Autor Wątek: FRYZURA jak ta...  (Przeczytany 5703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline irka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
FRYZURA jak ta...
« dnia: 31 Maja 2006, 12:55 »
Dziewczyny, macie może inne zdjęcia tego typu fryzurki? :?:

Jak ona wygląda z przodu :?:

czy uważacie, że takie upięcie włosów będzie pasować do mojej sukienki? :?: czy nie jest aby zbyt dziewczęce? :?:

dodam tylko że mam dokładnie taki kolor i strukturę (też się nieceo kręcą) włosów jak modelka na zdjęciu - moje są jedynie nieco dłuższe.

PROSZĘ doradźcie coś.... fryzjer, u którego byłam stwierdził, że najlepszy byłby kok, ale nie wiem czy mogę mu zaufać, bo słyszałam że on tylko umie robić koki  :?

już głupieję z tego powodu - proszę o radę!!




oto fryzurka:




a to jest moja sukienka:

[/color][/i]

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
FRYZURA jak ta...
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Maja 2006, 12:57 »
Moim zdaniem suknia romantyczna, z koronką i rozszerzanymy ręlawami będzie współgrała z taką delikatną fryzurką, fryzjera radzę jak najszybciej zmienić :wink:


Offline irka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
FRYZURA jak ta...
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Maja 2006, 12:58 »
tak sobie patrzę na te dwie fotki i już sama nic nie wiem....

Boję się czy przy takiej fryzurze nie będę za bardzo "zabudowana", bo przecież sukienka ma rękawki, i gołego ciałka w zasadzie mało widać..... hmmmmm ale samo upięcia bardzo mi się podoba. dodałabym troszkę kwiatków ten niby-warkoczyk... Co wy na to???

RATUJCIE DZIEWCZYNY bo mam totalny mętlik w głowie :!:  :roll:

Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
FRYZURA jak ta...
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Maja 2006, 13:21 »
Irka oczywiście, że ta pierwsza fryzurka pasuje do tej sukni. Ja nie mam watpliwości. Suknia romantyczna to i fryz musi być romantyczny, a ta fryzurka taka jest i idealnie pasuje.

A tego fryzjera pogoń, bo miesza Ci w głowie.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
FRYZURA jak ta...
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Maja 2006, 14:44 »
popieram.. fryzurka do sukienki pasuje w 100%..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
FRYZURA jak ta...
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Maja 2006, 14:54 »
U jakiego fryzjera bym nie była, gdzie bym się nie pytała o fryzurę slubną, wszędzie reakcja jest taka sama "acha, to będzie kok, koszty tyle a tyle". Juz teraz nic sie nie odzywam, ale  jak zakład wzbudzał moje zaufanie, to czasem pytałam, czy cos oprócz koka mogą zaproponowac. Patrzyli na mnie, jak na kosmitę "No, ale kok się najdłużej utrzyma... ".

Wydaje mi się, że tak chętnie polecają koka, bo kok, jako rzekomo najtrudniejszy do wykonania, najdroższy jest. yle, że sporo koków, jakie widziałam, przypominają raczej krowie placki, niż dzieło sztuki.

W tę sobotę idę na próbną fryzurę i już słyszałam, że ma być kok. Póki co, jeszcze sie nie kłóciłam... Zobaczę, co mi zaproponuje dokładnie. W końcu kok kokowi nie równy. Ale nie dam sie ulicać, bo przy moich pyzach będę wyglądała, jak księżyc w pełni.  :?   I mam nadzieję, że uda mi sie zrobić jakieś zdjęcia!!!

Offline irka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
FRYZURA jak ta...
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Maja 2006, 14:54 »
ale mnie uspokoiłyście... myślałam że powiecie: za elegancka sukienka do takiej naturalistycznej fryzurki   - cieszę się  :lol:  że mnie nie skrzyczałyście  :P

A nie macie może jakieś fotki tego upięcia włosów z przodu? (zdjęcie pochodzi z formu ze str. o biżuterii) nie bardzo to sobie wyobrażam. Na co dzień noszę przedziałek po śodku głowy (mimo że jest dość "jajowata" :cry: ) ale nie wiem czy takie upięcie powinno być z przedziałkiem, czy bez :roll:

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
FRYZURA jak ta...
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Maja 2006, 15:05 »
Cytat: "groszek"
U jakiego fryzjera bym nie była, gdzie bym się nie pytała o fryzurę slubną, wszędzie reakcja jest taka sama "acha, to będzie kok, koszty tyle a tyle".



 :evil: to samo miałam, a jak mówiłam że nie kok, że absolutnie to oczywiście zdziwienie wielkie :shock: jakbym co najmniej chciała się na łyso ogolić :mrgreen:
Groszku walcz i nie poddawaj się, jak nie chcesz koka to nie daj się w niego wrobić, chociaz co ja Ci tu za rady daję-przecież ty jesteś dziewczyna z charakterem :wink:

irka zdjęcia tej fryzurki nie mam z innej perspektywy ale myślę, że ona to bez przedziałka taka ładna będzie :P


Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
FRYZURA jak ta...
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Maja 2006, 15:09 »
Ja też nie będę miała koka, no chyba, że totalna klapa wyjdzie z mojej próbnej fryzury.

Irka nie wiem jak ta fryzura wygląda z przodu, ale jak pokażasz fotkę dobrej fryzjerce, to bez problemu na próbnym uczesze Cię i na własnym przykładzie zobaczysz jak z przodu to wygląda.

Offline Żabcia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 320
FRYZURA jak ta...
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Maja 2006, 15:39 »
Osobiście nie mam pomysły jaka fryzura byłaby dla mnie odpowiednia, nic nie mogę dla siebie wybrać :(  - a ślub juz tuz tuż, czyli za miesiąc. Może macie jakieś fotki fryzur dla panien o bardziej okrągłych twarzach. Takie fryzurki, które optycznie wyszczuplają?


Offline krollewna
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 204
FRYZURA jak ta...
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Maja 2006, 19:35 »
A do moich wlosow kok jest najlepszy bo przynajmniej nic sie nie rozwali. Na studniowce mialam loki -trzy godziny siedzenia u fryzjera ,a na studniowce po godzinie wlosy juz byly proste.
Jestem najszczęśliwszą żonką na świecie!!!

Offline irka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
FRYZURA jak ta...
« Odpowiedź #11 dnia: 1 Czerwca 2006, 08:54 »
ŻABCIU - jednym słowem musisz mieć fryzurkę inną niż ja - bo ja z kolei mam bardzo szczupłą twarz.

Zatem z tego co się do tej pory dowiedziałam to:
aby okrągłą buzię opytcznie zwęzić to odpadają raczej loczki i fryzury "nastroszone"
ponoć dobrze spisują się fryzurki z takimi "ząbkami" wycieniowanymi, które opadją na policzki. Ulizane koki też nie bardzo bo przy okrągłej buzi można uzyskać efekt "księżyca w pełni"  :lol:

Pooglądaj fryzurki na forum jest ich naprawdę bardzo dużo- na pewno znajdziesz coś dla siebie.
POWODZENIA

Offline AniaX
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
FRYZURA jak ta...
« Odpowiedź #12 dnia: 3 Czerwca 2006, 16:18 »
moja buzia też jest okragła ale włosy za to takie "nic" i tu dopiero bedzie problem :(
Irka a twoja suknia tak samo jak fryzurka sa śliczne i pasują do siebie. suknia romantyczna i tak samo będzie z główką w tych loczkach :)
Buziaczki  :)