Autor Wątek: Magda z Tychów :))  (Przeczytany 3936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magdusia2805
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2014
Magda z Tychów :))
« dnia: 16 Kwietnia 2012, 10:45 »
Witam  ;)
Mam na imię Magda, mieszkam w Tychach (śląsk), z narzeczonym planujemy ślub na 2014 rok  ;D
pozdrawiam

Offline Sayno91

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 czerwca 2014
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Maja 2012, 14:05 »
No to tak jak my - 20 wrzesień 2014 :) sala i fotografów juz mamy:)
"Więc, gdy któregoś ranka znowu obudziłam się sama, zrozumiałam, że z różnych powodów wszyscy w końcu odejdą, a muzyka zostanie.  Do końca życia. " E. G

Offline Dagmara91
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Maja 2012, 17:22 »
Hej my też planujemy na 2014 :) Poszukujecie sali czy już coś wybrałyście? My na razie jesteśmy na etapie poszukiwania w internecie, jeszcze nie byliśmy żadnej oglądać.

Offline Dagmara91
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Maja 2012, 17:31 »
Sayno91 Jaką sale wybraliście? :)

Offline Sayno91

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 czerwca 2014
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Maja 2012, 16:54 »
My zdecydowaliśmy się na sale Pinocy w Lędzinach :) Znam relacje od kilku znajomych, które tam odprawiały wesela i wszystkie były zachwycone:)  No i wystrój - moim zdaniem jedna z lepszych sal na śląsku :)
"Więc, gdy któregoś ranka znowu obudziłam się sama, zrozumiałam, że z różnych powodów wszyscy w końcu odejdą, a muzyka zostanie.  Do końca życia. " E. G

Offline magdusia2805
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2014
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Maja 2012, 10:18 »
My pewnie zaczniemy poszukiwania od marca, teraz na razie w internecie  ;) ciężko z terminami?

Offline Sayno91

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 czerwca 2014
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #6 dnia: 8 Maja 2012, 16:05 »
Marzec? troszkę późno:) jeśli chodzi o naszą salę to terminy na 2014 są już oblegane więc jeśli chcecie coś fajnego znaleźć to lepiej się wcześniej zacznijcie rozglądać:)
"Więc, gdy któregoś ranka znowu obudziłam się sama, zrozumiałam, że z różnych powodów wszyscy w końcu odejdą, a muzyka zostanie.  Do końca życia. " E. G

Offline Dagmara91
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Maja 2012, 23:59 »
My zamierzamy zarezerwować coś w najbliższych miesiącach, bo faktycznie sale są bardzo oblegane, terminy już pozajmowane w tak odległym czasie.  Sala Pinocy piękna, ale obawiam się że nasze 60-70 osób by się tam pogubiło :)

Offline Sayno91

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 czerwca 2014
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Maja 2012, 07:16 »
Mam kontakt z dziewczyną z innego forum - dwa tygodnie temu miała tam wesele właśnie na 60 osób i pomimo jej obaw parkiet wydawał się pełny jak goście wyszli tańczyć. Obsługa tak rozkłada stoły (nieco bliżej środka parkietu), że sala wydaje się pełniejsza no i dochodzą do tego jeszcze stoły na ciasto  kawę, alkohole, i fontanny z czekoladą i ponczem ( ale to już za dodatkową opłatą) :)  To jest jej zdanie, sama też mam wątpliwości czy nie będzie pusto na parkiecie - moim zdaniem idealna liczba gości to 90 - 100. 
"Więc, gdy któregoś ranka znowu obudziłam się sama, zrozumiałam, że z różnych powodów wszyscy w końcu odejdą, a muzyka zostanie.  Do końca życia. " E. G

Offline magdusia2805
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2014
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Maja 2012, 07:25 »
nie dajmy się wariować  ;) jest tyle pięknych sal, że na pewno coś znajdziemy  :D

Offline Sayno91

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 czerwca 2014
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Maja 2012, 11:12 »
pewnie:) mam nadzieję, że znajdziecie coś co Was zadowoli:)
"Więc, gdy któregoś ranka znowu obudziłam się sama, zrozumiałam, że z różnych powodów wszyscy w końcu odejdą, a muzyka zostanie.  Do końca życia. " E. G

Offline magdusia2805
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2014
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Maja 2012, 19:02 »
mam na oku 17 sal (Tychy, Murcki, Katowice, Pszczyna), daty jakiejś wymarzonej nie mamy więc myślę że większych problemów nie będzie  ;D

Offline Dagmara91
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Maja 2012, 19:29 »
Jakie bierzesz pod uwagę sale z Tychów? Ja na razie z tego co przeglądałam w internecie to podoba mi się Elita, U Przewoźnika, Magnat, Polonez, a po za Tychami to Dworek w Wyrach :) Była może któraś z was w jakiejś osobiście? 

Offline Sayno91

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 czerwca 2014
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Maja 2012, 11:35 »
a o Irysie na Wartogłowcu słyszałyście?
"Więc, gdy któregoś ranka znowu obudziłam się sama, zrozumiałam, że z różnych powodów wszyscy w końcu odejdą, a muzyka zostanie.  Do końca życia. " E. G

Offline Dagmara91
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Maja 2012, 15:05 »
hmm. . . nie słyszałam raczej, a gdzie jest? :) Mogłabyś zdradzić ile płacisz w Pinocym od osoby i czy się orientujesz jak tam wygląda z terminami w 2014. 

Offline Sayno91

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 czerwca 2014
Odp: Magda z Tychów :))
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Maja 2012, 21:45 »
Jeśli chodzi o rok 2014 - narazie jest bezpiecznie, sporo terminów jeszcze wolnych. A cena - 220 zł od osoby ( największe menu: prócz obiadu i bogatej zimnej płyty 3 ciepłe kolacje w tym płonąca kita), w cenie ciasta, tort, gorące napoje bez ograniczeń, cukierki, owoce oraz zimne napoje. Można dodatkowo wynająć sobie fontanny  z czekoladą lub ponczem. Menu jest elastyczne - można samemu je dobrać :)
"Więc, gdy któregoś ranka znowu obudziłam się sama, zrozumiałam, że z różnych powodów wszyscy w końcu odejdą, a muzyka zostanie.  Do końca życia. " E. G