Autor Wątek: WESELE 2015  (Przeczytany 13109 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline compaq0
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
WESELE 2015
« dnia: 23 Stycznia 2013, 07:46 »
Witam, biorę ślub w połowie 2015 r ale już powoli trzeba myśleć nad rezerwacją sali.  Szukamy pięknego miejsca gdzie można dobrze zjeść, w planach mamy Dworek Hetmański w Koszewku ale cena troszeczkę odstrasza bo prawie 300zł na osobę z poprawinami.  Powiedzcie proszę czy polecacie może jakąś inną salę w Stargardzie lub okolicach, do 15-20km.
Pozdrawiam :)

Offline sycia88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2014
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Lutego 2013, 23:56 »
Hej Dziewczyny!
Pomożecie mi? proszę polubcie to zdjęcie na fb:) bardzo mi zależy :)
http://www.wygrajwesele.pl/wszystkie-prace/86-www-wygrajwesele-pl-sylwia-damian

Offline selena86
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.06.2013
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lutego 2013, 14:36 »
mówisz i masz :)



Offline małgosia_89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.08.2013
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Lutego 2013, 21:32 »
i ja też to lubię:) ale piękny kolor włosów... co to za farba?

Offline sycia88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2014
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lutego 2013, 07:53 »
Dziękuję Wam dziewczyny ;-) super,że pomagacie :-)
Jeśli chodzi o farbę to szczerze mówiąc nie wiem,bo to u fryzjera było ;) a tak ogólnie ta "kita",która mi zwisa do doczepiana treska:P ale ciiii :P Wyglądaja jak moje,nie?:) na ślub planuję podobnie :-)

Offline selena86
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.06.2013
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Lutego 2013, 19:27 »
taki mały dodatek do wlosow a jaki efekt :) ja tez bede miec na slub doczepiane pasma wlosow :)



Offline małgosia_89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.08.2013
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Lutego 2013, 20:51 »
wyglądają bardzo naturalnie:)

Offline aurelka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lato.2015
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Października 2013, 02:04 »
ja tez 15. 082015 macie juz cos zalatwione?

Offline kluseczka_85

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Października 2013, 10:47 »
Polecam Gościniec nad Iną w Żarowie, mieliśmy tam  wesele we wrześniu i było super! Jedzonko przepyszne i Pani Magda bardzo pomocna i konkretna babeczka. Lokal piękny, bardzo klimatyczny, dużo miejsca.

Offline marta88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2015
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #9 dnia: 9 Stycznia 2014, 22:25 »
Ja też planuje swoje wesele na 2015 rok i też zastanawiam się nad Dworkiem Hetmańskim;]

Offline Trawers
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Stycznia 2014, 22:03 »
Witam

Jako zespół graliśmy już w nie jednym lokalu.  Najbardziej zapamiętanym w okolicy jest Duet w Goleniowie i Pod Różami w Szczecinie.


                                                                                                                                Pozdrawiamy
                                                                                                                      Zespół Muzyczny Trawers

Offline anoop
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.2016
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Stycznia 2014, 23:38 »
Witam,
my też mamy ślub w czerwcu 2015 i zastanawiamy się nad Continentalem.  Jednakże czytałam niezbyt fajne opinie o jedzeniu.  Czytałam tez ze Pod Różami jest fajnie.  wiecie może czy gdzieś tam w okolicy jest jakiś tani nocleg dla gości?

Offline kluseczka_85

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Stycznia 2014, 12:56 »
Może hotel asystencki na Chopina? Wydaje mi się,że kiedyś ktoś tam wynajmował pokoje dla swoich gości, gdzieś przez któryś wątek się to przewinęło, ale nie pamiętam dokładnie który. W okolicy Klonowica nie kojarzę by były jakieś hotele. Na Redzie jest jeszcze hotel Etap. No na przeciw Continentalu też jest hotel, więc byłoby najbliżej :) Jak szukasz czegoś z hotelem to Marina na przestrzennej ma salę, a na górze hotel. Teraz to się nazywa Róża Wiatrów czy jakoś tak.

Offline EwelinaD
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.09.2013
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Stycznia 2014, 21:25 »
Continental bynajmniej mnie nie zachwycił wyglądem. Parę lat temu było tam ładnie, teraz jak dla mnie jest trochę nieświeżo. Ogromnym minusem jest to, że jest mała toaleta na dwie sale ( w jednym dniu mogą odbyć się dwa wesela). A o jedzeniu też słyszałam, że nie jest najsmaczniejsze.

Z tym hotelem w akademiku na Chopina to prawda. Ale jak się zdecydujecie na continental, to zdecydowanie bliżej macie akademik na Piastów (przystanek tramwajowy nazywa się Szwoleżerów i jest dokładnie naprzeciw akademika). Ja tam 'położyłam' swoich Gości

Offline anoop
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.2016
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Stycznia 2014, 19:51 »
Dzięki :)
Wcześniej bylismy nastawiei na Continental ale po przeczytaniu różnych opinii mamy już wątpliwości. 

Offline virgomagda
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2015
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Stycznia 2014, 12:02 »
witajcie :) jestem tu całkiem nowa.  Wesele również planujemy na 2015 prawdopodobnie na przełomie czerwiec/sierpień.  Mam w związku z tym pytanko, czy ktoś organizował swoje wesele w Kluczewiance w Kluczewie  (koło Stargardu Szczecińskiego)? interesuje mnie ta większa sala, bardzo proszę o opinie i z góry serdecznie dziękuje

Bierzemy także udział w konkursie 10WGŚ.  Jeśli mielibyście oddać na Nas głos to bardzo bardzo dziękujemy, oto link: https://apps. facebook. com/wgs_konkurs/campaigns/we1Atxc3qkGA/entries/55972  , pod linkiem jest klatka,, oddaj głos''

sądząc po ilości głosów innych kandydatów, szanse są malutkie, ale próbować można :) pozdrawiam

Offline marta88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2015
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Lutego 2014, 14:56 »
Witam wszystkie przyszłe PM,
macie zarezerowane sale już? Ja jestem na etapie szukania.  Chodziliście może po jakiś salach już? Większość opisów i opinii sal niestety na tym forum jest z przed kilku lat:(
jak ktoś coś wie, gdzieś był to może fajnie byłoby uaktualnić te wszystkie opinie na temat różnych sal?!

Offline kluseczka_85

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Lutego 2014, 15:42 »
Kilka sal, które mogę polecić w Szczecinie i okolicach, na których bywałam w 2013:

Gościniec nad Ina w Żarowie pod Stargardem Szczecińskim- mieliśmy tam swoje wesele- super miejsce, bardzo klimatyczne, idealne na wesela w stylu rustykalnym, baza noclegowa na okolo 60 osob, jedzonko przepyszne, pani Magda bardzo pomocna- POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

UŚnieżków- piękna sala ( wystrój bardzo elegancki ) i pyszne jedzenie, blisko Szczecina, na uboczu. Choć o właścicielach są różne opinie, ja osobiście polecam, Pary Młode zawsze zadowolone na koniec, a najwięcej narzekają ci, co tam wesela nie mieli...

Dworek Hetmanski- smaczne jedzenie, jednakże moim zdaniem minusem jest ułożenie parkietu, wystrój jak kto lubi złoto-bordowy przepych- trzeba zobaczyć na żywo, czy się spodoba,bo zdjęcia na stronie nieco różnią się od rzeczywistości

Nord- ładny wystrój i dobre jedzonko :) Ja jednak wolę miejsca bardzej na uboczu, tutaj umiejscowienie przy drodze jakoś do mnie nie przemawia, jednakże mają całkiem sympatyczny ogród z tyłu. Wygodą jest bliskość do centrum, jeżeli ktoś chce zaraz nieopodal jest kościół na Mierzynie.

Venus w Kobylance- polecam pod względem jedzenia ( tak tak jestem lasuchem :) hahah Bo na weselu najwazniejsze jest jedzenie i dobra muzyka :)

USzymczaka Maszewo- smaczne jedzenie, duzo, przestronne sale z ładnym wystrojem.






Offline Julanka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.08.2015
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Lutego 2014, 20:44 »
My już salę wybraliśmy - LilaPark w Kościnie (Dołuje) - sala na końcu świata, ale jest tam ładnie, nowocześnie i ceny też mają przystępne. Dodatkowy plus - ok. 50 miejsc noclegowych, ale do 2015 ma być więcej.

Ładna sala to Chałupa przy Mieszka I, wystrój podobny jak uŚnieżków, tzn. w podobnym klimacie.

Offline agata2799
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06.2015
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Lutego 2014, 23:41 »
Witam my swoje wesele również mamy zaplanowane na czerwiec 2015 i właściwie to wszystko oprócz księdza mamy już zarezerwowane.  Sale wybraliśmy w Dolicach Pensjonat Wiktoria co prawda opinie na jego temat są różne ale znajomi robili tam swoje wesele i byli bardzo zadowoleni.  Fajnie że ktoś wpadł na pomysł z tym wątkiem :)

Offline marta88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2015
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Lutego 2014, 10:14 »
WooW ja myślałam ze mam dużo czasu jeszcze a widzę że niektórzy mają już wszystko:)

Hmm ja byłam w LILAPARK oglądać salę, też brałam ich pod uwagę.  Ale ze wszystkich sal jakie widziałam najbardziej podoba mi się Ceremonia.  Mimo wszystko chciałabym jeszcze zobaczyć kilka sal ale powoli kończą mi się pomysły;]
W Ceremonii przeszkadza mi trochę okolica i to że nie ma ogródka. . .  No i że sala znajduje się na pierwszym piętrze. . . . 

PS orientuje się któraś z was czy jeżeli chcemy wziąć ślub w innym kościele niż nasza parafia to czy jest to problem?


Offline kluseczka_85

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Lutego 2014, 10:25 »
Problemu nie ma, musicie tylko dostać zgodę od Waszego proboszcza :)
Jeżeli już zdecydujecie się na zawarcie związku małżeńskiego w innym kościele, w pierwszej kolejności należy zgłosić się do przełożonego wybranej parafii w celu uzyskania ustnej zgodny na ślub. Kiedy data i godzina zostanie już ustalona, koniecznością jest uzyskanie zgody proboszcza z Waszej parafii. Za wydanie zaświadczenia stanowiącego zgodę na zawarcie ślubu w innej parafii zwykle nie jest pobierana żadna opłata, aczkolwiek księża mogą poprosić o ofiarę na rzecz kościoła. Inaczej sprawa się ma, gdy prosimy o licencję. Jest to dokument, który także stanowi pozwolenie na ślub w innej parafii. Różnica polega na tym, iż za licencję proboszcz może poprosić o wniesienie opłaty, tzw. półślubek. Musicie się upewnić czy nowy kościół wymaga pozwolenia czy licensji.

Jeśli kwestia pozwolenia jest już „odhaczona”, wówczas koniecznością jest uzyskanie odpisu metryki chrztu (aktu chrztu) obojga narzeczonych. Zaświadczenie powinno zawierać informację na temat bierzmowania oraz ewentualnych ślubów czy święceń (kapłańskich bądź zakonnych).
Jeżeli decydujemy się na ślub konkordatowy, wraz z metryką chrztu należy dostarczyć zaświadczenie z Urzędu Stanu Cywilnego o braku przeszkód do zawarcia związku małżeńskiego.

Wszystkie dokumenty należy zanieść do kancelarii parafii, w której planowany jest ślub. Warto pamiętać,że wszystkie dokumenty ważne są TYLKO 3 miesiące. Na koniec jeszcze spisanie protokołu z księdzem i biegiem do ołtarza :D

Offline agata2799
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06.2015
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Lutego 2014, 17:27 »
Marta88 my najpierw chcieliśmy robić wesele w JF duet w Goleniowie też myśleliśmy że jeszcze dużo czasu no i jak już się zdecydowaliśmy to się okazało, że termin na 6 czerwca jest już zajęty.  Z fotografem i kamerzystą rozmawialiśmy dopiero ze dwa tygodnie temu i mówili że tu raczej jest spokojnie.  Z orkiestrą też jeszcze pewnie jest czas najgorszy jest wybór sali bo jest ich bardzo dużo i oczywiście ile ludzi tyle opini na temat każdej sali.  Ja już jestem spokojniejsza cała ekipa foto, video, itd zebrana, umowy podpisane więc można w spokoju czekać na ten wielki dzień:)

Offline marta88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2015
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Lutego 2014, 20:37 »
Kluseczka_85 dzięki za info. . .  że po kościołach będę musiała polatać:)

agata2799 zazdroszcze, że już prawie wszystko macie:) My nie mamy ustalonego jakieś "specjalnego" terminu więc mam nadzieję, że jeszcze bez problemów coś się trafi:) PS ta sala którą wybraliście w Dolicach wydaje się też piękna:)

Offline agata2799
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06.2015
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Lutego 2014, 21:10 »
marta88 sala piękna ale ludzie narzekają na jedzenie a że mam tę przyjemność pracować z ludźmi to wiem jak cieżko jest im dogodzić.  Po rozmowie z właścicielką stwierdziłam że ze wszystkim można się z nią dogadać.  A jak będzie naprawde to dowiemy sie za półtora roku:)

Offline Kambodża
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.01.2015r
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Kwietnia 2014, 11:59 »
Witam!  :)
Orientuje się ktoś gdzie można wynająć samą sale na ok 90 osób, bez cateringu i obsługi? Bardzo proszę o pomoc. . .

Offline Karina
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 540
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2005-06-25
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Kwietnia 2014, 12:49 »
Sala na ROD Pogodny, Derdowskiego w Szczecinie



Offline pola_maria
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Kwietnia 2014, 17:45 »
Nowa sala, znajduje się w Dąbiu przy ulicy Gryfińskiej 105a (centrum florystyczne). Tel: 512251065

Offline Kambodża
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.01.2015r
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #28 dnia: 2 Maja 2014, 09:21 »
Dziękuję za odpowiedź : )

Offline ANNaG
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 maj 2015
Odp: WESELE 2015
« Odpowiedź #29 dnia: 8 Maja 2014, 09:43 »
Hej wesele mam w maju powinnam juz zamowic makijazystke i fryzjera? Czy to grubo za wczesniej rok? I kiedy najlepiej na probny makijaz i fryzure? Wydaje mi sie ze to wczesnie ale pozniej najlepsi moga miec pozajmowane terminy. Jak myslicie?