Autor Wątek: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!  (Przeczytany 9762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline smoczyca008
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« dnia: 18 Września 2012, 20:15 »
witajcie !!!
 Zastanawiam się nad tym lokalem ale . . .  na tym forum  kompletnie nie ma opinii o tym lokalu na Ustowie, a byłam zwiedziłam i wiem, że mają zajęte wszystkie piątki i soboty na 2013 ale . . . .
nikt nic nie komentuje odnośnie tego lokalu!! Czy to znaczy, że jest idealnie ??? i na nic nie trzeba uważać?? ;D ;D
Drogie forumowiczki zlitujcie się nad "poszukującymi" miejsca na swoje wesele i napiszcie coś o Starym Folwarku na Ustowie  :skacza:

Offline truelove
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2013
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Września 2012, 08:30 »
Znam dobrze dwie osoby, które miały tam wesele i naprawdę jest tam fajnie :) jedzenia dużo i smacznie, jedyne ograniczenie to liczba gości (jeżeli chcesz mieć wszystkich ludzi w jednej sali). Przyjaciółka moja tam była i podobało Jej się bardzo, lecz stwierdziła właśnie, że było trochę przycisnawo, więc ok. 80-85 osób to chyba max, jeżeli chce się zapewnić gościom komfort na parkiecie. Ogólnie czyściutko, ładniutko, właścicielka przemiła bo sama z NIą rozmawiałam gdy szukałam lokalu dla siebie. No, ale u mnie przeważyła ta liczba gości.. ale lokal jak najbardziej godny polecenia ;) obie pary zadowolone były!

Offline smoczyca008
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Września 2012, 08:36 »
truelove jesteś wielka  :skacza:
uff cieszę się że to napisałaś u mnie będzie ok 60 osób więc sala powinna być ok ale najbardziej cieszę się że napisałaś że nie było żadnych minusów u znajomych z tego co rozmawiałam z właścicielką to zrobiła na mnie też bardzo pozytywne wrażenie, uff ok to teraz mogę iść zaklepywać salę na ten najpiękniejszy dzień  :)

Offline tomshot
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Października 2012, 13:50 »
Miałem okazję prowadzić w tym lokalu wesele i poprawiny(21-22. 09. 2012).  Szczerze polecam. . .  obsługa dbała o wszystkich i każdego z osobna. 

Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Października 2012, 18:31 »
rowniez mialam okazje bawic sie ostatnio w tym lokalu - jako gosc weselny - i z mojego punktu widzenia bardzo dobrze to miejsce wypadlo!

Tak jak tutaj ktos wspominal przy wiekszej liczbie gosci robi sie troszke ciasno na parkiecie (nie wiem czy tam sa rozne sale, czy laczone.. bawilam sie na sali gdzie od drzwi wejsciowych 'po lewej' byly stoly weselne a tak ciut po prawej od nich parkiet.. przy ok 80 osobach, jak wszyscy ruszyli do tanca to bylo troche tloczno). Wydaje mi sie ze nie ma tam klimatyzacji.. jej funkcje przynajmniej u naszych znajomych pelnily uchylone drzwi wejsciowe :P (ale w tym dniu akurat upalow zdecydowanie nie bylo.. w srodku lata moze byc to problem)

Nie moge sie nachwalic pysznego jedzenia ktore nam serwowano :)
poniewaz to bylo pierwsze wesele, na ktorym bylam tuz po wlasnym (gdzie oczywiscie nie bylo czasu za wiele zjesc ;) taka dola mlodych) to tutaj postanowilam troszeczke nadrobic ;) i poprobowac wiekszosci dan :D
Wiekszosc - po prostu jak u mamy! Obsluga mila i szybka. Sala bardzo ladna.. wrecz przytulna. Zabawa udana do samego rana :)

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Października 2012, 19:35 »
ja często jadam tam obiady w tygodniu. zawsze jest świeżo i smacznie.
szczerze polecam wędzonego pstrąga!

Offline krotka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Października 2012, 10:42 »
My już tam zarezerwowaliśmy salę jakiś czas temu.  Przejrzałam wszystkie sale weselne jakie są w Szczecinie, ta wypadła najlepiej. . .  A było trudno, bo miałam listę 68 pytań! Pani Małgosia jest przemiła :) Jedzenie przepyszne (zanim zdecydujesz proponuję zjeść obiad! :)) Aha. .  po I-szej wizycie nie mogłam się nacieszyć faktem, że będę miała własną olbrzymią łazienkę tylko dla siebie!!! ^^

Co do Twoich 60 osób, to wesele będzie musiało odbyć się w piątek, bo wymóg na sb-nd imprezę to 75 osób. 

Offline smoczyca008
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Stycznia 2013, 13:17 »
ja robię wesele we wtorek  ;D ;D ;D bo środa to dzień wolny :)

Offline Łapka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2014 r.
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Maja 2013, 20:25 »
My też zdecydowaliśmy się na wesele w Starym Folwarku w czerwcu 2014 roku. 

Offline Magdalena16
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2013
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Czerwca 2013, 15:13 »
Jeżeli chodzi o organizacje wesel to nie wiem jak stoją ale bardzo dobre jedzenie i bardzo ładne wnętrze:)

Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Czerwca 2013, 15:25 »
Tydzień temu byłam tam na weselu, bylo SUPER! !!! Jedynie do czego moglabym sie przyczepić to to, ze jest tylko po jednej toalecie, dziwne to dla mnie tym bardziej, że mozna tam wyprawic naprawdę duże wesele, na tym bylo 160osob.

Offline wildtiger1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Września 2013, 18:27 »
Witam, czy tez mieliscie problem z wlascicielka ? Mianowicie obiecywala i nie dotrzymywala slowa, a nie spisala rzeczy na umowie?

Offline wildtiger1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Września 2013, 19:49 »
Witam, postanowilam podzielic sie wrazeniami po naszym weselu ktore odbylo sie w zeszly wekend, otoz z cala pewnoscia moge polecic Stary Folwark w Ustowie, Pani Gosia jest absolutna profesjonalistka a 'problemy' ktore sie pojawily byly z winy stresu z ktorym bardzo ciezko jest sobie poradzic przed samym slubem, w tym momencie Pani Gosia wkaracza do akcji i swietnie uspokaja :) Jedzenie bylo pierwsza klasa , mnostwo, wszyscy zachwalali :) W razie pytan piszcie, z checia opowiem wiecej, tymczasem ide sie cieszyc malzenstwem i ogladac zdjecia :)

Offline Kambodża
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.01.2015r
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Maja 2014, 12:10 »
Witam : )
Czy może orientuje się ktoś jak tam wygląda cenowa ich oferta? Dodam, ze wesele planuje w piątek : )

Offline Avocadoo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • data ślubu: 30. grudzien 2017
  • Skąd:: Szczecin
  • Ślub w: Szczecin
Odp: Stary Folwark Ustowo Pomóżcie z opiniamii!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Sierpnia 2016, 00:47 »
Hey :)

czy ktos w ostatnim czasie byl na weselu w starym folwarku? od ostatniego wpisu minelo troche czasu :)
My bylismy w tym tygodniu ogladac, w sumie wszystko fajnie i oferta dla nas atrakcyjna, ale jeszcze czekamy z decyzja.

Pozdrawiam!