Autor Wątek: 20.07.2013 "...Zapale świece, kupię szampana... Padnę przed Tobą na kolana..."  (Przeczytany 13659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
Musiałam założyć swój wątek, żeby się wypisać. . .  bo nikt mnie nie chce już słuchac;)
A to dopiero pierwszy tydzień od naszej decyzji o ślubie.
Mamy już wynajętą salę.  Jesteśmy umówieni z dj,kucharzem i kamerzystą;)

Offline Foczka90
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1346
  • Płeć: Kobieta
Forum jest najlepsze do wypisywania się :)

A tak w ogóle to można dołączyć ? :)

Offline Koozaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 637
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2013 ( Boże Ciało)
to ja też dołączam :D Opowiadaj coś więcej :) Jak się zaręczyliście skąd jesteście :D  no i oczywiście jak tam przygotowania... jaka suknia się marzy :D



Autentycznie kochający człowiek musi wiedzieć, że świat nie ma jednego centrum lecz dwa

Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
Witam i zapraszam do czytania;)

Ale miałam dziś dzień.  Jeszcze się z takim czymś nie spotkałam.  Tydzień temu zamawialiśmy salę i zapłaciliśmy zaliczkę.  Niestety nie mogliśmy nic obejrzeć, bo parkiet był świeżo lakierowany, ale salę znamy od zawsze, więc nam na tym nie zależało.  Salę można oglądać tylko w czwartki, więc poszłam się dzisiaj rozejrzeć, co tam dokładnie mamy.  Wchodzę na salę, a tam była druga para.  Od słowa do słowa i okazało się, że mamy ślub tego samego dnia i na tej samej sali!!! Jak to? Jedna sala, dwa wesela? Idziemy do prezesa.  Faktycznie jedna data, dwie umowy. . .  I co teraz? My na szczęście zapłaciliśmy zaliczkę, a tamci mieli zapłacić dzisiaj.  Nam się udało, ale co z tamtymi? Słowa prezesa: "Przykro mi, ale mogliście zapłacić wcześniej", komentarz Pani księgowej: "Co za różnica, tydzień wcześniej, tydzień później?" A co by było, gdybyśmy się nie dogadali?

Dziewczyny uważajcie, pytajcie, pytajcie i pytajcie.  I pilnujcie i sprawdzajcie.  Jak można się mylić w takich rzeczach. . .

Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
oj te nasze zaręczyny to nie były takie jak z bajki, ale i tym trzeba się cieszyć:)

Poznaliśmy się dawno, dawno temu...:) moja przyjaciółka spotykała się z przyjacielem Dziubka i tak dzięki nim się poznaliśmy. Wpadłam mu w oko, ale nie byłam do niego przekonana, między nami jest spora różnica wieku. On był mężczyzną, a ja szaloną nastolatką. Nasze drogi się wciąż przeplatały, ale nie mogliśmy się dogadać. W końcu nasza znajomość całkiem zamarła. On wciąż samotny, a ja w "szczęśliwym"  związku. Kiedy mój były związek się rozpadł po kilku latach, nagle spod ziemi wyrósł Dziubek. Nie wiem skąd się wziął, skąd wiedział, ale przyszedł. Zaczęliśmy się spotykać, nasze spotkania były coraz częstsze, w końcu zostaliśmy parą. I tak szczęśliwie 19 maja mieliśmy 3 rocznice. Dwa tygodnie temu postanowiliśmy, że dobrze byłoby się pobrać, ponieważ w ostatnim roku wyremontowaliśmy nasze gniazdko. I przyszła pora, żeby razem zamieszkać i założyć rodzinę. Decyzja szybko została podjęta 20 lipca będzie ślub. Wczoraj Dziubek przyszedł z kwiatami. pysznym szampanem i czymś dla "teściów"i zapytał czy zostanę jego żoną. Tak więc były takie oficjalne zaręczyny, ale i tak cała rodzina od tygodnia wie, że będzie ślub.

Offline Foczka90
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1346
  • Płeć: Kobieta
Hmmm zazdroszczę wspólnego gniazdka :)

Ojj to Wy świeżynki jesteście pod względem narzeczeństwa :)
Niech Wam się układa jak najlepiej :)

Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
No u nas był pracowity tydzień, mamy podpisaną umowę z dj i z kamerzystą, dzisiaj zakupiliśmy wódkę i połowę dekoracji na salę.

Foczka90 dziękuję;) mamy wspólne gniazdko, ale przeprowadzimy się dopiero po ślubie;) wtedy poczujemy moc małżeństwa;D

Offline Foczka90
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1346
  • Płeć: Kobieta
Wooow wódkę ??? Strasznie szybko kupiliście :):)

Offline gosia_pawel_85

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Kobieta
  • 3.08.2013 Nasz Magiczny Ślub
  • data ślubu: 3.08.2013
Można dołączyć? z chęcią będe podczytywała,tym bardziej,ze mamy na tej samej sali wesele  :)

Offline Karina
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 540
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2005-06-25
będę podczytywać, służę radą głównie w sprawach dekoracji
życzę udanych przygotowań :)



Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
Odp: 20.07.2013 "...Zapale świece, kupię szampana... Padnę przed Tobą na kolana..."
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Października 2012, 11:43 »
Oczywiście, zapraszam do podczytywania;)

Jesteśmy na etapie poszukiwania fotografa.

Dekoracja już skompletowana, większość będę robiła sama, więc zaczynam już drobne prace;)

Wódka jak najbardziej może być już kupiona, przecież się nie psuje, a od nowego roku pójdzie znacząco w górę.

Zakończyliśmy już listę gości, ot co- zamknięta (110osób, w tym 14 dzieci). A 66 gości będzie przyjezdnych. Mamy już zaproszenia w domku, były robione na zamówienie, więc zamówiliśmy szybciej. Ponieważ goście są z daleko to myślimy o zapraszaniu już w grudniu, podczas świąt będziemy krążyć po Polsce;)

Offline Koozaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 637
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2013 ( Boże Ciało)
Odp: 20.07.2013 "...Zapale świece, kupię szampana... Padnę przed Tobą na kolana..."
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Października 2012, 11:53 »
Ja polecam Szwarc fotografie :D

My też zaproszenia w domu :) Trzeba je jeszcze wypisac, tak jak i zawaidomienia :)



Autentycznie kochający człowiek musi wiedzieć, że świat nie ma jednego centrum lecz dwa

Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
i ja się przyczepię :)



Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
I mnie też tu jeszcze nie było, ale nadgoniłam :)

Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
Długo mniue tu już nie było, ale lepiej sprawdzam się w roli podczytywacza;)

Znaleźliśmy już odpowiedniego fotografa, w czwartek jedziemy podpisać umowę i wpłacić zaliczkę. zaproszenia już wypisane, ale przekładamy ich wręczanie na styczeń, bo na razie nie dostaniemy wystarczająco dużo wolnego, a trochę kilometrów przed nami;) My zawiadomień nie będziemy wysyłać, jakoś tak nie praktykuje się chyba tego na Śląsku( albo my się z tym nie spotkaliśmy;))

Wybraliśmy już winko, ale kupimy w święta, bo liczymy na promocje;D

Najwyższa pora na poszukiwanie sukni, ale mam drobne opory, bo sporo kg do zgubienia...;( ale już się za siebie wzięłam. 2 razy w tygodniu chodzę na aqua aerobik i pilnuję diety. Już -5kg;) a od stycznia wybieram się na crazy latino. Zobaczymy, narazie jestem dobrej myśli;)

Offline naily

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
  • SZCZĘŚLIWA PANI R. :)
  • data ślubu: 15.08.2013r. Szczyrk HOTEL ALPIN
Jestem i jak jeśli pozwolisz:D
No rewelacyjna determinacj! Gratuluję ;) Chyba zaczęłaś od najlepszej strony ćwiczenia! Mam na myśli aqua aerobik :D Znam pare osob które uczęszczają na te zajęcia i są zachwycone ;)

A co do sukni...masz juz jakis typ na oku w ogóle? ;)
pozdrawiam!

                                     NAILY ODLICZA!
         https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=27827.0

Offline Foczka90
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1346
  • Płeć: Kobieta
Trzymam kciuki za zrzucenie zbędnych kilogramów :)
Zazdroszczę tego -5 kilo :) Idealnie tyle ile bym chciała :)

Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
Ojjj typ to ja mam;)
Musi być jednoczęściowa, marszczona z przodu, a z tyłu ma wyglądać jak gorset tzn wiązana. I koniecznie musi mieć ramiączka najlepiej takie na szyję, żeby był dekold v;) widzę ją w głowie, ale czy znajdę;| i tak będę musiała szyć ze względu na tuszę... jeszcze będę musiała poszukać drugiej na poprawiny;) i trzeciej na wesele do kuzynki mojego, które jest dwa miesiące po naszym;)

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Mnie też by się przydało zrzucić 5 kilogramów, byłoby idealnie... Ale chyba nic z tego nie będzie. Cały sierpień chodziłam na siłownię (6 razy w tygodniu po 2-3h), do pracy jeździłam na rowerze i zgubiłam aż... 1 kg! Więc stwierdziłam, że to nie ma sensu. Nie wiem, co robiłam źle...

Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
Foczka90 5 kg to dla mnie nic;( ale zawsze dobry początek;) jeszcze kilka razy po -5 i będzie ok;) ja biorę często leki na sterydach i to jest mój problem;( schudnę, a później wszystko wraca;( ale dla chcącego nic trudnego. Na pewno się uda;)

Offline Foczka90
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1346
  • Płeć: Kobieta
Ale widzisz nie masz wpływu na wage, bo to jest zależne od leków :(

Podoba mi się bardzo Twoja motywacja :)

Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
dołączę, można?;)

Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Ojjj typ to ja mam;)
Musi być jednoczęściowa, marszczona z przodu, a z tyłu ma wyglądać jak gorset tzn wiązana. I koniecznie musi mieć ramiączka najlepiej takie na szyję, żeby był dekold v;) widzę ją w głowie, ale czy znajdę;| i tak będę musiała szyć ze względu na tuszę... jeszcze będę musiała poszukać drugiej na poprawiny;) i trzeciej na wesele do kuzynki mojego, które jest dwa miesiące po naszym;)


To będzie mega piękna, a rozglądałaś się już za nią w salonach czy mają takie cudo jak twoje marzenia?



Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
AlicjaEwa zapraszam;)

Sabineczka narazie szukałam w sieci, w salonach patrzę tylko przez szybkę;p znalazłam krawcową,która ma swój salon. I mogę jej przynieść zdjęcia, a ona uszyje to co mi się podoba. Więc powinnam znależć mój ideał. Chciałabym to zrobić jeszcze przed świętami,bo są duże zniżki teraz na ślubne.

Dziewczyny czy Wy też tak macie? Były zaręczyny i szał na wszystko. Przez miesiąc cała rodzina mówiła tylko o ślubie. W ciągu miesiąca załatwiona, sala, kamerzysta, kucharki, dekoracja, kościół, zaproszenia, wódka i nagły stop. Tak jakby wszystko stanęło w miejscu. Trzy poniedziałki nauki załatwione, ale to już tak bez szmeru. Myślałam, że z weselem to tyle załatwiania, latania, oglądania. A u mnie spokój jak nigdy, no chyba, że to cisza przed burzą;)

Offline Foczka90
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1346
  • Płeć: Kobieta
To na pewno jest cisza przed burzą  ;D ;D ;D

Offline naily

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
  • SZCZĘŚLIWA PANI R. :)
  • data ślubu: 15.08.2013r. Szczyrk HOTEL ALPIN
Ja tez tak miałam ;).
My dokładnie wiedzieliśmy kogo mamy zamówić więc to była tylko formalność, ale też doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma szans załatwić wszystkiego rok czy półtora przed ślubem ;) ale najważniejsze mamy z głowy :) teraz cieszymy się narzeczeństwem... już nam go niewiele zostało :)

                                     NAILY ODLICZA!
         https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=27827.0

Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
a to taki piękny czas ... <3

Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
Próbuję dodawać zdjęcia;)

Offline zabkaaa90
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.07.2013
Ooo i już potrafię;) wieczorem dodam kilka zdjęć;)

Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
ja  wolę zdecydowanie zwykłą górę bez żadnych ramiączek czy wiązań, ale ogólnie piękna suknia:)