Autor Wątek: Ślub poza USC  (Przeczytany 3586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asia-be

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 wrzesień 2007
Ślub poza USC
« dnia: 28 Maja 2006, 17:04 »
MArzy mi sie slub w peiknych okolicznosciach przyrody, ale w moim USC powiedzieli NIE i juz,slub albo u nas albo w szpitalu jak chorujesz i takie tam.  :? Moze w szczecinie albo w innym okolicznym miescie sa urzednicy, ktorzy godza sie na tekie pomysly. :D
Dajcie znac.
Chociaz szczerze mowiac bardzo watpilam ze uda mi sie taki slub zorganizowac.


rybkawiedenka
  • Gość
Ślub poza USC
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Maja 2006, 18:33 »
Asiu - mnie też siętak marzyło, ale nie da się tak złatwić w Pl. Nam sięudało bo bierzemy śłub cywilny w Pałacu a nie w urzędzie więc otoczenie będzie troche bardziej romantyczne...wiesz taki podjazd pod Pałącyk, kwiaty i kryształowe żyrandole. Piękna sala i wogóle BAJKA!

Offline asia-be

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 wrzesień 2007
Ślub poza USC
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Maja 2006, 19:17 »
Rybkawiedenka tak myslalam :(
Ale czytałam gdzies ze komus sie udało i mysle ze ktos mi jeszcze podpowie w jaki urzedzie znajdzie sie urzdnik(predzej urzedniczka) ktora zrozumie moje pragnienia :oops:

Gratuluje wyboru USC takiego pieknego


rybkawiedenka
  • Gość
Ślub poza USC
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Maja 2006, 20:01 »
Asia - nie wiem czy planujesz tylko cywilny czy tez kościelny ślub, ale wiem że moja koleżanka brała kościelny w ogrodzie przy kościele, tak był postawiony taki zewnętrzny ołtarz i tam ksiądz poprowadził msze. Nie ona sama była inicjatorką tego pomysłu ale ze względy na przebydowe kościoła musieli coś wymyśleć ze ślubami. Może to jest pomysł?

Offline asia-be

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 wrzesień 2007
Ślub poza USC
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maja 2006, 14:46 »
Rybka,ale u mnie to  tylko cywilny. Bo nas do kosciola nie wpuszcza  :twisted:


rybkawiedenka
  • Gość
Ślub poza USC
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maja 2006, 19:09 »
My też bierzemy cywilny w pałacyku, nie w urzedzie. Inną opcją jest ślub w kopalni soli w Wieliczce. MOże być cywilny lub kościelny...

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Ślub poza USC
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Maja 2006, 11:56 »
Wiem, że u nas we Wrocku da się wziąść ślub cywilny gdzie się chce. Jedyny warunek to trzeba zawieźć i odwieźć urzędnika :)

Nie jest to niestety informacja z pierwszej ręki, dowiadywała się o to moja siostra, która chce przysięgać na dworze - najlepiej w Parku Szczytnickim. Jakby ktoś z okolic Wrocka był zainteresowany to mogę się dokładnie dowiedzieć co i jak :)


Offline asia-be

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 wrzesień 2007
Ślub poza USC
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Maja 2006, 21:32 »
Ecia, dzieki wielkie, ale wesele w Stargradzie ma byc(okolice Szczecina), wiec to troszke zadaleko z tego Wrocławia.
Ale dzieki jeszcze raz :)