Autor Wątek: Kosmetyczka w Szczecinie!  (Przeczytany 24742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marzena
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Kosmetyczka w Szczecinie!
« dnia: 7 Stycznia 2005, 22:43 »
A ja szukam kosmetyczki w Szczecinie. Jakiejś zaufanej bo nie chciałabym miec makijażu np alla Wioletta Villas :D Az boje sie szukac i pytac sie ile będą chciały za dzień świąteczny :?
pozdr. M.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Stycznia 2005, 22:59 »
ooooooooooo

jest tego troszkę...

panny młode szczecin 2004 polecały sobie wzajemnie:

-Beata Jakubik -ul.pocztowa  makijaż próbny (na miejscu)  80zł;  ( z dojazdem do domu panny młodej) 100zł

- Beata "Indygo" u..makijaż "próbny" 35 zł , "ślubny" 60zł

- pasaż AZ - makijaż ślubny 100zł

- p. Dombrowska - fryzura + makijaż 300-350zł

- p. Bobrzyk tel. 6 - makijaż 60zł, fryzura 50zł ( fryzura i makijaż próbny drugie tyle)

- p. Kostańska fryzura + makijaż 250zł (lubuje się w loczkach więc jeżeli nie chcesz takiej fryzury to lepiej zaznacz jej to na początku żeby za chwilę nie mieć spiralek na głowie)

- Kamila Grzesik tel.  makijaż - 50zł

........................................................................................

najwięcej achów o ochów zebrałą Beatka z "Indygo"


gosia juz żona:)))

[0.0.0.0] Temat: Re: Panny Młode 2004 Szczecin cz.II

wyslane przez gosia juz żona:))) dnia 2004-07-09 15:36:09
[przegladarka]

--------------------------------------------------------------------------------
pani beata jest do zlapania w salonie "indygo",za pasazem a-z.probny makijaz kosztuje 35 zl a slubny 60.dobre kosmetyki,dobra jakosc i zlota raczka do malowania-mozna zaufac w ciemno:)
acha i jesli nie jestes zadowolona ona bedzie poprawiala dokladala cieni,neutralizowala az bedziesz zadowolona:)acha!bardzo wazne...ja na codzien maluje sie lekko i bylam troche "zestresowna"bo wydawalo mi sie ze makijaz jest za wyrazisty ale zaufajcie jej jak powie ze jest wystarczajaco naturalny to tak jest-na zdjeciach wyszlo bardzo naturalnie jak bez make-up'u.


-makijaz-pani beata z salonu indygo ul.kopernika,wygladalam cudnie i inaczej niz na codzien,do dzis ludzie mowia ze bylam pieknie umalowana,ze wygldalam swiezo a przy tym podkreslila moje mocne strony...ach...i wcale nie mialam wczesniej probnego...mozna zaufac w ciemno...zreszta juz o niej(beacie) kiedys dyskutowalysmy.wazne zapisywac sie trzeba duzo wczesniej!!!!!

gosia

[0.0.0.0] Temat: Re: Panny Młode 2004 Szczecin cz.II

wyslane przez gosia dnia 2004-05-27 09:17:13
[przegladarka]

--------------------------------------------------------------------------------
czesc panny mlode,a zwlaszcza beti bo ty juz chyba najszybciej z nas bedziesz swietowac...ja slubuje za miesiac ale dopiero teraz trafilam na wasze forum a szkoda,bo uniknelabym kilku bledow

ja wyprosilam i wyszantazowalam:)makijaz u p.beaty w studio indygo
ul.kopernika za pasazem a-z(slyszalam od wielu osob ze ona pieknie maluje i
twarze i paznokcie,kosmetyki z z wysokiej polki-zreszta wy tez o niej dyskutowalyscie jakis czas temu)koszt 60 zl,proba 35,w tym
salonie moga ci tez zrobic paznokcie i fryzurke(z proba ok.100).absolutnie
polecam!!!

Magda

[0.0.0.0] Temat: Re: Panny Młode 2004 Szczecin cz.II

wyslane przez Magda dnia 2004-05-27 09:38:56
[przegladarka]

--------------------------------------------------------------------------------

Ja też jeszcze nie mam wizażystki i bardzo sie cieszę że udzieliłaś tylu porad. Dużo pozytywnych opini słyszałam właśnie o P.Beacie i chyba tam też spróbuję.



aleksandra

[0.0.0.0] Temat: Re: Panny Młode 2004 Szczecin cz.II

wyslane przez aleksandra dnia 2004-05-28 00:26:59
[przegladarka]

--------------------------------------------------------------------------------

Cieszę się , że do nas dołączyłaś.I jeszcze bardziej sie cieszę, że potwierdziłaś, że p.Beatka z Indygo jest świetna.Mnie polecila, ja Taka dziewczyna z Chanela, ale niewiedziałam ile kosztuje makijaż.Dzięki za wszystkie rady!



od moni


pani Beata Jakubik - makijaż ślubny(w tym próbny) 80zł.. z dojazdem do domu panny młodej 100zł ( z próbnym)

kosmetyki włoskiej firmy "damascar", bi-kor (ten od ziemi egipskiej)...
pani beata robiła mi makijaż wieczorowy(40-50zł) na wesele koleżanki... ja padłam około 4.00 a kiedy wstałam- makijaż był może nie pierwszej świeżości ale cienie trzymały się wzorowo bez brylenia czy wałkowania...
« Ostatnia zmiana: 21 Stycznia 2008, 22:37 wysłana przez ela »
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline davyjohn
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 751
  • Płeć: Mężczyzna
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #2 dnia: 8 Stycznia 2005, 00:52 »
Dorota Stołowicz na Mazurskiej

Offline Marzena
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #3 dnia: 8 Stycznia 2005, 10:34 »
Zadzwonie do Beaty bo ją znam zobacze czy ma wolny termin. Tylko ze ona mieszka chyba na słonecznym  :? daleko :( Ciekawe ile wezmie z dojazdem :?
I zainteresowałam mnie dziewczyna która robiła odrazu fryzure-p. Bobrzyk i Jakubik bo będę miała blisko. chociaz w lany poniedziałek nie będzie tam łatwo dojechac.
 
Davyjohn jestem w szoku ,że udzielasz sie w takich sprawach. :D  :D  :D Jestem pełna podziwu :)  :)  :)

Offline davyjohn
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 751
  • Płeć: Mężczyzna
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Stycznia 2005, 11:50 »
a czemu? facet nie moze chodzić do kosmetyczki i nie znać się na makijażu?  ...
i bieliźnie  :twisted:

Offline Marzena
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Stycznia 2005, 19:36 »
Cytat: "davyjohn"
a czemu? facet nie moze chodzić do kosmetyczki i nie znać się na makijażu?  ...
i bieliźnie  :twisted:


Nie nie nie.  :D  :D może :!:  Poprostu jest to rzadkością :)

Offline davyjohn
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 751
  • Płeć: Mężczyzna
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #6 dnia: 8 Stycznia 2005, 23:36 »
hmrr... ja zawsze lubiłem się wyróżniac z tłumu  :twisted:

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Stycznia 2005, 12:40 »
mam znajoma, robi makijaze okolicznosciowe i paznokcie.
polecam, jest naprawde dobra, i nie jest droga, dojezdza do klientek.

jak ktos zainteresowany to podam na nia namiary.
02.07.2005

Offline pszczółka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #8 dnia: 9 Stycznia 2005, 19:50 »
:D
Miejcie odwagę żyć dla miłości JPII

Offline davyjohn
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 751
  • Płeć: Mężczyzna
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #9 dnia: 9 Stycznia 2005, 21:27 »
droga pstrzółko, nie mnie to oceniać  :wink:

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #10 dnia: 9 Stycznia 2005, 23:17 »
chciałabym uaktualnic inf; p. Bobrzyk makijaż - 70zł, jesli z bazą po podkład to 100zł,

po wykonaniu makijażu wieczorowego miałam wrażenie że wygladam wulgarnie (grafitowo, b. mocno zaakcentowane oczy i pomarańczowo-czerwony błyszczyk) mój K. nieźle się na mój widok uśmiał

przy wykonaniu makijazu nie zostały użyte kredki do ust lub brwi, kości policzkowe nie byłu zaakcentowane, a moje uwagi co do sposobu malowania oczu nie zostały zauważone (prosiłam by grafitowy cień nie dochodził aż do brwi)

pani Bobrzyk pomalowała mi 1 oko "na próbę" makijażu ślubnego - jednak brązowa kreska i złoty cień aż do brwi nie wywołały mojego zachwytu

Offline Marzena
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Stycznia 2005, 09:06 »
Cytat: "malgosiadd"
chciałabym uaktualnic inf; p. Bobrzyk makijaż - 70zł, jesli z bazą po podkład to 100zł,

po wykonaniu makijażu wieczorowego miałam wrażenie że wygladam wulgarnie (grafitowo, b. mocno zaakcentowane oczy i pomarańczowo-czerwony błyszczyk) mój K. nieźle się na mój widok uśmiał

przy wykonaniu makijazu nie zostały użyte kredki do ust lub brwi, kości policzkowe nie byłu zaakcentowane, a moje uwagi co do sposobu malowania oczu nie zostały zauważone (prosiłam by grafitowy cień nie dochodził aż do brwi)

pani Bobrzyk pomalowała mi 1 oko "na próbę" makijażu ślubnego - jednak brązowa kreska i złoty cień aż do brwi nie wywołały mojego zachwytu


Dobrze wiedzieć :!:  dziekujemy :!:

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Stycznia 2005, 15:42 »
Ja slyszalam dobre slowa o salonie dr.ireny eris w szczecinie. moja kolezanka przed slubem byla u ich kosmetyczki, byla bardzo zadowolona. Poza tym z tego co mowila, oni maja pakiet dla panien mlodych. nie wiem niestety co w sklad tego pakietu wchodzi

Offline Eda
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Lutego 2005, 22:03 »
Witam przyszłe Mężatki!
Chciałabym zapytać, czy któraś z Was słyszała o Salonie Stylizacji Ślubnej "Diament" ? Tam niby robią wszystko w jednym miejscu i na tym mi zależy, a ceny: fryzura i makijaż po 100 zł, próbne po 50 zł. Manicure - 30-35 zł.  A jestem jeszcze bardzo ciekawa, gdzie mieści się salon Dr. Ireny Eris? Pozdrawiam i czekam na informacje, za które z góry dziękuję!
« Ostatnia zmiana: 21 Stycznia 2008, 22:38 wysłana przez ela »

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #14 dnia: 7 Lutego 2005, 08:11 »
Cytat: "malgosiadd"
chciałabym uaktualnic inf; p. Bobrzyk makijaż - 70zł, jesli z bazą po podkład to 100zł


chcesz powiedzieć,że za samą baze bierze 30zł  :twisted:  idziesz do saphory i niezłą baze kupujesz za 45zł...jakby co spokojnie dadzą ci próbke na całą twarz i to  za frico....

odnośnie diamantu... młodziutki salon... nie słyszałam o nim żadnej opini... wiem gdzie jest i to wszystko...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #15 dnia: 7 Lutego 2005, 09:20 »
OJJ raczej nie Pani Bobrzyk szacuneczek ale maluje wszytkich na wampa (niestety) :roll:
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #16 dnia: 7 Lutego 2005, 20:17 »
Jeżeli szukacie kosmetyczki na prawobrzeżu to mogę polecić Iwonkę Bartoś-Leśniak ( namiarów na forum nie podajemy) jej studio kosmetyczne jest na Bukowym,  chodzę do niej kilka m-cy i zauważyłam poprawę na buźce :) a ceny oczyszczania masek parafiny itp naprade ma konkurencyjne; i potrafi doradzić i wysłuchać na czym klientce zależy

dobre opinie zbiera też Pani Beata Krajnik jednak w salonach przez nią prowadzonych możemy być obsłużeni rónież przez inne osoby - trzeba przy umawianiu się zwrócić na to uwagę, 1 salon ma na Bukowym drugi na Odzieżowej, ja z oczyszczania przez nią robionego byłam zadowolona le po depilacji dostałam pełno malutkich krosteczek.. więc zrezygnowałam z jej usług i przeszłam do Iwonki którą polecała mi mama :)

poza tym jako panna z wieloletą praktyką w zakresie testowania usług kosmetyczek (niestety cerę odziedziczyłam po tacie) polecam panią dermatolog - dr Wesołowską - jest genialna (i niedroga)
dzięki niej skończył się mój problem z trądzkiem na co wcześniej nie pomagały tabletki i maści przepisywane przez innych lekarzy, oraz tabletki anty i nawet sex z moim narzeczonym :)
a diagnoza dr Jola pomogła - do niej tez trafiłam z "polecenia" osoby zadowolonej ( namiarów na forum nie podajemy)

co do makijażu to nie mam nikogo godnego polecenia :tak_smutne:

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #17 dnia: 7 Lutego 2005, 20:27 »
widze ze Malgosiu czesto bywasz w moich okolicach ja mieszkam przy solarium a Iwona byla kiedys moja saiadka :)
02.07.2005

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #18 dnia: 7 Lutego 2005, 22:13 »
Aniu, to jesteśmy sąsiadkami :)
ty pewnie mieszkasz na fioletowej a ja na brązowej - klatka  obok kwiaciarni :)
serdecznie pozdrawiam!

PS a czesałaś się u którejś z naszych "osiedlowych" fryzjerek?

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #19 dnia: 8 Lutego 2005, 09:24 »
No prosze jaki ten swiat jest maly!!!

nie wiem ktora....raczej nie skorzytam z uslug fryzjera tego na przeciwko Ciebie na brazowej, mailam nam nie mile sytulacje (nie ja osobiscie) ale moja siostre i Maikela zacieli przy strzyzeniu, a kolezance robiac pasenka, poprostu rozlali farbe na gloweg (tak wygladal efekt koncowy!!!) wiec sama osobiscie nigdy tam nie poszlam no i raczej nie pojde!
nie polecam tez niezbyt milych pan fryzjerek na slonecznym, w heliosach przy banku WBK oraz w pawilnonie kolo leader prices.


kolezanki fryzjerka, podobno jest jedna z lepszych w Sz-nie, Lucyna, pracuje vis a vis kosmosu na pietrze, nie znam nazwy.
przyjezdza tez czaem do domu, ale nie chciala sie zgodzic zeby przyjechac w sobote,mowi ze musilaby wziasc wolne!  (w domu bierze polowe stawki)
wiec sama nie wiem kogo wybrac jako fryzjera.kosmetyczke mam, moja sasiadke (pracowala kiedys w indygo,teraz dorabia sobie uslugami kosmetycznymi, bo znalazla stala inna prace)
02.07.2005

Offline doris27
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Lutego 2005, 08:58 »
Malgosiudd ja chętnie dowiem się czegoś wiecej o Pani dermatolog. niestety mam straszne kłopoty z cerą (trądzik choć wiek juz zaawansowany :) ). Gdzie przyjmuje dr Wesołowska ??
doris

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Lutego 2005, 21:30 »
boje sie, żeby nie uznano to za tajniacka reklamę, więc inf wyślę ci na priva :)

Offline Mariolka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16728
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Lutego 2005, 20:43 »
gdzie najlepiej udac sie do fryzjera na uczesanie do ślubu?Możecie kogoś polecic?
"Dwie rzeczy są nieskończone:Wszechświat i głupota ludzka, chociaż przy tym pierwszym nie upierałbym się" A.Einstein

Offline czarnaporzeczka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Grudnia 2009, 14:18 »
czy moge prosic o namiar do pani beaty zalcman? dawno tutaj nikt nie pisal wiec prosilabym o namiar na gg 3831398 badz na mojego meila madzia002@wp. pl bardzo prosze o namiar !

Offline małgorzatka123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.10.2011
Odp: Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #24 dnia: 6 Października 2011, 16:34 »
Witam ;-)
Ja trafiłam na bardzo dobrą kosmetyczkę w Szczecinie.  Byłam bardzo zadowolona z makijażu ślubnego, który mi zrobiła i w sumie niedrogo bo tylko 90 zł ;-) A przy tym była bardzo miła atmosfera i rozładowała moje napięcie przed ślubem ;-)
Jakby co to polecam na priv!!!
« Ostatnia zmiana: 6 Października 2011, 22:11 wysłana przez asia »

Offline karolinciasto

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.10.2012
Odp: Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Października 2011, 23:31 »
Ja bym wolała dziewczynę która zrobi fryzurę i makijaż, najlepiej gdyby to było w domu. Może ma ktoś namiary?



Offline małgorzatka123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.10.2011
Odp: Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Października 2011, 13:05 »
Mogę Ci polecić p.  Karolinę tel na priv!!!ona pracuję w Hotelu Zbyszko, ale myślę, że jak do niej zadzwonisz to pewnie będziecie mogły się umówić do domu.  Myślę, że to kwestia dogadania ;-)
Ja byłam bardzo zadowolona.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 1 Listopada 2011, 22:44 wysłana przez asia »

Offline kinguska892
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.08.2013
Odp: Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #27 dnia: 5 Kwietnia 2013, 17:51 »
Poproszę także namiary na jakąś dobrą kosmetyczkę i fryzjera w jednym:):):)

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #28 dnia: 25 Kwietnia 2013, 16:42 »
Dwa w jednym, to ci nie podam, ale na kosmetyczkę jak najbardziej - Małgorzata Bednarek z Filozofii Piękna (starówka).
A fryzjer - Anna Graf, Enjoy.

Offline wildtiger1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kosmetyczka w Szczecinie!
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Maja 2013, 09:35 »
Poszukuję kosmetyczki, która dobrze zajmuje się brwiami, proszę o pomoc