Autor Wątek: Opinia o zespole dejavu-band z Inowrocławia:)  (Przeczytany 5714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline luka88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2012
Opinia o zespole dejavu-band z Inowrocławia:)
« dnia: 5 Maja 2012, 10:15 »
Witam:) Jestem ciekawa waszych opinii na temat zespołu Dejavu-band z Inowrocławia.  Szczerze powiedziawszy to w internecie  znalazłam niewiele  komentarzy na ich temat. . .  Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam przyszłe panny młode;)

Offline mejms
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2013
Odp: Opinia o zespole dejavu-band z Inowrocławia:)
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maja 2012, 00:56 »
Cześć! Miałam okazję być na weselu, na którym grali.  Gościom się generalnie podobało, to zależy oczywiście czego oczekujecie.  Dziewczyny śpiewają ślicznie, ale. . .
Państwo Młodzi prosili ich wcześniej, by nie było sprośnych zabaw. . .  a tu niespodzianka, była zabawa z krzesełkami, trzeba było przynosić różne rzeczy i zakładać je na siebie, w końcu na placu boju zostali sami mężczyźni i musieli przynieść i założyć: męską koszulę, męskie spodnie, damskie rajstopy i na końcu. . .  damskie majtki.
Druga rzecz, grali dużo utworów na tę samą nutę - małe zróżnicowanie rytmów; niewiele było cza-czy, rumby, walca i innych.

Nie wiem czy ta podpowiedź Ci w jakikolwiek sposób pomoże, ale z tego co wiem nie należą do tanich, jak na liczbę muzyków i to, co prezentują. 

Offline mejms
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2013
Odp: Opinia o zespole dejavu-band z Inowrocławia:)
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maja 2012, 02:00 »
Małe sprostowanie mojej poprzedniej wypowiedzi, którą właśnie odczytałam: damskich majtek nie trzeba było zakładać, a "jedynie" przynieść :)

Offline luka88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2012
Odp: Opinia o zespole dejavu-band z Inowrocławia:)
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwca 2012, 09:57 »
Mogę z czystym sumieniem polecić ten zespół:) Goście byli zachwyceni głosami dziewczyn z zespołu.  Bałam się z mężem, że zespół nie sprosta pierwszej piosence (po angielsku, dość trudna) ale zaufała i się nie zawiodłam.  Naprawdę polecam dejavu-band z Inowrocławia.  Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode, jak i świeżo upieczonych nowożeńców;)

Offline weselnik87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinia o zespole dejavu-band z Inowrocławia:)
« Odpowiedź #4 dnia: 2 Lipca 2014, 10:15 »
Witam, chciałbym odświeżyć wątek, czy ktoś ma jakieś nowe odczucia i opinie na temat zespołu Dejavu band z Inowrocławia ?

Offline olunia196
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.08.2016
Odp: Opinia o zespole dejavu-band z Inowrocławia:)
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Października 2015, 15:13 »
Ponawiam pytanie koleżanki  :)

Offline zalotka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Ślub w: Toruń
Odp: Opinia o zespole dejavu-band z Inowrocławia:)
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Marca 2017, 17:01 »
Atuty zespołu:
- wodzirejka ( taniec ganga style, taniec z powtarzeniem kroku za parą młodą,chrzestnymi, świadkami) 
- fajnie wyglądają wizerunkowo
- wysoki poziom wokalny solistek
Niestety minusy przeważają:
- lekceważący stosunek do pary młodej ( menadżer tego zespołu czyli Sebastian z zespołu nigdy nie miał dla nas czasu, mogliśmy dzwonić do niego tylko po 22.00 , przy czym i wtedy nie miał go za wiele ( trzy razy podczas rozmowy przekładał ją z powodu braku kalendarza z terminarzem).
- pomimo wcześniejszych uzgodnień poprowadzili tak jak chcieli ( pan biegał i nie miał czasu iść do domu i zapisać sobie na kartce nasze ustalenia tydzień przed weselem). Oczywiście zbereźne zabawy podczas oczepin, piosenki których bardzo prosiliśmy, żeby nie grali!!!! Na prośbę gości, żeby zagrali mix disco polo, uznali, że nie potrafią i puścili z Internetu. Widząc jak się goście bawią podłapali temat i potem nagminnie to wykorzystywali ( nie po to płaciliśmy tyle kasy (4.200zł), żeby puszczali nam muzykę z Internetu, gdybyśmy chcieli wzięli byśmy wodzireja)
- menadżer zespołu wysoko trzyma głowę, chłodna osobowość ( wszystko odkłada na później, wie najlepiej)
- zespół powstały dla zysku, brakuje im pasji, albo się wypalili ( dosłownie za każdy pomysł, element wesela trzeba płacić ( marszowe itp.)
-  o ile w wesele w miare grali to wodzorejka menadżera w poprawiny kpina

Offline zalotka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Ślub w: Toruń
Odp: Opinia o zespole dejavu-band z Inowrocławia:)
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Marca 2017, 17:03 »
sami oceńcie czy potrzebny wam taki stres przed i po weselu.