Autor Wątek: Czas z tym cos zrobić ...  (Przeczytany 20186 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Czas z tym cos zrobić ...
« dnia: 17 Lipca 2006, 18:11 »
Ostatnimy czasy forum z weselnego przerodziło sie troche w forum kłotni i nienawiści.Obrażanie, wyzywki itp. to juz chleb powszedni. Niektórzy mam wrazenia maja satysfakcje z wyszukiwania i wywoływaniu burzy w szklance wody.Sama świeta nie jestem ale ja w porownaniu do niektorych to nic.Moja propozycja niestety bedzie sie wiązała z wiekszym nakładem moderatorów ale wierze ze młode "nabytki" pomoga .
Proponuję najzwyklejsze BANY czasowe. W zaleznosci od rangi przewinienia na dzien dwa tydzien... I tak np. za pyskowki i obrazanie dzien lub dwa.Recydywistów obejmowały by juz kary dłuzszej absencji. Ktos powie - no dobra co za problem zaloguje sie na nowo i git - dlatego proponuje bany na IP.Wiekszosc z nas korzysta z kompa w domu lub pracy - zawsze tego samego wiec ma to jakis sens.
Trzeba zrobic cos z tym forum bo gdzie sie nie ruszyc wszedzie ostra wymiana zdan i obrazanie juz nei mowie o tych wiadomosciach na prv ktorych nawet cytowac nie bede ...

  :zbanowac:    :ban:

Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lipca 2006, 18:15 »
Ja uważam, że to nie ma sensu...zabrzmiało to jak dla mnie jak kary w przedszkolu (przewinienia na dzien dwa tydzien... I tak np. za pyskowki i obrazanie dzien lub dwa.Recydywistów obejmowały by juz kary dłuzszej absencji)....najlepszym sposobem na ominięcie takich pyskówek to nie wdawać się w rozmowy i tyle...


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lipca 2006, 18:21 »
Agnieszko niby masz racje ale tutaj to nie daje efektów. Kazdy post dolewa oliwy do ognia. Co madrzejsi olewaja sprawę ale pozostali awanturnicy ( nie mam tu nikogo konkretnego na mysli  :twisted: ) pisza byle komuś dopiec i obrazaja zarowno na forum jak i w wiadomościach prywatnych psując w ten sposób pierwotny zamysł tego forum czyli dzielenie sie wiadomosciami i szczesciem ...

P.S. Niektóre z forumek to nawet do przedszkola nie dorosły ...

Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lipca 2006, 18:23 »
To jest internet i takie rzeczy zdarzają się....jednak najlepszym sposobem to jest nic nie pisac....


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Lipca 2006, 20:20 »
Pomysł spoko, jesli zaczniemy od bana dla Antalis  :mrgreen:

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Lipca 2006, 20:44 »
Cytat: "groszek"
Pomysł spoko, jesli zaczniemy od bana dla Antalis

W tym momencie to przegięłas bardzo ostro.
Admini i moderzy powinni zastanowic sie nad twoja osobą.
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Lipca 2006, 20:45 »
Cytat: "Antalis"
Proponuję najzwyklejsze BANY czasowe. W zaleznosci od rangi przewinienia na dzien dwa tydzien... I tak np. za pyskowki i obrazanie dzien lub dwa.Recydywistów obejmowały by juz kary dłuzszej absencji.

Bardzo dobry pomysł, może by sie troszke uspokoiło.
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Lipca 2006, 21:04 »
Cytat: "groszek"
Pomysł spoko, jesli zaczniemy od bana dla Antalis

Jeśli to ma byc przykład to nawet moge sie poświecic moze w koncu Groszku sama sie uspokoisz bo niektorym juz wybija.

GROSZKU ZŁOTA ZASADA - milczenie jest srebrem ....

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Lipca 2006, 23:05 »
wobec tego mowa jest złotem... więc mówię  :mrgreen:



ps. chciałaś dobrze, ale nie wyszło... "mowa jest srebrem a milczenie złotem"- zabrakło ci odrobiny erudycji, ale wybaczam  :D

Offline Olaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Lipca 2006, 00:57 »
Jezu dziewczyny, nie macie co robić tylko najeżdżać na siebie nawzajem? Temat dotyczy czasowych banów...
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Lipca 2006, 08:05 »
To nic nie da - wystarczy po prostu nie wdawać się w jałowe dyskusje, ja zwykle czytam i przeskakuje na inny temat-po co się obrażać, to ma być miejsce wymiany poglądów, informacji i naszych doświadczeń a nie miejsce na awantury, ja po moim powrocie na forum poczułam niesmak - inne forum opuściałm, inne zastałam :roll: . Na moje niesmiałe sugestie forumki odpowiadały, żebym była cicho bo mnie nie było i nie wiem o co chodzi...jestem cicho, ale przykro mi jest jak widzę te Wasze utarczki. To nie ma najmniejszego sensu, nikomu lżej ani lepiej nie będzie.


Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Lipca 2006, 08:22 »
Maju, a dlaczego cię nie było? Długo to trwało?

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Lipca 2006, 08:49 »
Długo mnie nie było, kilka miesięcy


Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Lipca 2006, 08:52 »
Groszku i znow nie zajarzyłaś aluzji ....
To głownei Ty wprowadzasz tu zamieszanie i szukasz dziury w całym. Ignorowac Cie to najlepszy sposob na dwoje debilne zaczepki .

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Lipca 2006, 09:25 »
tak.. majcia zniknęła po utarczkach z davyjohnem  :wink:

teraz jego nie ma.. no jest.. sporadycznie.. nawet czasem zajrzy na spota  :mrgreen:

jesli dzisiaj nie uspokoicie się  po powrocie z pracy każda która będzie jescze miałczeć na forum niezależnie czy to bedzie okruszek, antalis czy groszek czy którakolwiek z innych userek,  bedą wystawiane ostrzeżenia...

za każde wstrzynanie burd na forum - znów ostrzeżenie..

ostrzegam,ze po 3 ostrzeżeniach nie da się nic napisać na forum.. po sześciu jest ban.. na długo..   :twisted:

wszelkie animozje załatwiajcie sobie  na privach.. i tyle w temacie....
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Lipca 2006, 09:30 »
:brawo:  DLA TEJ PANI  :!:
Dzięki o to mi chodziło. Teraz tylko czekac jak bedą tutaj same   :aniolek:

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Lipca 2006, 09:35 »
Cytat: "monia"
tak.. majcia zniknęła po utarczkach z davyjohnem


 :shock: monia Ty mi tutaj nie mieszaj - my się z davym lubiliśmy :wink: - zniknełam ze względu na sytuację rodzinną...jak wróciłam to się usprawiedliwiłam
Swoją drogą mnie davy'ego brakuje, jak był to zawsze porządek zaprowadzał pioteras nie jest tak stanowczy :roll:

ja miałam kiedyś spięcie z pszczółką - o ironio Maja z pszczólką :mrgreen: ale wszystko odbywało się na priv i ten, podobnie jak monia, szczerze Wam polecam :wink:

Cytat: "monia"
za każde wstrzynanie burd na forum - znów ostrzeżenie..


na to czekałam :twisted:

Cytat: "monia"
wszelkie animozje załatwiajcie sobie na privach.. i tyle w temacie....


jestem za - sama przerabiałam więc polecam


MIŁEGO DNIA LASKI


Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Lipca 2006, 09:39 »
gorszek, ty jesteś naprawdę chora. Bardzo mi Cie żal. Psychika ludzka czasem szwankuje ale Tobie to już całkiem odbija.
Doszłam już nawet gdzie pracujesz i popytam się o Ciebie.

Cytat: "groszek"
zibi  dziekuję! i postaram się uspokoić


Twoje postanowienie - przypominam.
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Lipca 2006, 10:03 »

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Lipca 2006, 10:06 »
Cytat: "okruszek"
Doszłam już nawet gdzie pracujesz i popytam się o Ciebie.



ty głupia, czy z policji?  :mrgreen:

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Lipca 2006, 13:48 »
Rany Boskie, kobiety czy Wy się nie możecie uspokoic? ja nie wiem, ale mam wrażenie, że zachowujecie się jak małe dzieci, każde się kłóci, ze to ona ma rację i tylko jego zdanie powinno się liczyc, a tak na prawdę żadne nie ma 100% racji  :shock:

Maja po co się tłumaczysz? nie reaguj na niepotrzebne pytania..  :wink:
a Groszek i Okruszek jak zwykle się sprzeczają.. może jakieś podforum dla Was dwóch trzeba założyc?  :?

takie fajne forum, a tu tyle jadu  :evil:



Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Lipca 2006, 15:02 »
Madzialeno... spotkał cie już kiedyś szantaż na forum? Bo mnie właśnie spotkał. Ze strony okruszka. Ze co, że niby poleci do mojej szefowej i powie jej, że ją denerwuję na forum i to ma zaowocowac moim zwolnieniem z pracy?? Przecież to jest żałosne i smieszne! ta osoba ma chyba jakąś obsesję na moim punkcie, żeby dochodzić do informacji, gdzie ja pracuję! Może jeszcze zacznie mi grzebac w śmieciach, żeby zobaczyć co jem i założy podsłuch, żeby wiedzieć, o czym rozmawiam?
Z głową to rzeczywiście ktoś coś ma, ale nie ja.

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Lipca 2006, 15:15 »
Cytuj
Madzialeno... spotkał cie już kiedyś szantaż na forum? Bo mnie właśnie spotkał. Ze strony okruszka. Ze co, że niby poleci do mojej szefowej i powie jej, że ją denerwuję na forum i to ma zaowocowac moim zwolnieniem z pracy??


A kto Ci to powiedział ?? Znow cos sobie wymysliłas. Ehh ... a ja myślałam ze jestesmy dorosłymi ludzmi, ba co poniektore uwazaja sie za dobrze wykształcone z mgr. przed nazwiskiem a tu takie rzeczy ...

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Lipca 2006, 15:22 »
Po mgr nie pisze się kropki... ja to wiem, a ty nie... i to nas właśnie różni, Antalis :)

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Lipca 2006, 15:25 »
Cytat: "groszek"
Madzialeno... spotkał cie już kiedyś szantaż na forum?.


Szantaż może nie, ale pewna dobitna aluzja znalazla się w podpisie do każdego postu, jaki pisała, i każdy mógł przeczytać, że mam taki, a nie inny zawód, a zachowuję się tak, a nie inaczej. Ok, przeczytalam, nie komentowałam... chociaż niektórzy pytali się, o co chodzi.
ja to zostawiłam, na razie jest ok  :)  nie szukam zatargów.

Cytat: "groszek"
Z głową to rzeczywiście ktoś coś ma, ale nie ja.

 Przepraszam, ale odebralam to tak (podejrzewam, że część osób moze tak samo) , jakbym ja powiedziała, ze macie coś z głową, Ty albo Okruszek... wypraszam sobie, ja nic takiego nie mówiłam  :!:
 Mam nadzieję, ze to było niefortunne użycie słów, a nie specjalna chęć włożenia w moje usta czegoś, czego nie mówiłam  :)

Ja jestem na forum po to, by miło spędzić czas, wymienić się doświadczeniami, radami, radościami i smutkami, by znaleźć zrozumienie wśród forumowiczów, czasem pocieszenie, wsparcie, a nie po to, by komuś ubliżać, z kimś się sprzeczać itp.

Tyle mam do powiedzenia  :P

Życzę miłego dnia. Wszystkim  :lol:



Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Lipca 2006, 15:36 »
Nie miałam na myśli Ciebie, Madzialeno :D Więc powiadasz, że tobie też zapowiadano interwencję w miejscu pracy...? Zastanawiające. Powiem ci szczerze, że z chęcią spotkałabym się z niejedną z forumek sam na sam. Z jednymi na kawę, a z innymi....

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Lipca 2006, 15:38 »
Cytat: "groszek"
Powiem ci szczerze, że z chęcią spotkałabym się z niejedną z forumek sam na sam. Z jednymi na kawę, a z innymi....


Widzisz ja bym sie z Toba nawet na to .. nie umówiła . Dziewczyno skoncz juz siac wszedzie niezgode :!:  :!:  :!:  Znajdz sobie to tego inne forum.

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Lipca 2006, 15:42 »
Cytat: "groszek"
Więc powiadasz, że tobie też zapowiadano interwencję w miejscu pracy...? Zastanawiające


oj oj oj.. ja tego nie powiedziałam.. nic takiego nie było, to w ogóle nie tak, jak myślisz  :!:
nie będę już o tym rozmawiać :?

Koniec, koniec tych słownych przepychanek  :!:



Offline maryush

  • Administrator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 220
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 28/10/2006
Czas z tym cos zrobić ...
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Lipca 2006, 09:27 »
powiem krotko - bany na ip sa bardzo glupim pomyslem, czemu? poniewaz cudowny operator telekomuniacyjny ze swoja przewspaniala oferta o nazwie neostrada sprawil ze taki ban jest bez najmniejszego sensu, bo przy kazdym polaczeniu z internetem ma sie nowy adres ip i mozna w ten sposob wywalic kogos kto jest niewinny a mial pecha! tak samo jest ze wszelkimi dialup'ami - bany na ip sa tylko stosowane w wyjatkowej sytuacji.

Antalis i Groszek spokuj mi tu, zalatwcie sobie all na pw a nie na forum publicznym.

ps. temat zamykam bo nie ma dalszego celu ciagnac tej dyskusji!
-=[ Mariusz 'Ma-rYu-sH' Witkowski the local BOFH ]=-