Autor Wątek: Ślub 2014  (Przeczytany 3434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eve25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2014
Ślub 2014
« dnia: 19 Listopada 2012, 10:53 »
Może za wcześnie zalogowałam się na tym portalu ale lubie mieć wszystko pod kontrolą i nie załatwiać wszystkiego na wariata :) Na imię mi Klaudia mam 25lat i zaczynam planować najważniejszy dzień w Naszym życiu.  Mieszkam w woj.  Kuj-pomorskim  między Bydgoszczą a Inowrocławiem.  Interesują mnie sale w tych okolicach ich ceny a także zespoły muzyczne które mogłyby umilać czas na weselu :D Za informacje będę ogromnie wdzięczna  :)


Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Odp: Ślub 2014
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Grudnia 2012, 15:12 »
 :hello: :hello:

Można :)



na nic nigdy nie jest za wcześnie :) serdecznie witamy, Ten czas bardzo szybko minie.. my z 2013 też tak mówiłyśmy rok w stecz :)



Offline selena86
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.06.2013
Odp: Ślub 2014
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Grudnia 2012, 19:29 »
oj szybko zleci :) Mówiliśmy eee spokojnie przecież jeszcze tyle czasu :) w lutym 2012 zarezerwowaliśmy salę na 1 czerwca a tu siup i mamy zaraz święta :) Czas jak z pi... strzelił jak to w Lejdis mówiły :P :)



Offline Eve25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2014
Odp: Ślub 2014
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Grudnia 2012, 17:21 »
Wiem że czas szybko leci. . . próbuje poskładać jakoś wszystko związanego z organizacją martwie sie że nie starczy mi czasu. . .   :-\


Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Odp: Ślub 2014
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudnia 2012, 10:55 »
Czasu jeszcze jeszcze , więc na pewno zdążycie ze wszystkim kochana spokojnie :)



Offline karaśka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.05.2014
Odp: Ślub 2014
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Grudnia 2012, 17:03 »
hej, ja też uważam że taka spokojna organizacja to dobre rozwiązanie :) jest dość czasu żeby się za wszystkim porządnie rozejrzeć :)

Offline actrumpeter
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Ślub 2014
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Grudnia 2012, 11:02 »
Eve25 spokojna organizacja jest jak najbardziej wskazana jednak niestety nie ma ona nic wspólnego z kontrolowaniem przez Ciebie sytuacji. . .  Wiem to po sobie i licznych ślubach na których byłem.  Im więcej chcemy kontrolować tym gorzej wychodzi, a to dlatego, że nasze wyobrażenia niemal w 90% mają urzeczywistnienie w innych ludziach, a ci różne rzeczy potrafią wywinąć.  Wówczas przychodzi rozczarowanie, że kwiatki były beżowe, a nie białe, że organista zagrał o jedną zwrotkę za dużo, że ksiądz się za mało uśmiechał. . .  To są banalne sprawy, ale jeżeli ktoś chce wszystko kontrolować to te rzeczy potrafią przysłonić całą radość tego wyjątkowego dnia. 
Proponuję za bardzo się nie nastawiać i przede wszystkim tego wyjątkowego dnia mieć dobry humor bo ten może uratować wiele sytuacji. . .  :) Pozdrawiam i powodzenia za półtorej roku.  :)

Offline Eve25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2014
Odp: Ślub 2014
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Grudnia 2012, 09:22 »
actrumpeter tak masz całkowitą racje mam nadzieję że się uda wszystko i obejdzie się bez niepotrzebnego stresu wywołanego banalnymi sprawami. . .   :D


Offline ptosia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.12.2014
Odp: Ślub 2014
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Stycznia 2013, 14:46 »
Witam wszystkie forumowiczki (forumowiczów) :)
Również planuję ślub na 2014 rok, póki co jesteśmy na etapie szukania sali ;)

Offline szproteczka1988

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14 Czerwiec 2014
Odp: Ślub 2014
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Lutego 2013, 08:42 »
Witam ;) również mamy zaplanowany ślub na 14 Czerwiec 2014rok ;) sale już mamy ;)
Pozdrawiam Sylwia
Szprotka

Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Odp: Ślub 2014
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Lutego 2013, 21:28 »
witajcie :)

Pamiętam jak u nas było ponad rok do ślubu a teraz coraz bliżej finału :)

pozdrawiam



Offline Titusie
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 14.06.2014
Odp: Ślub 2014
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Lutego 2013, 22:20 »
Witam wszystkie przyszłe Panny Młode :)
Nasz ślub również zaplanowany jest na 14 czerwca 2014 rok :)
Salę i orkiestrę mamy już zarezerwowane, Kościół praktycznie też bo udzieli nam ślubu znajomy ksiądz.  Teraz, jesteśmy na etapie szukania fotografa i kamerzysty. 

Pozdrawiam serdecznie ;)

Offline Monika Margo

  • Monika Margo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ślub 2014
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Marca 2013, 22:31 »
Witam, 2014 to nie za wcześnie, moi znajomi mają w 2015 i już się zabierają za zamawianie :) Ale to chyba trochę za szybko :)
Monika Margo

Offline Imbryk
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007
Odp: Ślub 2014
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Maja 2013, 18:55 »
Witaj :)
jestem dekoratorka slubna i mialam stycznosc z wieloma salami kosciolami oraz profesjonalistami. poniewaz obecnie mieszkam we Francji i baaardzo tesknie za moja praca to chociaz tak moge sie udzielic bedac troche w moim temacie sslubnym. PPOLECAM CI: FOTOGRAF marcin mentel, kamerzysta rec movies, iwona marciniak kosmetyczka , sala Stary Folwark www. staryfolwark. eu bocenajest ok 160zl a sale sliczna w srodku i nie wymaga wieszania drogich materialow na suficie ani zakladania pokrowcow na krzesla. wlascicielmamaszyne do dymuna pierwszy taniec i ciekawe iluminacje swietlne co dodaje atmosfery. sala jest zrobiona  ze smakiem. minus ze nie ma miejsc noclegowych. polecam kosciol garnizonowy ze wzgledu na jego klase i bardzo dobre kazania lub kosciol w kaszczorku ale tylko ze wzgledu na sliczna lokalizacje. jesli dj to grupa merlin lub starski i stastarzecki. dekoratorke. . polecam. . . . siebie. . . bo w 2014w lipcu wroce juz do Polski z pieknej Francji. www. decofleur. pl pomyslczynie maszjakichs utalentowanych znajomych,ktorzy moga zrobic mini show. ja na moim weselu 6 lat temu zamiast konkursow zaprosilam 2 osoby z irlandzkiej grupy tanecznej z Torunia. pokazali,nam kilka tancow i nauczyli gosci dwoch tancow. pomysl stad bo z mezem poznalismy sie w Irlandii. zabawa byla swietna. potem naszznajomy z Boliwii zatanczyl i zagral boliwijskie utwory. a jeszcze pozniejmaz zagral na gitarce 2 pipiosenki. zycze wamwielu pomyslow!!!