Autor Wątek: 1 września- będzie wojna? a może nie?  (Przeczytany 1640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasica-dg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.09.2012
1 września- będzie wojna? a może nie?
« dnia: 12 Kwietnia 2012, 13:49 »
Witajcie forumki, od pewnego czasu śledzę wasze wątki, aż w końcu sama postanowiłam coś napisać.  Nasz ślub odbędzie się 1 września 2012 roku, to już prawie za 4 miesiące, a ja ostatnio myślę tylko o tym dniu i dopada mnie coraz większy stres związany z tym wszystkim. 

Offline SarCia11122

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 396
  • Płeć: Kobieta
  • ' ..Z Tobą przez świat za rękę iść..
  • data ślubu: 29.09.2012
Odp: 1 września- będzie wojna? a może nie?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwietnia 2012, 16:15 »
 :hello: :hello: pierwsza :D

Ja też mam we wrześniu i czekam aż ten dzień nadejdzie :D  ale to tylko 4 misiące zleci szybciutko :)
Napisz co macie już załatwione ;)

Offline Natysa

  • To co na zawsze między nami, dodaje wiary w lepszy czas;*
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1274
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.05.2012
Odp: 1 września- będzie wojna? a może nie?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwietnia 2012, 23:34 »
I ja będę odliczać z Tobą  ;D
Gabriela
Zofia

Offline Gonia90

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25-08-2012
Odp: 1 września- będzie wojna? a może nie?
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Maja 2012, 01:19 »
czas szybko zleci  :D

Offline kasica-dg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1.09.2012
Odp: 1 września- będzie wojna? a może nie?
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Maja 2012, 15:10 »
O już myślałam, że nikt tu nie zajrzy;)  Mamy zarezerwowane: sale, kościół, fotografa, kamerzystę, obrączki są właściwie gotowe,  teraz jesteśmy na etapie zapraszania gości, ja umówiłam sobie już wizażystkę i fryzjerkę, a co do sukni, to przymiarka będzie dopiero na początku sierpnia ( może to i dobrze, bo jak bym przytyła, albo schudła to mogłoby być różnie zwłaszcza, że sukienka ma być dość dopasowana ::) )  Zastanawiam się ile wcześniej trzeba umawiać się z kwiaciarnią, w której chce zamówić bukiet i przybranie samochodu.  Uff jak zaczynam o tym wszystkim myśleć, to pojawia się stresik, a że to goście nie dopiszą, a to że będzie wielka ulewa i zimnica, że sukienka będzie nie taka jak ma być, już tyle razy miałam takie koszmary, że szok, a co będzie przed samym ślubem  ???

Offline SarCia11122

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 396
  • Płeć: Kobieta
  • ' ..Z Tobą przez świat za rękę iść..
  • data ślubu: 29.09.2012
Odp: 1 września- będzie wojna? a może nie?
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maja 2012, 14:38 »
Super że już macie tyle załatwione ;)
masz może zdjęcia sukni albo obrączek ? ;D

Offline kinia87
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2012
Odp: 1 września- będzie wojna? a może nie?
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Maja 2012, 20:21 »
dolacze i ja ;) Bo ja tez wrzesniowa :D co prawda nie 1go, ale 8go bede slubowac ;) zapraszam Cie tez od razu do mojego odliczania, ja co jakis czas robie zestawienia, co mam zalatwione, czego brakuje, moze Ci sie tez przydac, bo termin praktycznie mamy taki sam ;) kwestia tygodnia to jak nic ;)
Co do kwiaciarni, mysle, ze jak najszybciej, jesli jest to oblegana "pracownia". Ja niedlugo sie wlasnie wybieram na uzgodnienie dekoracji sali, bukietu slubnego, przystrojenia bryczki i samochodu. Mysle, ze nie ma na co czekac, bo potem tylko niepotrzebny stres sie moze wkrasc ;)
Mowisz, ze czujesz stresik?  :D ja jakos jeszcze nie, chociaz sny mnie nawiedzaja raz na 2-3 miesiace :D ale na razie "luzno" ;)


MOJE FINAL COUNTDOWN! Odliczajcie ze mną... -> https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=39013.0