Autor Wątek: Potrzebna pomoc  (Przeczytany 3046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karolkach

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
Potrzebna pomoc
« dnia: 31 Lipca 2006, 23:29 »
Moje Kochane potzrebuje Waszej pomocy.

Jestem załamana. Nie wiem od czego zacząć.

Może tak.

Oto moja sukienka


a oto ja



to diademik który wybrałam




Moje Kochane prosiłabym Was o dobranie mi weloniku, kwiatuszków oraz określeniu czy te moje farbowane włoski pasują do tej sukienusi. Ach nie wiem jaką fryzurkę. Poprostu jestem w kropce.

CZekam na Wasze propozycje.

 :D

Offline emu
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Potrzebna pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Sierpnia 2006, 08:47 »
Choc nie moge powiekszyc zdjecia sukni, wydaje mi sie, ze jest dosc strojna. Dodatkowo  wybralas diadem jako ozdobe wlosow, wiec w przypadku welonu, wybralabym tylko i wylacznie mgielke-bez zadnych lamowek, ekstra wykonczen badz dodatkowych ozdob. Wlosy?? hmm... nie wiedziec czemu, suknia kojarzy mi sie z hiszpanskimi klimatami... moze cos w tym stylu?? Niestety nie potrafie wklejac zdjec.... :( Kolor wlosow ma pasowac do Ciebie a nie do sukni Gwiazdko :)   a suknia to po prostu do Ciebie.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Potrzebna pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: 1 Sierpnia 2006, 08:55 »
Cytat: "emu"
Choc nie moge powiekszyc zdjecia sukni, wydaje mi sie, ze jest dosc strojna. Dodatkowo wybralas diadem jako ozdobe wlosow, wiec w przypadku welonu, wybralabym tylko i wylacznie mgielke-bez zadnych lamowek, ekstra wykonczen badz dodatkowych ozdob.


tylko mgiełka i bez lamówki.. cos w rodzaju mojego... upiety w połowie fryzury lub na dole..

fryzura.. a to już twoja decyzja.. rozpuszczone czy kok???


kolor..

czerwienie już nie są modne.. to było w zeszłym roku.. teraz raczej w brązy.. ewentualnie pasemka brąz z blondem..

ale to twoja główka i sama musisz nam powiedziec w czym sie dobrze czujesz...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline karolkach

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
Potrzebna pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: 1 Sierpnia 2006, 15:11 »
Bardzo Wam dziekuje za te podpowiedzi. Co do welonu to na pewno zrobie tak jak pisałyście.


Jeszcze raz wielkie dzięki.  :jupi:

Offline karolkach

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
Potrzebna pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: 1 Sierpnia 2006, 15:30 »
Martusiu masz rację. Włoski rosna mi bardzo szybko. w marcu mialam je do szyi a teraz sa takie długie, ze to normalnie szok.

Pozdrawiam Wszystkie Forumki.


 :D

Offline Lilkuś

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1447
Potrzebna pomoc
« Odpowiedź #5 dnia: 2 Sierpnia 2006, 10:54 »
karolkach :) wybrałaś sobie piękna suknie wiec dodatków do niej jak najmniej ....

Cytat: "emu"
nie wiedziec czemu, suknia kojarzy mi sie z hiszpanskimi klimatami... moze cos w tym stylu??


to tak jak mi :) dlatego jakiś koczek byłby w sam raz...

Offline karolkach

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
Potrzebna pomoc
« Odpowiedź #6 dnia: 2 Sierpnia 2006, 14:59 »
Lilkuś dziękuję za radę.  :D

Offline karolkach

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
Potrzebna pomoc
« Odpowiedź #7 dnia: 2 Sierpnia 2006, 19:56 »
W sumie to chciałam mieć taką fryzurkę jak ta Pani, ale pojawił się problem doczepienia welonu no i ten diademik. Możecie coś więcej powiedzieć jak w takich sytuacjach doczepia się welonik i diadem?

Offline Moniqa

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
Potrzebna pomoc
« Odpowiedź #8 dnia: 4 Sierpnia 2006, 12:50 »
Cytat: "martini"
Mysle, ze jesli bierzesz slub za rok, to jeszcze 7363 razy Ci sie zmieni wizja fryzury i koloru wlosow. Odczekalabym, naprawde, bo wlosy urosna Ci do tej pory jakies 15 cm.

 też tak myślę :D  to nie jest tak chop siup :wink: a im bliżej ślubu tym mniej będziesz wiedziała :wink:  :D