Autor Wątek: kwiaty do nietypowej sukni  (Przeczytany 3195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krollewna
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 204
kwiaty do nietypowej sukni
« dnia: 10 Maja 2006, 21:35 »
Witam Wszystkich!Bardzo fajne forum:)
Pomozcie Dziewczyny, bo slub juz niedlugo, a ja nie potrafie dobrac kwiatow do sukni. Sukienka jest nietypowa- bo w kolorze "zlota morela"- to taki ciemniejszy i cieplejszy ecri. Suknia jest z gorsetem na jednej szelce przez szyje i z rozkloszowanym, troche drapowanym dolem. Niestety nie mam zadnej fotki, bo sukienka jeszcze wisi w salonie.
Mam 160 wzrostu, jasne wlosy (blond pasemka) i jasna karnacje. Podobaja mi sie zwisajace, lekkie wiazanki. Myslalam o jakims brudnym rozu,ale czy bedzie pasowal do sukienki??Slub biore w lipcu-nie wiem nawet jakie kwiaty sa wtedy dostepne??Pomozcie!
Jestem najszczęśliwszą żonką na świecie!!!

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
kwiaty do nietypowej sukni
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maja 2006, 21:40 »
Krolewna - bez widoku kiecki niewiele będzie można pomóc - poszukaj na forum - jest kilka wątków o bukietach. A jeśli nie masz zdjęć kiecki na sobie, to chociaż podaj model - ktoś na pewno wyszpera ją w necie i wklei.

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
kwiaty do nietypowej sukni
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Maja 2006, 09:12 »
Beth ma rację trochę trudno tak bez kiecy  :roll: można wtedy nawlepiać całe stadko różniastych bukietów, a na koniec okaże się, że one wcale nie pasują
Daj jakąś fotkę - podejdź do salonu i pstryknij, albo model dawaj
Jak nie dasz rady to chociaż jakąś podobną wlep :|


Offline krollewna
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 204
kwiaty do nietypowej sukni
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Maja 2006, 12:22 »
No i tu jest problem bo ja jestem w Londynie a kiecka wisi w salonie w Cz-wie,wiec wersja z pojsciem do sklepu odpada:0Ale moze znajde cos podobnego,bo nie wiem,czy da sie taka w necie znalezc,bo to jest suknia autorska z tegoz wlasnie salonu (a oni nie maja swojej stronki).Ale poszukam,poszukam, bo bardzo mi zalezy,zeby ktos "fachowym" okiem mi doradzil.
Jestem najszczęśliwszą żonką na świecie!!!

Offline krollewna
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 204
kwiaty do nietypowej sukni
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Maja 2006, 15:29 »
http://www.suknieagnes.pl/kolekcje/kol1-1-4.htm
No to znalazlam cos troche podobnego.Tylko moja jest koloru zlota morela (takie ecri) i jest troszke mocniej drapowana z przodu(bo z tylu jest prosta).No to teraz blagam pomozcie dziewczyny dobrac kwiatki!!Dodam tylko,ze podobaja mi sie takie dlugie(tylko nie za bardzo,bo mam 160 wzrostu) i lekkie bukiety.
Jestem najszczęśliwszą żonką na świecie!!!