Autor Wątek: Jeszcze 2 tygodnie do naszej uroczystosci!!!!!  (Przeczytany 1726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline myszkam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Jeszcze 2 tygodnie do naszej uroczystosci!!!!!
« dnia: 10 Czerwca 2006, 18:26 »
Tak to juz tylko 2 tygodnie. Musze jednak przyznac, ze coraz bardziej sie denerwuje.Na razie jestesmy jeszcze w Anglli, za rowny tydzien przylatujemy do Polski...Nie moge sie doczekac.Musimy wszystko dopiac na ostatni guzik
;
1. 19 czerwca mam spotkanie w salonie slubnych, w ktorym kupilam sukienke, krawcowa musi ja do mnie dopasowac!!!Welon , ktory kupilam nie podoba mi sie obecnie, musze kupic drugi lub wymienic na inny.
2. Spotkanie z wlascicielka Domu Weselnego, musimy zaplacic cala sume przed weselem ,  wybrac menu itp.....
3. Spotkac sie z naszym zespolem muzycznym, ustalic pierwszy taniec i inne szczegoly zwiazane z oprawa muzyczna naszeho przyjecia. :koncert:  :koncert:  :koncert:
4. Moj mezus musi kupic sobie weselny garnitur, dobrze, ze mamy Internet, juz mamy pewny typ, mam nadzieje, ze nie zajmnie to duzo czasu.
5. Zamowic kwiaty w kwiaciarni, wybralam storczyki w kolorze ecru...dla mnie oraz frezje dla druhny, zajac sie przybraniem auta do slubu.
6.Zalatwic ostatnie formalosci u ksiedza, organisty,koscielnego.
7.Umowic sie na fryzure slubna i slubny makijaz.
8. Dokonczyc robienie wizytowek na stol, podziekowan dla gosci.
9. Ustalic kolejnosc siedzenia gosci przy stole.

Troche panikuje, jak to wszystko zalatwimy w cigu zaledwie 5 dni......mam nadzieje, ze wszystko pojdzie po naszej mysli, lacznie z pogoda.Czescia przygotowan zajela sie moja mama i siostra, sa kochane, my po prostu nie dalibysmy rady zorganizowac wesela mieszkajac w Anglli

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Jeszcze 2 tygodnie do naszej uroczystosci!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwca 2006, 18:34 »
myszkam to już tak niedługo :shock:
Przyznam, że będziecie mieć baaaardzo pracowity ostatni tydzień przed ślubem... Ja bym poprosiła mamę i siostrę, żeby już Cie umówiła na fryzurę i makijaż - 5 dni przed weselem to może być problem... Krawcowa też będzie pracować na pełnych obrotach - duże będą przeróbki sukni czy to się okaże dopiero po przymiarce?


Offline myszkam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Jeszcze 2 tygodnie do naszej uroczystosci!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwca 2006, 18:45 »
Wiem, ten tydzien bedzie BARDZO pracowity......Co do fryzury na slub to jestem juz umowiona, musze ustalic kiedy bede miala robiona fryzure probna, fryzjerka wie juz o tym, nie bedzie problemu.Makijaz robi mi kuzynka, jest kosmetyczka, dobrze miec taka osobe w poblizu.....
Jesli chodzi o suknie to czekaja ja przerobki, trzeba ja z 5 cm skrocic, dopasowac gorset i zwezic spodnice.Wiedzialam o tym w dniu zakupu, 2 mies. temu, proponowano mi przerobke od razu, ale nie zdecydowalam sie wtedy, no i dobrze, bo znowu schudlam troszeczke i znowu trzebaby bylo dopasowywac sukienke od nowa.
Pozdrawiam :!:  :!:  :!:

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Jeszcze 2 tygodnie do naszej uroczystosci!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Czerwca 2006, 18:52 »
aaa jeśli tylko data do dogrania przy fryzurze i makijażu to w porządeczku :)

Jeśli chodzi o menu to my też wszystkie szczegóły będziemy chyba ustalać dopiero jakiś tydzień przed weselem. Właściecielka powiedziała, że to jej w zupełności wystarczy, a że już niejedno wesele przygotowała to jej wierzę :mrgreen:

Cytat: "myszkam"
Spotkac sie z naszym zespolem muzycznym, ustalic pierwszy taniec i inne szczegoly zwiazane z oprawa muzyczna naszeho przyjecia.

A macie już wybrany utwór na pierwszy taniec? Czy będziecie z sugestii zespołu? Bo jeśli czegoś nie będą umieć, to już się raczej w 5 dni nie nauczą... No ale z drugiej strony na pewno mają sporo piosenek "pierwszotanecznych" :mrgreen:


Offline Lea

  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5537
  • Płeć: Kobieta
  • Nelcia mój kawałek nieba
Jeszcze 2 tygodnie do naszej uroczystosci!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Czerwca 2006, 20:07 »
No właśnie Moniś- macie wybraną piosenkę na pierwszy taniec????
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Jeszcze 2 tygodnie do naszej uroczystosci!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Czerwca 2006, 21:26 »
eeeeeeeeeee. spokojnie..

widzę,ze praktycznie jesteście na przedostatnim guziku  :wink:

wszystko wyjdzie super.. tylko bez paniki...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline myszkam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Jeszcze 2 tygodnie do naszej uroczystosci!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Czerwca 2006, 00:33 »
Tak po wielu rozmowach doszlismy  :D RAZEM  :D do wniosku, ze pierwszy taniec bedzie przy piosence Anny Jantar " Moje marzenie". Poczatkowo chcielismy wybrac walca, ale sami nie jestesmy w stanie sie nauczyc, nasze proby spelzly na niczym. Ale obecna piosenka obydwojgu bardzo nam sie podoba :!:  :!:  :!:

Offline myszkam
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Jeszcze 2 tygodnie do naszej uroczystosci!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Czerwca 2006, 00:41 »
Cytat: "Ecia"
Jeśli chodzi o menu to my też wszystkie szczegóły będziemy chyba ustalać dopiero jakiś tydzień przed weselem. Właściecielka powiedziała, że to jej w zupełności wystarczy, a że już niejedno wesele przygotowała to jej wierzę


Elciu :) , wlascicielka domu weselnego,  ktory wynajmujemy na nasza uroczystosc, powiedziala nam dokladnie to samo. Spotykamy sie z nia 19, podamy jej dokladna liczbe gosci, wspolnie ustalimy menu(na pewmo cos nam doradzi) oraz inne szczegoly zwiazane z wynajeciem lokalu, wystrojem itd.

Obok domu weselnego jest hotel,  a w nim sa do dyspozycji 3 pokoje. Jeden z nich jest przeznaczony dla malzonkow, tj w cenie przyjecia, a pozostale 2 mozemy wynajac dla gosci. :)

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Jeszcze 2 tygodnie do naszej uroczystosci!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Lipca 2006, 07:02 »
no i jak ślub, wesele wyszło?
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Jeszcze 2 tygodnie do naszej uroczystosci!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Lipca 2006, 10:55 »
Hej hej Myszkam - jak tam po WIELKIM DNIU?  :D
Zdawaj relację, pochwal się  :mrgreen: