Autor Wątek: Pomocy!!!!!  (Przeczytany 3426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justinne
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
Pomocy!!!!!
« dnia: 3 Sierpnia 2006, 10:33 »
Witajcie!!!!  

  Nasz ślub 14 października 2006r. Już tak zgłupiałam, że nie wiem co mamy robić najpierw: czy iść do kancelarii po akty urodzenia z wpisem że do ślubu i z zaznaczeniem o bierzmowaniu i dopiero z tymi aktami do USC czy można najpierw iść do USC i bez aktów urodzenia załatwić tam, później dopiero do kancelarii po akty i do kościoła??????
       No zwariowałam

          Pomożecie???????????


                                   :?:  :?:  :?:

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Pomocy!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 3 Sierpnia 2006, 10:35 »
Ale namieszałaś, akty urodzenia - jeśli są w USC miasta, w którym mieszkacie to nie musisz ich wogóle brać. Do kancelarii powinnaś mieć wypis z aktu chrztu a nie urodzenia pobrany w parafii, gdzie był chrzest - na takim wypisie powinni tez zaznaczyć kiedy i gdzie było bierzmowanie, u nas tak było...bez paniki


Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Pomocy!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Sierpnia 2006, 10:38 »
w USC załatwicie wszystko od ręki musicie być tylko przygotowani na opłatę około 100 zł.  w parafii tak jak pisała maja zaświadczenie o chrzecie do ślubu oni bedą wiedzieli co dać...reszte powiedzą w kancelarii kościelnej


Cytat: "Maja"
bez paniki

:taktak:
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline justinne
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
Pooc
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Sierpnia 2006, 11:40 »
A jakbym Was poprosiła, aby mnie tak jaśniej tzn. gdzie i co najpierw - tak krok po kroczku. Jak krowie na rowie, bo chcielibśmy w przszłym tygodniu już załatwiać, a jak byśmy wiedzieli to by szybciej poszło i nie musieli bśmy biegać i wkurzać się.


          Z góry bardzo dziękuje  
                           
                               :)


Offline justinne
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
DZIEKI
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Sierpnia 2006, 11:54 »
BARDZO WIELKIE DZIĘKI - MOŻE SIĘ NIE POGUBIMY