Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3795 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline *Ewelina*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7521
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
Witam
« dnia: 18 Lipca 2006, 12:18 »
W związaku z tym ze jestem tu od 20 minut i nie wiem od czego za bardzo zacząć.W naszych planach jest pobrać sie za rok w Wielkanoc (no moze troszke później).Jak narazie tylko tyle ustaliliśmy.A ja za bardzo nie wiem co gdzie kiedy jak?Maju wiem ze jestes ze Stargardu Szczec. i pewnie masz rozeznanie.Pozdrawiam.



Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
ewelinkaaa7 -stargard-wita :)
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipca 2006, 13:38 »
ewelinko.. pozwolę sobie otworzyć twój własny wątek na powitaniach..

jest sporo dziewczyn ze stargardu.. napewno ułatwią ci one "życie" ;)

i oczywiście

witaj na forum  :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline *Ewelina*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7521
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
:)
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Lipca 2006, 13:47 »
Dzieki Monia



Offline *Ewelina*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7521
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
A więc?
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Lipca 2006, 13:51 »
W związku z tym ze to "mój wątek na forum" to kolejnym problemem są ...moi rodzice (cohciaz moze nie powinnam pisac o tym na forum.Są po rozwodzie -tata ma 2 żone a mama pała nienawiścią do niego mimo upływu lat.NO ii co mam teraz zrobić?Jeszcze nie wspominałam mamie o ślubie itd.. A ojciec zdeklarował sie pomóc mi finansowo (sukietka, lokal) i tez nie wiem czy sie zgodzić.Wiem ze kazdy ma indywidualne podejscie do pewnych spraw ale co Wy sądzicie o tym?



Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
ewelinkaaa7 -stargard-wita :)
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lipca 2006, 13:54 »
Witaj ewelinko - cieszę się, że do nas dołączyłaś...


Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
ewelinkaaa7 -stargard-wita :)
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lipca 2006, 13:56 »
witaj ewelinka na forum baw się z nami dobrze na wstępie napisz coś więcej o sobie i swoim narzeczonym :)

co do twojej sytuacji to rzeczywiście masz ciężko ...  :|  a z kim mieszkasz ?? z którymś z rodziców?? musisz do tego podejść bardzo delikatnie aby nie urazić nikogo ..porozmawiaj z mamą jak najszybciej
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline *Ewelina*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7521
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
ewelinkaaa7 -stargard-wita :)
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Lipca 2006, 14:01 »
Od ok. 7 miesiecy mieszkam z chłopakiem a zaraz bedzie rok jak jestesmy razem. Moja mama mieszka sama 5 minut od mieszkania mojego chlopaka( moja siostra w szczecinie w internacie) a ojciec w szczecinie. Zawszedo wszystkiego podchoodze delikatnie jesli  chodzi o mame bo po 20 latach małżęństwa ojciec stwierdził ze znowu sie "zakochał".Ja mam dobre stosunki z ojcem bo chialby mi zorganizować wesele,ale mama ( i jej cała rodzina)wrr.. az strach pomyslec.



Offline Palusia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
ewelinkaaa7 -stargard-wita :)
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Lipca 2006, 14:04 »
Witam
ja też jestem ze stargardu i tak jak ty od niedawna na forum. Co do twojej sytuacji to powiem ci ż ja też mam macochę a do tego ojczyma. Plus 3 siostry z małżeństwa mojego ojca. Tyle że ja swojego ojca o ślubie nawet nie powiadamiam bo on nigdy się mną nie interesował nawet aalimentów nie chce płacić no i tyle.
Myślę że powinnaś porozmawać z mamą. W końcu to twoje święto i rodzice powinni swoje urazu shować do kieszeni jesteś ich wspólną córka. Takie jest moje zdanie. Co do wizji ślubu to też powinno być tak jak ty chcesz a nie jak chce któreś z rodziców.
Pozdrawiam


Offline *Ewelina*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7521
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
ewelinkaaa7 -stargard-wita :)
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Lipca 2006, 14:18 »
Tyle ze znam na tyle swoja mame ( chociaz nie jestem jasnowidzem) ze jesli bym jej powiedziała ze zapraszam ojca ( jego 2 żona ma 29 lat) i niektorych z jego rodziny - moich dziadków. To mozliwe jest ze by powiedziala ze bez niej w takim razie.A nie wspominajac juz jakbym sie zgodziła na dofinansowanie ze strony ojca.

A z przyjemnych rzeczy to nie wiem od czego zaczac.Bo jak czytam co trzeba zrobic : rok przed , 6 m-cy, 3 m-ce itd.. to sie nie wiem co jest co.

A poza tym to Maju skądś kojarze Ciebie ale nie wiem skad:)



Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
ewelinkaaa7 -stargard-wita :)
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Lipca 2006, 14:22 »
ewa..

tu masz cały wątek rozwodowo-rodzicielski...

https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=1166&highlight=rozw%F3d

szczerze - nie zazdroszczę ci tej sytuacji.. moze i ojciec przeżył druga młodość.. moze i masz dodatek w postaci macochy ale pewnie ojciec ciebie kocha i chciałbyś żebyś byłą najszczęśliwsza pod słońcem.. szczęśliwsza niż twoi rodzice...

z drugiej zaś strony - trudno jest nie przyznać racji mamie.. ja bym się nie dałą zbliżyć do swojej córci nawet na metr  :twisted:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline *Ewelina*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7521
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
ewelinkaaa7 -stargard-wita :)
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Lipca 2006, 10:43 »
No to teraz moze niech ktos mi powie jak wygląda  ogranizacja wesela w stargardzie: ktory lokal najlepszy, kościół, datki,fotograf - co gdzie i za ile??No i kiedy.I czy odkłada sie pieniazki czy z miesiaca na miesiac sie załatwia?



Offline Palusia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
ewelinkaaa7 -stargard-wita :)
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Lipca 2006, 14:51 »
my zaczelismy organizacje na koniec kwietia i nie mielismy wybory w salach i datach musial byc to 5 sierpien i sala na lotnisku na szczescie nie jets tam drogo a sala przepiekna radze już zarezerwowac sale i orkiestre. Polecam zespol sekret wiem ze sa jednym z najlepszych w stargardzie
za sukienka mysle 5 miesiecy przed starczy
ja kupowalam wmaju i nie bylo szans na szycie musialam kupic suknie do prezrobki w piątek odbieram. SDolon skarlet w szczecinie na wojska polskiego tam sa naprawde piekne suknie.
Co dob kaski to mysle ze odkladanie to fajna sprawa. U nas jednak tak nie bylo bo za malo czasu.


Offline *Ewelina*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7521
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
ewelinkaaa7 -stargard-wita :)
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Lipca 2006, 14:59 »
Chciałam jeszcze nadmienic w takim razie ze mam jeszcze mozliwosc zorganizowania ślubu w Mielnie (nad morzem)za Koszalinem lub w Szczecinie na Zamku "po kosztach" tyle ze to zaproponował mi ojciec o ktorym wczesniej wspominałam.Wiec z jednej strony  wyniosło by mnie to o wiele mniej.A z drugiej rodzina mojej mamy i ona sama.



Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
ewelinkaaa7 -stargard-wita :)
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Lipca 2006, 15:01 »
Cytat: "Palusia"
SDolon skarlet w szczecinie


lepiej poczytać o skarletkach, na forum było wiele krytycznych komentarzy :|

Cytat: "Palusia"
radze już zarezerwowac sale i orkiestre


o tak tak, jak masz termin oblegany to trzeba rok przed - znajomi 1,5 roku wcześniej orkiestrę zaklepali :roll:


Offline Lilkuś

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1447
ewelinkaaa7 -stargard-wita :)
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Lipca 2006, 15:13 »
witaj :):):)

niezbednych informacji znajdziesz tu masę :) czasu troche potrwa szukanie (ojjj dużo dziewczyny napisały) ale jak juz znajdziesz to bedziesz wiedzieć co w trawie piszczy :)

co do Twojej sytuacji.... trudna do rozwiazania ale uważam, ze z takich okazji jak slub dziecka, chrzciny, komunia itp (no odwrotna kolejnosc troche  :mrgreen: ) wszelkie niesnaski powinni odłozyc na bok i być pomocnym dla dziecka, w tak ważnym dniu !
szkoda mi twojej mamy - moge stę tylko domyślac co przezywa ale musisz z nia jaknajszybciej porozmawiać, na spokojnie...

Offline anetka161
  • 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1657
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2007
ewelinkaaa7 -stargard-wita :)
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Lipca 2006, 19:22 »
Witam cie bardzo serdecznie na forum.Co do tej twojej sytuacji to ja tez mam podobna,ale to ze strony mojego miska tyle,ze on i jego bracia byli cały czas pod opieka ojca,a teraz od roku czasu mieszkamy razem.Jego rodzice też się nieznoszą,ale jego mamę zaprosimy bezwzględu na ojca przecież ona jest jego matką a to będzie ślub jej pierwszego syna.Pozdrawiam cię bardzo serdecznie :D