Autor Wątek: opinie na temat zespołu "na żywca"  (Przeczytany 4655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline boroos

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 15.06.2013
opinie na temat zespołu "na żywca"
« dnia: 14 Kwietnia 2012, 18:41 »
Czy ktoś może słyszał coś na temat zespołu na żywca? Jest to sześcioosobowy skład.  Po rozmowie z nimi wydaja się super. . . ale jak sami wiecie różnie z tym bywa. . . :) bardzo prosze o opinie i Wasze zdanie:)

Offline wojwit
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: opinie na temat zespołu "na żywca"
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwietnia 2012, 00:31 »
Pracowałem kilka razy z nimi bardzo ok. 
Jeśli mają termin wolny i jesteście zdecydowani to nie ma co się zastanawiać.

Pozdrawiam
Wojciech Witkowski

Offline ulanowski

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: opinie na temat zespołu "na żywca"
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwietnia 2012, 12:37 »
+1

Lubię fotografować wesela z ich udziałem- sporo na nich dobrej zabawy :)

Piotr Ulanowski

Offline pateryzanka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.06.2012
Odp: opinie na temat zespołu "na żywca"
« Odpowiedź #3 dnia: 4 Czerwca 2012, 21:04 »
Moja przyjaciolka wybrala sobie ten zespol na swoje wesele i byla bardzo zadowolona!

Ja slubowalam 3 dni temu i z calego serca polecam zespol Vivaros z Osieka nad Notecia (jezdza po calej Polsce)
profesjonalni muzycy
klasa jakich malo, muzyka swietna, zagrzewajaca do tanca, zabawy smieszne ale i na poziomie

co wazne - nie trzeba ich pilnowac pod wzgledem alkoholu, bo w pracy nie pija go w ogole

i do tego tansi niz "Na zywca"

Offline grafpit
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 10 czerwca 2012
Odp: opinie na temat zespołu "na żywca"
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Października 2013, 11:48 »
"Na Żywca" to bardzo sympatyczna i profesjonalna kapela.  Na weselu nie ma mowy o pilnowaniu czy piją czy nie, bawią się razem ze wszystkimi co daje niesamowitego ducha.  Zawodowe brzmienie, oświetlenie - czego chcieć więcej.  Jeśli chodzi o stawki to mieli w 2013 roku podobne do 2-3 osobowych zespołów udawaczy jak porównywałem więc warto na pewno - jeśli mają rzecz jasna wolne terminy.

Offline sewelia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011
Odp: opinie na temat zespołu "na żywca"
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marca 2014, 14:41 »
Zazwyczaj jak ktoś jest niezadowolony z zespołu to wylewa swoje żale w internecie, a jak jest wszystko dobrze to już nie pisze nic.  Stąd też moje spóźniona, ale pozytywna opinia.

Jeżeli ktoś chce mieć prawdziwy zespół to "Na Żywca" jest świetnym wyborem!! Grali na moim ślubie (wrzesień 2011) i fantastycznie się spisali! Goście byli zachwyceni - wszyscy doskonale się bawili.  Znajomej parze tak się spodobali, że jak przyszedł czas na ich ślub to również ich zatrudnili :).  Byliśmy na tym weselu (sierpień 2013) i tym razem jako goście obiektywnie stwierdziliśmy, że fantastycznie grają.  W internecie jest dużo próbek ich twórczości, warto obejrzeć :)

Offline moments

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 05.09.1998
Odp: opinie na temat zespołu "na żywca"
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Marca 2014, 09:47 »
Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o tym zespole, miałem przyjemnosć kilkakrotnie z nimi pracować, zawsze super zabawa.