Autor Wątek: moje ostatnie dni do ślubu  (Przeczytany 1623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aneta_81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3666
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa, spełniona..
  • data ślubu: 22.07.2006
moje ostatnie dni do ślubu
« dnia: 13 Lipca 2006, 10:31 »
Dziewczyny! zostalo mi jeszcze 9 dni:) Nie wiem juz sama, czy wszystko mamy zalatwione, czy o czyms nie zapomnielismy... tyle tego jest do zrobienia... ale powoli wychodzimy na prosta! Jutro odbieram sukienke, mam nadzieje, ze nie przyttylam od ostatniej przymiarki;) Fryzjerke znalazlam tez fajna a o to w sumie z takich drobniejszych rzeczy balam sie najbardziej. A przy okazji dzieki dla tych, ktorzy tworza to forum .. bardzo pomaga w przygotowaniach a dziewczyny bardzo wspieraja i dorodzaja. No i zdarzaja się rownież przyszli mężowie na tej stronce, bardzo fajnie:) Takze trzymajcie kciuki, zeby wszystko poszlo dobrze! Zebysmy nie pomylili tekstu przysiegi, zebym nie wywalila sie na tych obcasach:) no i zeby goscie sie dobrze bawili! A najwazniejsze, zebysmy byli ze soba szczesliwi cale zycie. i pamietajcie dziewczyny, ze to nie te kwiatki, nie ta sukienka , nie buty i nie fryzura jest najwazniejsza... tylko ten ukochany, ktory chce z Wami spedzic reszte zycia... a to wszystko inne tylko po to, zeby ten dzien byl wyjatkowy... pozdrawiam:)))

Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
moje ostatnie dni do ślubu
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lipca 2006, 10:40 »
Anetko witaj w ostatnich dniach do ślubu. Cieszę się, że założyłas wątek, choć dopiero teraz. Ślub i wesele na pewno będą bajkowe. Ja ze swojej strony będę trzymac kciuki za Ciebie. Wszystko będzie wspaniałe, zobaczysz. Życzę Ci, aby ten dzień był tak cudowny jak to sobie wymarzyłaś :D

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
moje ostatnie dni do ślubu
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lipca 2006, 10:40 »
aneta_81, tylko nam opisz jak było i oczywiście wlep foty

Oczywiście, że najważniejsza jest ta druga osoba z którą mamy zamiar spędzić resztę życia...


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
moje ostatnie dni do ślubu
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Lipca 2006, 10:45 »
ojejku..

co tak późno...

oczywiście,ze będe trzymać kciuki.. i oczywiście czekam na relację..  :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline aneta_81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3666
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa, spełniona..
  • data ślubu: 22.07.2006
moje ostatnie dni do ślubu
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lipca 2006, 11:19 »
Dzieki dziewczyny! jak tylko wroce z krotkiej podrozy poslubnej:) to dam znac jak bylo, no i oczywiscie zalacze fotki!

Offline steelmi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
moje ostatnie dni do ślubu
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Lipca 2006, 15:02 »
No Chyba jestem w klubie Anetki Nam tez zostalo 9 dni MASAKRA Nie wiem czy bardziej sie boje czy ciesze Zapinam wszystko na ostatni guzik ale ciagle mam obawe ze to NIE wszystko Ale tak chyba ma kazdy
No to powodzenia Anetka i wszystkim innym Pania Mlodym z 22 lipca Zycze MALO stresow i NIEZAPOMNIANYCH chwil

[/url]
Steelmi

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
moje ostatnie dni do ślubu
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Lipca 2006, 15:07 »
aneta_81, będzie wzystko ok zobaczysz jak to szybko minie wszystko i napewno ni ebedziesz sie ztresowała. Nie bój sie bo napewno nie przytyłaś ..  ja tez tak myślałam bo objadałam się na całego a tu jeszcze schudłam. Tak się dzieje czy chcesz czy nie :D
 :mrgreen:
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
moje ostatnie dni do ślubu
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Lipca 2006, 19:37 »
Witaj Anetko w końcowym odliczaniu  :D
Szkoda, że tak późno się ujawniłaś ale lepiej późno niż wcale  :wink:
Teraz czekam z niecierpliwością na relację i fotki z dnia ślubu i wesela  :mrgreen:
Wszystko będzie takie jak sobie wymarzyliście - zobaczysz  :serce:

Offline Karolinka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
moje ostatnie dni do ślubu
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Lipca 2006, 22:25 »
Witaj Anetko, ja też dzisiaj zaczęłam odliczanie a do ślubu tylko 23 dni. Nie martw się, na pewno wszystko się uda, nie mozna się tylko zadręczać drobiazgami - to przeciez o miłośc chodzi! Będe trzymać kciuki!


Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
moje ostatnie dni do ślubu
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Lipca 2006, 22:37 »
Anetko iwtaj :) Już za chwileczkę będziesz mężatką :D Na pewno wszystko pójdzie super, inaczej byc po prostu nie może.
Będę z niecierpliwością czeka na relację (z fotkami czywiście :mrgreen: )