Autor Wątek: ZABAWY,ATRAKCJE DLA GOŚCI:)  (Przeczytany 2996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NATHALIE1986
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
ZABAWY,ATRAKCJE DLA GOŚCI:)
« dnia: 21 Czerwca 2012, 10:52 »
Dziewczyny:)

Macie jakieś pomysły na dodatkowe atrakcje dla gości poza tradycyjnymi zabawami po północy organizowanych przez zespół?

np.
-puszczanie lampionów
-jednorazowe aparaty dla gości aby mogli wykonać pamiątkowe fotografie dla państwa młodych
-fontanna czekoladowa z owocami
-fontanna alkoholowa


Ja się z takimi spotkałam.

Macie jakieś inne propozycję?

Ja mam pudełeczka -podziękowania z cukierkiem za przybycie.

Ale może jakaś loteria?

Offline Minojaka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
Odp: ZABAWY,ATRAKCJE DLA GOŚCI:)
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Czerwca 2012, 13:33 »
mozna zrobic wiele...zalezy od mozliwosci zespolu i Waszych.... zabawy, animacje, konkursy, przebrania, w trakcie a nie tylko na oczepinach, zorganizowac pokaz sztucznych ogni lub zamowic maszyne do konfetti, zaprosic barmana do obslugi oraz do pokazu rzucania butelkami, jakies wystepy artystyczne np. iluzjonista, szczudlarz, klaun, lalkarz, pokazy taneczne czy to klasyczne standardowe tance w parach czy latino czy uklady nowoczesne grupowe, rewia brazylijska, rewia klasyczna, fire show,tance orientalne, taniec brzucha, belly dance, tanura, mozna zaprosic jakiegos sobowtora, pokazy rycerskie, moze byc komik lub stand up'owiec, pokazy laserowe, czy sztuki cyrkowej nie wspomne o aspekcie kulinarnym np dzik, indyk, prosiak, czy stol z jedzeniem orientalnym np owoce morza podawany w pewnym momencie na cieplo a'la prosiak itp. wszystko zalezy kto co lubi i jaki ma budzet ?

Offline pateryzanka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.06.2012
Odp: ZABAWY,ATRAKCJE DLA GOŚCI:)
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Czerwca 2012, 23:37 »
Ja od siebie dorzucę jeszcze:

- karaoke
- konkurs tanca lub nawet taniec z gwiazdami
- puszczanie baniek dla dzieci
- animator dla dzieci
- jesli restaturacja ma ogrod to moze byc w trakcie biesiada przy ogniksu
- wychodzenie orkiestry miedzy gosci z akordeonem, tamburynem, gitara i 3-4 przyspiewki typu "A wszystko te czarne oczy"
- pokazy barmanskie
- taka budka, do ktorej wchodzi sie i robi zdjecia z glupimi minami, a goscie na zewnatrz maja monitor i to widza:)
- prezentacja zdjec od dziecinstwa do narzeczenstwa


Wpisz sobie jeszcze na youtube: Nietypowe atrakcje ślubne i weselne Poznań - Wielkopolska,
tam sa super propozycje w pigulce

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: ZABAWY,ATRAKCJE DLA GOŚCI:)
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Czerwca 2012, 01:38 »
Jeśli chodzi o zabawy, to dobry zespół czy też wodzirej, sami powinni zaproponować Wam wachlarz rozrywek.
Zaznaczam, że dobry zespół/wodzirej, to taki, który posiada odpowiednie umiejętności do prowadzenia róznego rodzaju zabaw integracyjnych, najczęściej mają pokończone odpowiednie szkolenia.
Naprawdę zabawy weselne mogą być czymś więcej niż podnoszeniem buta czy wstawaniem na hasło "wszyscy, który mają..." i popijaniem wódki.

Generalnie dobrze jest, jeśli ustala się zespołem/wodzirejem to jak ma wyglądać wg Pary Młodej wesele, co chcecie mieć, a czego nie, jakie atrakcje wchodzą w grę. Polecam dopiero wtedy skupiać się na wyborze dodatków :)
i kierować się umiarem :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline NATHALIE1986
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
Odp: ZABAWY,ATRAKCJE DLA GOŚCI:)
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Czerwca 2012, 12:33 »
dzięki!

Offline natalii
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.08.2014
Odp: ZABAWY,ATRAKCJE DLA GOŚCI:)
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Kwietnia 2013, 21:42 »
dodatkowe atrakcje:
lampiony,wypuszczanie gołębi,wypuszczanie motyli,dym podczas pierwszego tańca,konfetti z kwiatów,fajerwerki,fontanny czekoladowe,alkoholowe,pieczone prosiaki,łososie itd.
a macie jakieś fajne konkursy??   tylko nie rozbierane ,bo nie każdy chce pokazywać swoje atuty. . . ;P

Offline pateryzanka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.06.2012
Odp: ZABAWY,ATRAKCJE DLA GOŚCI:)
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Kwietnia 2013, 23:08 »
dla mnie najlepsza weselna zabawa jest kareta ale z opcja karna w postaci cytryny a nie wodki
nasi goscie, ktorzy znali te zabawe smiali sie do rozpuku i rozplywali nad orkiestra, ze taka z klasa, bo nie zmuszaja ludzi do picia wodki (o to byl akurat pomysl cytrynowy moj:))


Offline Olimpia87

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 979
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.09.2013
Odp: ZABAWY,ATRAKCJE DLA GOŚCI:)
« Odpowiedź #7 dnia: 8 Kwietnia 2013, 08:29 »
bardzo fajny pomysł z tą cytryną - w końcu nie chcemy upić naszych gości  ;)

Offline pateryzanka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.06.2012
Odp: ZABAWY,ATRAKCJE DLA GOŚCI:)
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Kwietnia 2013, 11:05 »
goscie krzywia sie bardziej niz przy wodce - zarowno kobiety jak i mezczyzni:))))))