Autor Wątek: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??  (Przeczytany 4983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marta1405

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2012
szukam, szukam i nic nie widzę :( nie wiem czy slepa jestem czy jak ??;)

poszukuję wątku, gdzie były polecane sklepy w Szczecinie z bielizną do slubu ( forumowiczki polecały dobrze dobrane biustonosze, mila obsluga itp ) ... nie pamietam czy ten jednen ze sklepów mieści sie na b. Krzywustego czy jak :(

jak znacie takowe sklepy to prosze o podanie nazw... jakos triumph nie za bardzo mi pasuje, nie znalazlam tam nic ciekawego :/


a gdzie wy kupowałyście swoją bieliznę slubna ?

Offline sege1984
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Marca 2012, 13:18 »
Witaj.  Triumph bardzo sie zepsol dlatego tez sie nie dziwie ze nie moglas nic dla siebie dobrac.  Polecam marke Intimissimi ( w kaskadzie ) ja wlasnie tam kupilam sobie komplet slubny.  Wlasnie wyszla nowa kolekcja slubna dla panien mlodych oto link.   to bardzo dobra firma polecam!!!

hxxp: uk. intimissimi. com/section/bridal-collection/5164. uts

Offline marta1405

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2012
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Marca 2012, 15:49 »
nie brałam pod uwagę w ogóle tego Intimissimi, dobrze wiedzieć :) w piątek się wybieram na zakupy w poszukiwaniu biustonosza, bielizny... może coś mi się trafi :)
ale ten ze zdjęcia bardzo mi się podoba i to jest to co chcę sobie kupić, dziękuje bardzo za informację  :-*

Offline sege1984
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Marca 2012, 10:11 »
Prosze.  A wiec zycze Tobie aby sie udalo kupic bielizne slubna i mysle ze wlasnie w Intimissimi znajdziesz to czego szukasz :-)

Powodzenia :-)

Offline marta1405

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2012
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Marca 2012, 20:35 »
jutro wieczorekiem dam znać jak wyszły moje zakupy :) Mam nadzieję, że bedzie ok bo jestem bardzo pozytywnie nastawiona na jutro :D

pozdrawiam

Offline sege1984
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Marca 2012, 11:56 »
A wiec 3mam kciuki aby zakupy sie udaly  :) Powodzenia. 

Offline misia87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Marca 2012, 10:52 »
ja tam kupiłam w piatek śliczny komplet

Offline marta1405

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2012
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Marca 2012, 20:09 »
czesc,

sege1984 przepraszam, ale nie miałam sily przez ostatnie dni wejsć i odpisac :(

więc byłam - był jeden, który mogłby być, ale nie kupiłam ( jeden za duży, drugi jakby za mały - zawsze coś ) :( szlaczek by to trafil, może jestem jakaś inna czy jak ??
Bez ramiaczek była właściwie tylko jeden, jedyny... jak już nie znajdę nigdzie indziej to go kupię, ale nie byłam co do niego za bardzo przekonana...
dziś przez przypadek w necie znalazlam jeden sklep na obrońców stalingradu, który też ma takie i inne staniki - Straplessy ( jak narazie to takie cuś chcę ) no może jak mi sięcoś innego spodoba, bez ramiaczek, z miseczką nie za dużą tzn. żeby nie był z boku szpiczasty ( tak zeby nie odstawal spod sukienki ) i oczywiście z silikonem ;) to kupie  ;D :D
o cosik takiego mi chodzi,
http://selene.na.allegro.pl/biustonosz-panache-evie-strapless-32d-70d-i2229523161.html - oczywisto kolor biały
http://selene.na.allegro.pl/biustonosz-stanik-effuniak-strapless-bialy-70e-i2217935334.html - coś mi w nim nie pasuje, musze iśc i obadaćgo na żywo jak wygląda.

misia87  a jeśli można zapytac to jaki sobie kupilaś komplet ? z ramiączkami czy bez, a może odpinane ramiaczka ? :)

Offline mada89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #8 dnia: 1 Kwietnia 2012, 17:48 »
nie słyszałam tej nazwy staników

Offline sege1984
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #9 dnia: 2 Kwietnia 2012, 12:36 »
Witam ponownie  :)

Rozumiem co czujesz poniewaz rowniez dosc dlugo szukalam dla siebie biustonosza :/ ale polecam jeszcze jeden sklep bardzo dobry z profesjonalnym braffitingiem rowniez sie w nim zaopatruje nazywa sie Ebras i miesci sie na  ul.  Boh.  Getta Warszawskiego 8 zajzyj tam koniecznie!!!

Offline sege1984
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #10 dnia: 2 Kwietnia 2012, 12:37 »
A propo jaka bedziesz miala sukienke pochwal sie  :)

Offline marta1405

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2012
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #11 dnia: 2 Kwietnia 2012, 21:48 »
tak, tak tam też chcę się wybrać no i do Selene na ul. Obrońców Stalingradu 4 :) jak tam nic nie znaje to nie wiem co zrobię ;(

Zdjęcie ( nie moje ), ale za to mojej sukni :D ... jestem ciekawa czy się zdjęcie bedzie dodane hmmm  ???

sege1984 zazdroszczę Ci już kupionej bielizny hihi :)

a Ty już masz suknie ? jak tam w ogóle przygotowania idą ? :)




Offline Linka84
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29 grudzień 2012
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Lipca 2012, 12:18 »
znaleźć w szczecinie stanik 70 F do slubu który nie ma ramiączek i jeszcze sie bedzie trzymał graniczy z cudem , już bardziej uwierze w tornado niż w to ,że jakiś sieciowy sklep ma takie cuś. Jeśli któraś ma duze piersi i ma problem z bielizną slubną polceam na nowym turzynie sklep Bogusia , na 1 pietrze , Pani ma piękną bieliznę rozmiar do G , idealnie sie trzyma i całkiem urokliwa ta bielizna, ja kupilam 2 tyg temu http://www.mikoma.pl/biustonosz-av740.html za niecałe 170zł :) cały komplet

Offline JohnyCase
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 04.08.2012
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Września 2012, 14:29 »
powiem ci szczerze, że ciężko jest tego typu artykuły znaleźć w sklepach, lecz poszperaj troszke w sklepach Internetowych, teraz to szybko przychodzi, a i towar nie jest tak drogi, żeby żałować pieniędzy :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
hxxp: detektyw. biz. pl

Offline agnieszka.k
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5.06.2005
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Listopada 2012, 14:30 »
Cytat: Linka84 link=topic=39384. msg1743963#msg1743963 date=1343125094
znaleźć w szczecinie stanik 70 F do slubu który nie ma ramiączek i jeszcze sie bedzie trzymał graniczy z cudem , już bardziej uwierze w tornado niż w to ,że jakiś sieciowy sklep ma takie cuś.  Jeśli któraś ma duze piersi i ma problem z bielizną slubną polceam na nowym turzynie sklep Bogusia , na 1 pietrze , Pani ma piękną bieliznę rozmiar do G , idealnie sie trzyma i całkiem urokliwa ta bielizna, ja kupilam 2 tyg temu hxxp: www. mikoma. pl/biustonosz-av740. html za niecałe 170zł :) cały komplet

Bez problemu dostaniesz taki biustonosz w sklepie z biustonoszami w Policach.  Sklep nazywa się Artis biustonosze i jest na ul.  Pilsudskiego w Policach.  Ja bylam i jest naprawdę duży wybór.  Widzialam miski biustonoszy aż do K!!!
Polecam

Offline Mari-ana
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2013
Odp: dobrze dobrany biustonisz, sklepy gdzie w szczecinie ??
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Grudnia 2012, 17:27 »
Ja kupiłam bardzo ładny w Intimissimi