Autor Wątek: Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador" Szczecin opinie  (Przeczytany 11071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Wchodziłam na ich stronę i faktycznie dobre wrażenie robi ten lokal :)
Wogóle , to jak grzyby po deszczu potworzyło sie nowych miejsc ;) ale to dobrze , bo przynajmniej jest jakis wybór.
Wszystko pięknie , dużo opisów i zdjęć , ale nie podali orientacyjnej ceny. Wiecie coś może na ten temat? Jaki jest mniej więcej cennik na ten rok? Pewnie nie mało , ale wiedzieć warto :)
« Ostatnia zmiana: 14 Maja 2015, 19:52 wysłana przez zibi »

Offline serduszko998

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Marca 2010, 16:24 »
tak jak jest nowa inormacja na stronie to chyba wesle zaczyna sie od 130 czy 120 zl za osobe,podjedz i porozmawiaj :)) a  na zywo jeszcze piekniejsza jest ta sala :)

Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Marca 2010, 22:02 »
No właśnie na stronce nigdzie nie doczytałam się ceny , może ja ślepa jakaś jestem ;) ;D
Ale dzięki za info , na razie w sumie nieprzydatne mi , bo moje wesele w bliżej nieokreślonej przyszłości :) no ale mam jeszcze koleżanki i kolegów ;)
Poza tym spodziewałam się , że będzie dużo drożej , a tu proszę ....taka miła niespodzianka :) Pozdrawiam i życze udanego wesela :) no i czekam na relację :)

Offline Monikaimirek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Marca 2010, 12:08 »
Witam! My mieliśmy wesele w Ambasadorze w lutym, duża, piekna ,nastrojowa sala, pyszne jedzenie w dużych ilosciach :), obsługa profesjonalna, a manager Pani Monika ujmujaca i przemiła, sprostała wszystkim naszym zachciankom, nic dodać, nic ująć, polecam.

Offline serduszko998

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Marca 2010, 01:27 »
Witam! My mieliśmy wesele w Ambasadorze w lutym, duża, piekna ,nastrojowa sala, pyszne jedzenie w dużych ilosciach :), obsługa profesjonalna, a manager Pani Monika ujmujaca i przemiła, sprostała wszystkim naszym zachciankom, nic dodać, nic ująć, polecam.

 powiedz mi czy masz jakies  zdjecia ??  bardzo sie ciesze, ze jestes  zadowolona z jedzenia. a powiedz mi jak rozwiazal sie problem z toaletami, bo sa 2 poziomy nizej ?? i to jest chyba jedyny minus tej sali :))

Offline Olaa
  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Marca 2010, 18:32 »
Monikaimirek, jakoś niewiarygodnie dla mnie brzmisz....

Zalatuje mi reklamą na zamówienie.
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline Zoya

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6348
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010 r.
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Marca 2010, 14:39 »
Narazie nie przeczytalam nic konkretnego na temat tego miejsca, a przydalyby sie jakies informacje. Sala ladna - owszem. Toalety pietro nizej - nie sadze, zeby to byl az taki minus, aczkolwiek schody moga stanowic niebezpieczenstwo ;) Na zdjeciach wyglada obiecujaco, przydalyby sie jednak jakies relacje.



Offline magda19285

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1332
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.2010
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Sierpnia 2010, 11:00 »
Ja mam tam wesele 01.10.2010r i jestem zakochana w tej sali  ;D

Panie z ktorymi rozmawialam na temat wesela i organizacji przemile!!!!! Na kazde pytanie mialam odpowiedzi  ;D

Co do cennika maja rozne ceny , my wybralismy pakiet za225 zl ale amy alkohol ,ciasta ,tort w cenie .

Moge polecic w 100% jak bede po to moge opisac jak bylo

Offline miqsek85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Sierpnia 2010, 01:46 »
witam! czy orientuje się ktoś może na temat obsługi w tym lokalu? chodzi
mi imiona i nazwiska kelnerów i kucharzy!? byłabym bardzo wdzięczna!! ;)

Offline magda19285

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1332
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.2010
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Listopada 2010, 14:58 »
Ja juz jestem po i moge smialo powiedziec ze polecam ten lokal w 100 %

Wszystko bylo tak jak chcialam , co do wszystkiego mozna sie dogadac

Kelnerzy bardzo dbaja o pare mloda i gosci , co sie zadko spotyka

Sala przepiekna , sporo miejsca , wiec jezeli ktos chce wybrac ten lokal niech sie nawet nie zastanawia i rezerwuje miejsce  ;D

Offline Ceiwko

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lato 2011 :)
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Stycznia 2011, 22:48 »
Czesc Dziewczyny!
My tez mamy tam wesele.  Sala jest piekna,eleganca, pani bardzo mila i wydaje sie byc bardzo pomocna ale nie obejdzie sie oczywiscie bez malego minusa. . .  
Przy wyborze najtańszego menu okazalo sie ze moze byc problem z terminem ale przy sprostowaniu ze chodzi o menu 'pełne'  pani M od razu zapomniala o "problemie". . .    :-\ ???
Troche to dziwne.  Powinni napisac w nawiasie* "Pakiet najtanszy" dostepny tylko w miesiacach "cichych".  Na okres letni pary biedniejsze prosimy zapisac sie na liste rezerwowych. . .   :-\
Na szczescie to tylko maly minus.  Cala reszta wydaje sie byc organizowana calkiem profesjonalnie :) Mam nadzieje ze sie nie zawiode i bedzie super zabawa :cancan: :disco: :koncert: :pijaki: :skacza:

Offline serduszko998

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #11 dnia: 3 Lutego 2011, 21:44 »
hej my mieliśmy tam wesele 28 sierpnia 2010 roku w  Ambasadorze

Offline opticaldrive
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.07.2012
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Lutego 2011, 10:43 »
Witam,

Rozważam urządzenie swojego wesela w Ambasadorze.
Bardzo pomogło by mi gdyby któraś z Was napisała coś więcej.  Czy wszystko się udało? Czy jedzenie było smaczne i czy było go wystarczająco dużo? Czy nie zabrakło alkoholu? Jak obsługa? I w ogóle czy nie było żadnych problemów?
 :)

Offline magda19285

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1332
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.2010
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Lutego 2011, 11:31 »
Wszytsko bylo ok !! Jedzienie bylo bardzo smaczne i naprawde bylo tego sporo ( nam po poprawinach zostalo mase kjedzenia ) Co do alkoholu to ty decydujesz ile chcesz kupujesz w danych menu , chyba ze wezmiesz te najdrozsze menu to tam masz wodke bez ograniczen .

Offline kamkam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #14 dnia: 5 Kwietnia 2011, 13:27 »
witam a ja chciałabym sie spytac czy na terenie tego lokalu znajduje sie jakis ogrod badz jakies w ogole miejsce "zielone" zeby moc wyjsc odetchnac w trakcie wesela?? i czy jest parking??

Offline Poweselna
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 kwietnia 2011
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Sierpnia 2011, 19:06 »
Sala piękna, jedzenie bardzo, bardzo dobre.  Jest ostatecznie dość drogo, ale wykwintnie.  Obsługa się stara i jest na poziomie.  Ale niestety mimo zapewnień o uczciwości jesteśmy rozczarowani, bo to my musieliśmy dopraszać o to by po weselu wydano nam to co zostało - po czym okazało się, że nic nie zostało, a sami goście którzy chcieli zabrać sobie część do domu widzieli ile z torta i innych rzeczy wróciło do kuchni. . .  Było mi trochę głupio przed nimi, a tym bardziej nieprzyjemnie po rozmowie z kierowniczką, która już potem potraktowała mnie już nie tak sympatycznie jak kiedy podpisywałam umowę. 

Offline sandra.l
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.05.2012
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Października 2011, 14:51 »
W ostatnim czasie miałam okazję bawić się na kilku weselach, a w tym roku jedną z sal był właśnie Ambasador.
Sala ma wiele plusów, przede wszystkim jest bardzo przestronna i wysoka, z bardzo ciepłym klimatem.  To co mi się najbardziej spodobało, to okrągłe stoły i to co na nich było serwowane, czyli dobre jedzenie.
Salę polecam szczególnie na duże wesela z racji wielkości. 
Minus jedyny taki, że sala jest na pierwszym piętrze a toalety na poziomie piwnicy, więc trzeba się nachodzić.

Ogólnie mocno polecam!

Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #17 dnia: 3 Listopada 2011, 23:02 »
Witam wszystkich :)

Bardzo podoba mi sie ta sala, jest taka przestronna i elegancka.
niestety terminy ktore mnie interesuja sa juz pozajmowane. .  wiec albo zmiana terminu . . albo inna sala
Nie mam niestety mozliwosci podjechania i zobaczenia zadnej sali. .  najszybciej uda sie to w grudniu, wiec staram sie zebrac jak najwiecej opinii aby na 90% miec juz podjeta decyzje do tego czasu :)
obie sale sa bardzo ladne, a oferty wydaja sie dobrze przygotowane i ciekawe. .
nie bedzie latwo sie zdecydowac.
Planujemy wesele na jakies 100-110 osob. .  czy ktoras z Was miala podobna liczbe gosci i moglaby podeslas jakas fotke odnosnie rozkladu sali?
nie wiem czy nie bedzie tam ciasno na parkiecie przy takiej liczbie ludzi. .  :/
. . no i mam jeszcze pytanie o te lazienki, rozne pietra. .  Jak to dokladnie wyglada?

Offline Boob
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/14.09.2012
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Stycznia 2012, 23:30 »
Witam.
Organizuje swoje wesele w Ambasadorze poniewaz urzekla mnie sala - uwazam ze piekniejszej w Szczecinie nie ma, ale zaczynam miec watpliwosci co do wlascicielki, ktora przy pierwszej wizycie (zapewne chcac zachecic do organizacji wesela w tym miejscu) obiecywala pare rzeczy, byla cudowna, pomocna itp.  Po podpisaniu wstepnej umowy chcac sie upewnic na temat paru rzeczy, wlascicielka zmienila wersje - iz musze zaplacic za to, co wczesniej mialo byc mi uzyczone za darmo itp.  Troszke mnie to zdenerwowalo i dalo do myslenia (aby nie miec wiekszych problemow i nastepnych ,,wspanialych,, wiadomosci) zaciagnac opinie u kogos kto mial tam wesele i czy przypadkiem nie mial tego samego problemu z wlascicielka Ambasadora. 
Wyszukalam na jednym z forum notatke na temat pary ktora miala problem z zabraniem reszty jedzenia po weselu (ponoc nic sie nie ostalo) i o tym jak diametralnie uleglo zmianie zachowanie wlascicielki. 
Takze bardzo bardzo prosze o jakiekolwiek opinie na temat jedzenia (czy dobre), organizacji wesela i rozrachunku po weselu, oraz na temat przystepnosci wlascicielki, bo nie chcialabym wpakowac sie w jakies bagno.
Dziekuje i pozdrawiam :)

Offline Daenerys

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2015.
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Stycznia 2012, 09:44 »
moja znajoma robiła tam w sierpniu 2011 wesele i była zadowolona, z tą Panią nie miała żadnych problemów, sala jest faktycznie piękna, ale z zewnątrz widok jest okropny, szczególnie od ulicy, nie ma gdzie fotek porobić, ja mieszkam obok Ambasadora i też o nim myślałam, chociaż TŻtowi się tam nie podoba, to jednak dla mnie ważna jest całość, a widok od ulicy i z zwenątz pozostawia wiele do życzneia. no i my musimy mieć ogródek.

Offline Boob
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/14.09.2012
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Stycznia 2012, 11:40 »
Wiem z zewnatrz jest na prawde obskurnie, byloby przeslicznie gdyby budynek byl wykonczony jak Will West Ende itp, ale sala (klimatyzowana) oraz menu ktore mi przedstawiono w porownaniu z innymi miejscami jest bardzo konkurencyjne.  Na poczatku bralam pod uwage Vivat - ladny budynek, zielone otoczenie, ale gdy porownalam menu Ambasador oferuje wiele wiele wiecej w menu za troszeczke nizsza cene niz Vivat.
A jakie bylo jedzenie Twoim zdaniem, dobre i czy wystarczylo? 
Dziekuje i pozdrawiam :)

Offline Daenerys

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2015.
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Stycznia 2012, 21:29 »
ja jestem estetką i dla mnie liczy się całość. wiem, że niczego nie brakowało i, że goście byli zadowolenia, koleżanka mogła też bez żadnego problemu zabrać ze sobą jedzenie po weselu do domu. obok jest też Villa Ogrody-bardzo ładna. z zewnątrz Ambasador, to ruina niestety.

Offline Boob
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/14.09.2012
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Stycznia 2012, 11:51 »
Ja tez jestem estetka i wierz mi ze objechalam praktycznie wszystko w Szczecinie i w momencie kiedy sala mi sie podobala, byla albo za mala lub budynek z zewnatrz dawal duzo do zyczenia, czy tez w odwrotna strone budynek przepiekny, a sala niczym sala na dzialce.  Willa Ogrody lub Willa West Ende sa piekne z zewnatrz to fakt ale w srodku niestety w porownaniu z Ambasadorem wypadaja bardzo blado - sale male a wystroj ich przypomina wczesne lata 90'.
Moge powiedziec Tobie ktore miejsca sa ladne w srodku i ladne na zewnatrz, w zaleznosci od ilosci osob: wesele do 40osob Hotel Atrium: sala, budynek, menu; Park Hotel:sala, budynek (niestety menu drogie i niezbyt smaczne-bylam tam na jednym weselu); Vivat: tutaj juz wesele moze byc na 120osob, sala typowo weselna ale bardzo ladna i czysta, z zewnatrz budynek ladny, zadbany jak i ogrodek (fontanna przed wejsciem, plac zabaw dla dzieci, miejsce do parkowania, duzo zieleni), menu dosyc dobre. 
To sa miejsca w Szczecinie ktore spelniaja Twoje wymagania (tak mysle).  Dlatego przy moim wyborze wahalam sie pomiedzy Vivatem a Ambasadorem (tak jak mowilam sala wziela gore nad wszystkim, oraz lepsze menu).  Do tego przy weselu w Vivacie warto by bylo zapewnic gosciom jakis dojazd do centrum po weselu (wiadomo jak jest z taxowkami w nocy z soboty na niedziele a zwlaszcza dojazd do takiego miejsca, nawet na telefon).  Ambasador jest w centrum, postoj taxi za rogiem, wszedzie blisko, wiec nie musze sie juz martwic o powrot gosci do domu.
Dziekuje raz jeszcze za Twoja odpowiedz i czekam na wieksza ilosc komentarzy dotyczacych mojego zapytania.

Pozdrawiam :)

Offline Zoya

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6348
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010 r.
Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Stycznia 2012, 13:23 »



Offline olekfl
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.06.2013
Odp: Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Sierpnia 2012, 10:52 »
Czy ktoś z Was miał wesele w Ambasadorze w wakacje i może się podzielić opinią? Jak z obsługą? jedzeniem? czy dają jedzenie do domu, jeśli zostanie ? Czy kłopotliwe dla gości było schodzenie do toalety na dół? Bądź inne spostzrerzenia lub wskazówki :-) [...]

Offline Daenerys

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2015.
Odp: Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Września 2012, 10:22 »
sala faktycznie jedna z  ładniejszych w Szczecinie. jednak to jedyny plus. dla mnie dyskfalifikuje ich brak ogrodu- u mnie musi być i budynek z zewnątrz wygląda po prostu okropnie. jak odrapana ruina, więc nie ma mowy o robieniu zdjęc ani kręceniu filmu przed tym lokalem. koleżanka robiła rok temu i była zadowolona. nie miała probelmów z właścicielką

Offline malagala
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #26 dnia: 3 Marca 2013, 17:21 »
Wątek już jakiś czas temu wygasł, ale może ktoś się nadal zastanawia. . .  Zdecydowaliśmy się na tę salę, naprawdę robi wrażenie.  Właścicielka bardzo miła i konkretna, widać, że ma doświadczenie w tym, co robi.  Ponadto doradza w sprawie hoteli, dja/orkiestry, jakichś dodatkowych atrakcji, bardzo pomocna.  Mam takie poczucie, że wszystko będzie w porządku :) Marzyła mi się sala z ogrodem, no ale cóż. . .  Przynajmniej goście się nie będą rozchodzić.  A przed salą mają rozłożyć jakieś stoliki z parasolami, na zdjęciach całkiem fajnie to wygląda.  Aha, ja sama byłam tam na weselu 3 lata temu i było świetnie.  Znajomi byli w zeszłym roku i też byli bardzo zadowoleni, świetnie się bawili i podobno mają tam super ciasta (tego już nie pamiętam).

Offline EwelinaD
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.09.2013
Odp: Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #27 dnia: 3 Marca 2013, 18:43 »
Ja na weselu w Ambasadorze byłam w zeszłym roku. Sala jest ładna i obsługa bardzo szybka i miła. Jedzenie, to chyba rzecz gustu, mi po prostu nie podpasowało. Tatar koło mnie stał i stał i był taki zwiędnięty już. Kolejnym minusem była toaleta dwa piętra niżej. A co do stolików na zewnątrz, są ok. Można spokojnie wyjść na papierosa, usiąść sobie. A to, że jest obok ulicy, nie robi żadnej różnicy. W sobotę po południu nie ma ruchu, więc jest ok. I dużym plusem jest to, że na jednej sali goście jedzą i się bawią. Ja tam nie robię swojego przyjęcia, bo sala jest dla nas za duża. 

Offline bogna_246
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2015
Odp: Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Lutego 2015, 11:53 »
Witam,
mam do sprzedania termin na wesele w Centrum Konferencyjno Bankietowym ambasador.
Wpłaciliśmy zaliczkę 2000 zł, sprzedajemy za 1500zł.  Więcej info na @ magdallenaka@interia. pl

Offline Daenerys

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2015.
Odp: Centrum biznesowo-bankietowe "Ambasador"
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Lutego 2015, 19:35 »
niestety przy malym weselu-40 osob Pani wlascicielka zaproponowala nam menu VIP za 300 zl od osoby.he he.lol.buaahahh.smiech mnie pusty ogarnal. przyjecie weselna za 175 zl od osoby.padaka. to chyba dla Kulczyka ceny tylko. nie zdecydowalismy sie.