Autor Wątek: Zespół Gepard z Gryfina  (Przeczytany 1584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agasaya
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.08.2013
Zespół Gepard z Gryfina
« dnia: 18 Sierpnia 2012, 21:41 »
Hej, jestem właśnie na etapie poszukiwań zespołu weselnego na sierpień przyszłego roku.  Dlatego mam prośbę o wyrażenie opinii na temat zespółu Gepard z Gryfina.  Znalazłam ich ofertę na infoludku, jest to zespół trzyosobowy, mają damski wokal - całkiem fajny, a naprawdę ładnych damskich wokali w zespołach weselnych jest baaaaaardzo mało.  No i cena - bardzo przystępna, i mają do wyboru opcję trzy i dwu - osobową, a za tym idzie oczywiście mniejszy koszt.  A na tym mi też zależy, bo nie dysponuję dużymi funduszami, niestety :-\ Będę wdzięczna za wszelkie sugestie, pozdrawiam :)

Offline GeriavitDrinker
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zespół Gepard z Gryfina
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sierpnia 2012, 16:23 »
Przemyśl opcję DJa.
Przynajmniej otwarcie Ci powie, że płacisz za puszczanie muzy.

Offline Agasaya
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.08.2013
Odp: Zespół Gepard z Gryfina
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sierpnia 2012, 18:04 »
Co masz na myśli? Nie wymagam za takie pieniądze "grania na żywca", nie oczekuję cudów.  I nie w przypadku opcji z dwuosobowym składem kapeli.  Zespoły które nie grają z podkładów biorą powyżej 4 tys, a takie pieniądze w moim przypadku nie wchodzą w grę.  Mogę Cię zapewnić, że 90% weselnych kapel jedzie z podkładów - zresztą prawie wszyscy z identycznych.  Mało tego, znam nawet zespoły, które mają również nagrane wokale (a jeden z nich to bardzo znany szczeciński zespół - i drogi, ale nie będę tutaj nikogo oczerniać, widziałam po prostu na płycie weselnej, że leciał utwór z damskim wokalem, a wokalistka w tym czasie rozmawiała z kolegą z kapeli).
Także jest dla mnie oczywiste, że muza leci z podkładu.  Mi chodzi raczej o to, czy mają fajny repertuar, nie grają "złotych krążków" itp, czy nie robią żenujących oczepin, fajnie prowadzą zabawę, wyciągają gości do tańca, są pomysłowi i dowcipni itp.  A dj nie wchodzi w grę - dla mnie wesele przy dj to dyskoteka, a nie zabawa weselna. 

Offline xoXo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zespół Gepard z Gryfina
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Września 2012, 23:14 »
Przed chwilą odpisałam na ten sam temat w innym dziale.  Dla mnie ten zespół nadaje się na potańcówkę.  Większość zespołów ma już nagrane swoje wokale i puszcza to na weselu.  Nie jest tu nic do ukrycia, ale wolałabym taką opcję niż fałsz przez całą noc, głosy zazwyczaj nie wytrzymyją całej nocy śpiewania i pod koniec wesela jest to po prostu wycie do mikrofonu.  A co do dj - są ostatnio bardzo modni, ludzie bawią się świetnie i wcale to nie jest dyskoteka.  Jeden ze szczecińskich Djów gra/prowadzili wesele o wiele lepiej niż większość kapel.

Offline Agasaya
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.08.2013
Odp: Zespół Gepard z Gryfina
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Września 2012, 10:18 »
Wiesz, ja na imprezach typu wesela, dancingi itd lubię disco polo, wiec do mnie Twoje argumenty dyskwalifikujące ten zespół zupełnie nie trafiają.  Nie piszesz nic poza tym, tylko że ogólnie zespół jest do bani - podejrzewam że jesteś z konkurencji.  Może skoro tak dobrze ich znasz, to napisz, jak śpiewają, na jakich instrumentach grają, jakie prowadzą konkursy, zabawy, oczepiny itp.  I z tego co wiem to w arkadii gra zupełnie inny zespół, więc chyba nie wiesz o czym piszesz.
Ps.  ja na ten zespół jestem praktycznie zdecydowana.  Widziałam ich w akcji na weselu w pensjonacie w Czepinie w dniu 1 września br. , wokalistka ma piękny głos, zresztą mężczyźni również bardzo fajnie śpiewają, są dowcipini, prowadzą świetne oczepiny, mają bardzo urozmaicony repertuar (nie tylko disco polo, wrew temu, co pisze xoXo - zresztą myślę, że wszystko jest do dogadania i zależy od upodobań państwa młodych, ja w każdym razie słyszałam w ich wykonaniu wiele nowości, utworów polskiego rocka i popu oraz nowości zagranicznych), prowadzą biesiadę przy stołach, grają na akordeonie - czyli wszystko, czego ja pragnę na moim weselu, za rozsądną cenę. 
A konkurencji typu xoXo dziękuję za szczere i obiektywne opinie.
I powtarzam - dla mnie wesele przy dj to nieporozumienie, moja rodzina by była zniesmaczona takim weselem.