Autor Wątek: To już mniej niż rok!  (Przeczytany 5756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
To już mniej niż rok!
« dnia: 14 Maja 2012, 11:43 »
Cześć Dziewczyny (i ew.  Chłopaki) :)

Mam na imię Beata, użytkowniczką Forum jestem od 5 miesięcy.  Mimo że rzadko się udzielam (co postaram się zmienić), z wieloma wątkami dotyczącymi odliczania oraz relacjami poślubnymi jestem na bieżąco. 
Postanowiłam założyć własny wątek, ponieważ podoba mi się atmosfera tego Forum - serdeczna, przyjacielska, pełna dobrych rad. . .  Jednym słowem zawsze można na Was liczyć, a nie będę ukrywać, że w przygotowaniach do własnego ślubu jestem cokolwiek samotna.  Na mamę nie bardzo mogę liczyć, siostry nie posiadam, przyjaciółka zagranicą. . .  Jest oczywiście PM, który wspiera mnie we wszystkim, ale czasem brakuje kobiecego punktu widzenia ;) Dlatego miło mi będzie jeśli czasem ktoś tu zajrzy i podzieli się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniem :)

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Maja 2012, 12:04 »
Nasza data ślubu to 01. 05. 2013.  I już od tego momentu zaczynają się schody.  Na początku wybraliśmy datę 01. 06. 2013, ale niestety na ten termin nie mogliśmy znaleźć żadnej odpowiadającej nam sali i nie chodziło wcale o brak wolnych terminów, a o małą liczbę gości, tj.  60 osób.  Wszędzie, gdzie nam się podobało, słyszeliśmy "w tygodniu".  Po którymś razie uznaliśmy, że może warto zastanowić się nad tym "tygodniem" i tak wyszło 1 maja we środę.  Jedni uważają, że termin jak każdy inny, część twierdzi, że nietrafiony, bo we czwartek dzień pracujący, tym bardziej, że chcielibyśmy poprawiny, ale kierowaliśmy się tym, że od szkoły ten czwartek jest wolny, a dużo osób i tak bierze w ten dzień urlop, żeby mieć długi weekend.  Mnie też się nie do końca ta data podoba i byłabym nawet skłonna rozwiązać umowę z salą i zespołem, ale PM twierdzi, że to bez sensu, bo jest to nasza trzecia(!) już data ślubu (tak się zawsze nieszczęśliwie wszystko składało, że musieliśmy przesuwać ślub już dwa razy) i nie chce o tym słyszeć.  A co Wy o tym myślicie?

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Maja 2012, 12:05 »
Pierwsza!! ;) bede podczytywac ;)


Offline SarCia11122

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 396
  • Płeć: Kobieta
  • ' ..Z Tobą przez świat za rękę iść..
  • data ślubu: 29.09.2012
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maja 2012, 14:42 »
Druga :) i również będę podczytywać Twoje przygotowania :)

co do daty ślubu myśle żebyście już nie zmieniali ;) to i tak i tak jest dzień wolny ;) choć data nie typowa;)
a gdzie macie sale  ?  i jaką orkiestre ?

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maja 2012, 14:51 »
przyznaje ze ja bym nie chciala takiej daty slubu ale jelsi wy juz wstepnie rozmaiwialiscie z rodiznkq lub macie  wplanach taka rozmowe odbyc to bedzie ok, bo rodzinka sie przygotuje, tyllko ze musicie rozmawiac o tym z nimi duzo wczesniej.


Offline natalka23

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maja 2012, 15:07 »
Trzecia ;) przyłaczam się

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Maja 2012, 19:31 »
Sala to dosyć znana na Forum (jeśli chodzi o sale na śląsku) Shuma w Dąbrowie Górniczej, a zespół to King Size - również wspominany w niektórych wątkach.
Co do daty, to rodzice informację o terminie przyjęli dosyć obojętnie, tzn.  po prostu przyjęli do wiadomości, jeśli chodzi o resztę rodziny, to nie wszyscy jeszcze wiedzą, a opinie tych poinformowanych są podzielone.  Koniec końców to najbliżsi krewni, więc wiadomo, pomarudzą, ponarzekają, ale i tak przyjdą, a jak będzie trzeba to wolne też wezmą.  Jednak nie jest miło słuchać negatywnych opinii.  I tym sposobem zamiast się cieszyć ciągle się zamartwiam. . .

Offline natalka23

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Maja 2012, 20:04 »
na każdym weselu znajdzie sie ktos komus cos nie bedzie sie podobało, jak nie to to tamto. to jest wasz dzień i wy decydujecie kiedy on sie odbędzie i jak. także nie przejmuj sie, bo każdemu nie dogodzisz. ;) ciesz sie z przygotowań, bo nie ma co rozmyslac i zamartwiac sie. ;)

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Maja 2012, 07:51 »
Dziękuję Dziewczyny za Waszą obecność tutaj i za wypowiedzi :)

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Maja 2012, 07:53 »
Witam porankowo :)
Nie sądziłam, że ze znalezieniem fotografa będziemy mieć takie problemy, w końcu tylu ich jest... Ale niestety Ci, których zdjęcia nam się podobają biorą za swoje usługi ok 3000 zł, a my byśmy chcieli się zamknąć w 2000 zł. Chociaż z drugiej strony może nie warto oszczędzać? W końcu fotograf na naszym weselu będzie pełnił bardzo ważną rolę, ponieważ kamerzystę mamy tylko w kościele...

Offline s_erduszko
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10507
  • Płeć: Kobieta
  • :-D
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Maja 2012, 09:19 »
Jestem i ja z dwóch powodów, z solidarności Górnego Śląska i z faktu tego, że jestem już PO wszystkim i może przyda się moje "doświadczenie".
Co do daty ślubu to nawet jeśli była by to data 31.12. to nic nikomu do tego. Date wybieracie WY. I informujecie wszystkich, że 01.05 odbędzie się Wasz ślub, wszystkim kochana i  tak nie dogodzisz i pewnie komuś będzie pasowac, a komuś nie. Jeśli komuś zależy żeby byc z Wami z tym dniu to nie będzie problemem wziasc jeden dzien urlopu, także spokojnie :)), przeciez bywa tak, że ludzie pracują weekendami-soboty,niedziele i jeśli ktoś organizuje ślub w sobote to taka sobota też musi sobie wole załatwic, więc tego bym nie wyolbrzymiała  ;)
Nie zmieniajcie już nic, bo za duże zamieszanie a i tak będzie gites  ;D

A dlaczego kamerzysta tylko w kościele? Kurcze, szkoda. Ja miałam kamerzyste non stop i nie żałuje, kupa śmiechu jest przy oglądaniu wesela, zabaw, tańców połamańców  :D, a wiadomo, że Kościół każdy przewija, oprócz młodych bo to dla nich WAŻNY moment i bardzo wzruszający. Zastanówcie się nad tym.
A z fotografem nie ma co oszczędzac, jeśli tylko robi genialne zdjęcia i jesteście nim zachwyceni, zdjęcia to pamiątka do końca życia i bardzo często do nich wracamy, szczególnie MY KOBIETY, także to też do przemyślenia  ;)

Sali nie znam, zespołu też nie także się nie wypowiem  :(, ale Shuma ma piękną okolice i jest gdzie wyjsc,a w maju już pięknie zielono więc będzie BOSKO  ;D

Offline kinia87
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2012
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Maja 2012, 09:22 »
jestem jeszcze ja  ;D
co do daty ślubu, osobiście bym się nie porwała na środek tygodnia, bo potem jest to problematyczne jak ktoś chodzi do pracy... no ale to Wasza decyzja :) poza tym jeśli wyślecie zaproszenia odpowiednio dużo wcześniej, to myślę, że nie będzie problemu z dostosowaniem ;) zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie marudził, ale to jest Wasz wybór i reszta powinna to uszanować :)

Nawet jeśli mielibyście kamerzystę, to polecam nie oszczędzać na fotografie, bo to jednak do zdjęć się częściej wraca niż do filmu... ;)


MOJE FINAL COUNTDOWN! Odliczajcie ze mną... -> https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=39013.0

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Maja 2012, 09:54 »
Dziewczyny czy widzicie ta sama date co ja ??

1 maja jest ustawowo wolnym dniem - oprocz wyjatkow, ktore doskonale znamy. Informacja, o ile pojdzie szybciej to nawet dla osob pracujacych w taki dzien nie bedzie problemu załatwić wolne / lub urlop :D.

W weekend dlugi majowy coraz wiecej par bierze slub. Weekend na powroty do domu - ogarniecie się i kolejny tydzień normalnym trybem.

Uwazam, ze nie masz sie czym przejmowac - korzystac z faktu, ze dlugie weekendy majowe sprzyjaja pieknej pogodzie i nic nie zmieniac!!

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Czerwca 2012, 12:19 »
Oj, jak dawno mnie tu nie było... Chociaż w sumie póki co niewiele się zmieniło. W poszukiwaniach fotografa nadal brak sukcesu. Za to dopadł mnie problem natury estetycznej. Otóż nasza sala, Shuma, jak niektóre z Was na pewno wiedzą, położona jest na jeziorem i  stylizowana na wnętrze statku, zatem jest tam bardzo morsko, a co za tym idzie, bardzo niebiesko. Natomiast moja suknia będzie biało-czarna (czarny pas pod biustem z biało-czarnym kwiatem), podobnie jak ubiór PM. No i teraz nie wiem, czy dodatki typu zaproszenia, pudełka na ciasto dla gości, które daje się przed weselem, itp. lepiej żeby były w tonacji niebieskiej, czy czarno-białej, żeby to wszystko tworzyło spójną całość. Jak myślicie?

Offline kiniadg

  • http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 684
  • Płeć: Kobieta
  • razem od 25.10.2002
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Czerwca 2012, 05:45 »
i ja sie przyłączę :)
jak dla mnie data suuper :) przecież z tego zrobi sie długi weekend... :)
1.05 dzień wolny od pracy,
02.05 każdy weźmie wolne,
03.05 (piątek) wolny od pracy...
04, 05. 05 to weekend :D :D :D

jeśli ktoś pracuje od poniedziałku do piątku, to ma idealną sytuacje... a wiedząc odpowiednio wcześnie nie będzie problemu z załatwieniem wolnego :D

co do sali... czy tam nie ma problemu z tak małym weselem? jak ja szukałam sali na swój ślub, to tam organizowali tylko od 100 osób... nawet jeśli miało się mniej, to i tak trzeba było płacić za te 100 :/
Jak masz 60 zaplanowane, to trzeba odliczyć kilka osób, bo zawsze ktoś odpada (u mnie około 20 osób odpadło z pierwszej listy)... nawet jeśli nie będą robić w shumie problemu o tak małą liczbę, to czy ci goście się nie zgubią na tej dużej sali? trzeba by pomyśleć o dobrym rozpalowaniu stołów, żeby nie było za pusto...
Co do samej restauracji, to ja ją bardzo lubię... nawt byłam ostatnio tam na imprezie... jedzenie pyszne, obsługa super , lokalizacja rewelacyjna :D

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Czerwca 2012, 18:25 »
Kiniadg - witam i dziękuję za obecność :)

Co do sali, to w Shumie obecnie organizują wesela od 80 osób w soboty od maja do września, w pozostałe soboty oraz inne dni tygodnia można mieć mniej gości - stąd nasza pierwszomajowa środa.
Na początku faktycznie się bałam, że będzie trochę pusto, ale planujemy część rzeczy mieć na szwedzkich stołach, oprócz tego między stolikami będą balony z helem przymocowane do obciążników (stosowane przez Shumę głównie w Sylwestra, ale mnie się podobają), które też nieco "zagęszczą" salę, więc myślę, że będzie OK.

Rozwiązałam też problem kolorów, o którym pisałam w ostatnim poście. Postanowiliśmy, że kolorem przewodnim będzie kolor srebrny, który pasuje zarówno do mojej biało-czarnej sukni, jak i do niebieskiego wnętrza sali. Tylko teraz muszę znaleźć niebiesko-srebrne zaproszenia.

Offline niunii

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.10.2012
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Czerwca 2012, 20:40 »
Hej i ja się przyłączam, też jestem ze śląska w zasadzie z Katowic i trochę dziwię się że tai problem z salą mieliście bo my mamy jeszcze mniej osób bo 40-45 i powiem szczerze ani razu nie usłyszeliśmy że jest za mało ludzi iże w tygodniu mamy robić wesele...  a rozpatrywaliśmy i miesiące letnie jak i również miesice jesienne.

Jak już wybraliście taką datę to no myślę że tu nie ma co gdybać, myślę że jeśli ktoś będzie chciał przyjść na Wasze wesele to nie będzie to robiło róznicy czy wesele będzie w tygodniu czy w weekend.

Offline keisak

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.08.2013
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Czerwca 2012, 20:51 »
I ja dołączę jeśli można :)

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Czerwca 2012, 19:37 »
niunii - nie wszędzie był problem, na małych salach przystosowanych do mniejszych wesel typu Różana Dolina w Katowicach, nie było problemu (z tym że dzowniąc tam pytaliśmy najpierw o Różana w Będzinie i od razu powiedziano nam że z taką ilością gości to tylko w Katowicach). Podobnie nie było problemu w kilku innych małych salach, a także wszędzie tam, gdzie posiadano ich kilka, np. małą i dużą, z tym że nam wszędzie proponowano tą mniejszą.

keisak - cieszę się, że jeesteś :)

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Listopada 2012, 20:46 »
Teraz chciałoby się powiedzieć: "To już mniej niż pół roku!" A więc najwyższy czas odświeżyć wątek, bo zostało tylko nieco ponad 5 miesięcy... Nie mam pojęcia, kiedy minęło to pół roku od założenia odliczanka...

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Listopada 2012, 21:02 »
Dziś byliśmy na naukach przedmałżeńskich. Stresowałam się tym spotkaniem, ale jak się oczywiście okazało - niepotrzebnie. Było krótko (45 min) i przyjemnie, nasz proboszcz to jednak konkretny ksiądz :) Oprócz nas była tylko jeszcze jedna para, w dodatku moja koleżanka z podstawówki, więc przy okazji odnowiłam znajomość. W najbliższą niedzielę wybieramy się na dzień skupienia dla narzeczonych. Krótko co prawda nie będzie, ale mam nadzieję, że równie przyjemnie i bezstresowo. A w ostatnią środę podpisaliśmy w końcu umowę z fotografem.

Suknia już też jest zamówiona, choć kosztowało mnie to sporo zachodu, a i tak nadal mam mieszane uczucia. Ale o tym opowiem jutro, dziś już ledwo żyję. Postaram się również wkleić zdjęcie z przymiarki. Aha i zaproszenia robimy sami (no prawie sami, pomaga znajoma graficzka), po tym jak niezbyt miło potraktował nas jeden sklep internetowy, w którym zamówiliśmy próbki. Ale o tym może też jutro.

Offline Foczka90
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1346
  • Płeć: Kobieta
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Listopada 2012, 07:41 »
Jeśli można to dołączę :)

Heh, ale ten czas leci :) Zazdroszczę, że zostało Tobie ponad 5 miesięcy :)

Offline naily

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
  • SZCZĘŚLIWA PANI R. :)
  • data ślubu: 15.08.2013r. Szczyrk HOTEL ALPIN
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Listopada 2012, 01:29 »
Kochana powiem Ci tak.
Data jest REWELACYJNA! gratulacje wyboru. ;) ;) Wy zadbaliście  nie tylko o datę ślubu ale również o Wasze wszystkie ROCZNICE ŚLUBU! :D

Ja wychodze z założenia, ze czy to piątek czy to poniedziałek, a niech nawet niedziela będzie! Ci co mają być na ślubie i tak będą! ;D ;) A że ludzie narzekają? jasne, normalne ;) przecież to ludzie :D każdy ma prawo mieć zwoje zdanie, ale dam Ci radę... ( z naszego przykładu...a ślub mamy w czwartek 15.08.2013) NIKOGO NIE PYTAJ CO O TYM MYŚLI ;) po prostu oświadcz, że wtedy i wtedy jest ślub i tyle :D ojjj jest wtedy duuzo łatwiej :D. Uwierz mi ;) zobaczysz, ze juz w pierwszą rocznicę ślubu docenisz Wasz wybór ;).  A to, że to wypadnie w środę to nic. Po roku... dwóch nikt już pamiętać nie będzie ;) więc głowa do góry ;)

pozdrawiam :)
ps jest już suknia? :D dawaj zdjęcia!

                                     NAILY ODLICZA!
         https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=27827.0

Offline kiniadg

  • http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 684
  • Płeć: Kobieta
  • razem od 25.10.2002
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Listopada 2012, 00:15 »
zgadzam sie zmoim blizniakiem (naili) 
zawsze bedziecie miec wolne w rocznice :]

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Listopada 2012, 19:54 »
Dziękuję Wam - naily i kiniadg - za tak optymistyczne spojrzenie na sprawę :) Myślę naily, że dobrze mnie rozumiesz, bo również masz niesobotnią datę :) No ale z tą datą właśnie zaczynają się kolejne schody - goście jeszcze nie zaproszeni, a już usłyszeliśmy od jednej pary (ciocia i wujek, na których obecność liczyłam), że raczej nie przyjdą, bo to jest właśnie długi weekend i oni mają w planach podróż do Chin. Zapraszamy tylko 60 osób, więc każda z nich jest dla nas bardzo ważna. Tym bardziej, że z mojej strony ma być tylko 13 osób - tak nieliczną mam rodzinkę - a ciocia i wujek praktycznie odmówili, więc już zostało 11 :(
Co do bardziej optymistycznych spraw, to w niedzielę byliśmy na dniu skupienia dla narzeczonych, a w poniedziałek na pierwszym spotkaniu w poradni życia rodzinnego i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, przede wszystkim tym ostatnim spotkaniem. Tydzień wcześniej byliśmy na naukach przedmałżeńskich, tak więc jeszcze tylko dwa spotkania w tej poradni i wymogi kościelne będziemy mieć spełnione (nie licząc spowiedzi).
Miałam jeszcze opisać sytuację z zaproszeniami. Zamówiłam próbkę zaproszeń, za którą zapłaciłam 5 zł (jedno zaproszenie kosztowało 2,3 zł, więc dwa razy tyle, nie licząc kosztów przesyłki). Na stronie pisało, że ponieważ jest to próbka, nie można wpisać własnego tekstu, ale trzeba spersonalizować istniejący tekst oraz wybrać czcionki. Zaproszenie było dostępne na trzech rodzajach papieru, więc nastawiłam się, że skoro płacę przeszło dwa razy tyle, co za jedno zaproszenie, to dostanę choćby po kawałku tych papierów. Ale jak się okazało przyszło jedno zaproszenie, tak wygniecione, że żal było patrzeć, a w dodatku nie z naszymi danymi, że o wybranych przez nas czcionkach i fragmentach pozostałych dwóch papierów nie wspominając. Mój narzeczony tak się wkurzył, że stwierdził, że zaproszenia zrobimy sami (jest informatykiem, a poza tym mamy znajomą genialną graficzkę).
Trochę się rozpisałam, mam nadzieję, że przebrniecie :)

Offline naily

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
  • SZCZĘŚLIWA PANI R. :)
  • data ślubu: 15.08.2013r. Szczyrk HOTEL ALPIN
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Listopada 2012, 23:42 »
... niestety kochana chyba trzeba się liczyć  że mniej więcej 20-30%gosci odmawia. :( Z tego co widzę i słysze w większości przypadków tak jest :/.  Ale skoro masz 60 konkretnych osób to myślę że niewiele Wam odpadnie ;) będzie dobrze ;).

Co do zaproszeń, macie racje! Super pomysł! ;) sami lepiej się tym zajmiecie.

ps. spokojnie przebrnęłam przez Twój wpis ;)  :)

                                     NAILY ODLICZA!
         https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=27827.0

Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #26 dnia: 9 Grudnia 2012, 10:16 »
i ja dołączę jeśli mogę :) będę podczytywała

tak wszędzie tak jest że z 80 osób przychodzi 50 na przykład

Dlatego ja już wyprzedzeniem wiem ile będzie osób, my skromnie robimy góra 30 osóbek

U mnie na 100% będzie 15 osób



Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #27 dnia: 9 Grudnia 2012, 20:11 »
Co prawda coś mi nie idzie prowadzenie tego wątku, ale bardzo się cieszę, że jesteś Sabinko :)
Wiem, że nie wszyscy przyjdą, ale z mojej strony jest tylko 13 osób, dlatego jest mi przykro, gdy ktoś odmawia...

Offline Foczka90
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1346
  • Płeć: Kobieta
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Grudnia 2012, 10:40 »
Domyślam się, że musi być Tobie przykro...
Ale nic na to nie poradzisz...
Pamiętaj, że to jest Wasz dzień i zobaczysz jaka będziesz szczęśliwa :)
Nie będziesz w dniu ślubu o tym myślała :)

Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Odp: To już mniej niż rok!
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Grudnia 2012, 11:43 »
tak rozumiem ale olej gości ten dzień ma być wasz wy w nim najważniejsi :*