Autor Wątek: Czy wypada?  (Przeczytany 4064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylwia S
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
Czy wypada?
« dnia: 25 Sierpnia 2006, 23:55 »
Czy uwazacie, ze wypada mnie jako pannie mlodej na swoim slubie przeczytac czytanie w kosciele?
Mam zamiar poprosic o to ksiedza? Czytalam podczas roznych uroczystosci koscielnych wiec chcialabym i w tym dla mnie szczegolnym dniu. Co wy na to?

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Czy wypada?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpnia 2006, 00:08 »
Pewnie, że wypada. Nie wiem, czemu miałoby to być nie na miejscu. Ja chciałam nawet śpiewać psalm u siebie na ślubie, ale zrezygnowałam. Już i tak wystarczająco będę mieć stresu :) Ale jeśli wiesz, że się nie wzruszysz, to śmiało możesz czytać. Ksiądz nie powinien mieć nic przeciwko.


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Czy wypada?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Sierpnia 2006, 16:17 »
a pewnie,ze wypada.. mozecie nawet razem to zrobić..  :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline agnieśka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 221
  • Płeć: Kobieta
  • Twoje łzy miażdżą mi serce
  • data ślubu: 19.08.2006
Czy wypada?
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Sierpnia 2006, 17:40 »
Ja myślę, że jeżeli tylko poradzisz sobie z emocjami to jak najbardziej. W końcu to Wasza msza i na pewno zależy Wam na tym, żeby była wyjątkowa.
Mój ksiądz to sam się nawet spytał, czy chcemy jako młoda para przeczytać psalm lub inne czytanie.
A tak a'poropos słyszałam opinię ludzi, którzy byli na mszy gdzie młoda z młodym czytali, że to jest bardzo wzruszające i nadaje mszy niezwykłej oprawy.

Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
Czy wypada?
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Sierpnia 2006, 20:50 »
Wypada, wypada  :mrgreen: Ja czytam pierwsze z czytań, a Szymon drugie. Ksiądz nas nawet do tego zachęcał.
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...

Offline Sylwia S
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
Czy wypada?
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Sierpnia 2006, 14:15 »
Dzieki za opinie. Mam takie samo zdanie. Mysle ze opanuje swoje emocje i przeczytam.
Chyba ze nie, to w ostatniej chwili posle swiadka zeby przeczytal. Zobaczymy. :)