również grą w ..... kocie łapki z gitarzystą...podczas piosenki oczywiście
jednym słowem o 3 w nocy weselników już nie było bo przerwy orkiestry po oczepinach były liczne i długie a ja w swojej naiwności ciągle czekałam że lider zespołu weżmie się do roboty ale cóż....

jeśli chodzi o gości to nie narzekali  bo muzyka była grana na żywo ale gdy patrzę na to z perspektywy to wiem że moja rodzina w tym samym gronie  przy na prawdę zaangażowanej w swoją pracę kapeli potrafi przywitać na weselu świt to wiem że orkiestra to 80 % sukcesu na weselu a na moim go zabrakło....

może Muzykanci poczują się urażeni i będą tu się uzewnętrzniać w swojej obronie ale ja na tym weselu byłam z rodziną i  o ich odczuciach również  rozmawiałam i poczekałam trochę aby emocje opadły i aby  mój opis był jak najbarziej merytoryczny i rzeczowy, i ważam że mam prawo wyrazić moją PRYWATNĄ opinię o zespole który wziął dużo pieniędzy za wesele, którego nie poprowadził z zaangażowaniem i nic już tego niestety nie zmieni bo  własne wesele jest tylko jedno...