Autor Wątek: lokal w warszawie/okolicach - organizacja na odleglosc  (Przeczytany 2437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lily
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
lokal w warszawie/okolicach - organizacja na odleglosc
« dnia: 27 Czerwca 2006, 12:09 »
Czesc,

poczytalam troche postow na temat lokali w warszawie i mam pytanie. Mieszkam od kilku lat w Niemczech, wesele chcialabym zorganizowac w Polsce (nie bede ukrywac, ze w powodow finansowych).  Jakis dworek albo palacyk. Zeby byl ogrod. Nie chce kiczu. Wazne jest dla mnie abym mogla w 100% polegac na obsludze. Ze jak raz wszystko ustale to nie bede musiala latac za nimi, zeby mi poustawiali krzesla i nakryli stoly itd, bo nie mam tego jak zrobic. Moi rodzice juz nie zyja, wiec cala organizacja bylaby na mojej glowie. Ewentualnie moja przyjaciolka moglaby troche pomoc.  Czy mozecie cos polecic? Czy tez uwazacie, ze organizacja na odleglosc jest z gory skazana na porazke?

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
lokal w warszawie/okolicach - organizacja na odleglosc
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lipca 2006, 19:35 »
Cytat: "Lily"
Czy tez uwazacie, ze organizacja na odleglosc jest z gory skazana na porazke?

nie jest skazana na porażkę, wiele forumek mieszkając i [racując w Irlandii, Anglii, Holandii czy też Niemczech tak właśnie robiło,
oczywiście jakiś przyjazd jest niezbędny, ale naprawdę sporo da sie zapiąć via internet,
troszkę trzeba poszukać, ale jak sądzę forumowicze zawsze coś podpowiedzą.

powodzenia i czekamy na relacje z tych zdalnych przygotowań.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
lokal w warszawie/okolicach - organizacja na odleglosc
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lipca 2006, 20:32 »
lily.. a musi być farszafka???

w okolicach szczecina znajdziesz coś odpowiedmniego za niższą kasę niż w wa-wce...

jak nie bezposrednio okolice szczecina to moze w kierunku kołobrzeg , koszalin, gorzów wlkp??? naprawdę jest w czym wybierać..

ładne ogrody i impra na świeżym powietrzu..  :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"