Autor Wątek: namiary na krawcową !!!!!  (Przeczytany 3024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vimeiro
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.07.2012
namiary na krawcową !!!!!
« dnia: 28 Stycznia 2012, 01:52 »
Witam

Chciałam zapytać czy może któraś z was zna jakąś dobrą krawcową co szyje suknie ślubne ponieważ już najwyższa pora żeby takie rzeczy zacząć załatwiać bo jednak uszycie troszkę trwa. Potrzebuję naprawdę dobrej krawcowej z okolic Będzina, Dąbrowy Górniczej, Katowic, Sosnowca, Czeladzi, Chorzowa lub sąsiednich miast. Pomóżcie bo naprawdę mi zależy a Teraz 5 lutego w Katowicach odbywają się targi ślubne i właśnie wybieram się żeby dokładnie upatrzyć sobie jakiś model :) może któraś z was również się wybiera:)

pozdrawiam

Offline foxy87

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.10.2012
Odp: namiary na krawcową !!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Września 2012, 11:19 »
byłam w kilku salonach sukien ślubnych w Katowicach i znalazłam coś idealnego dla siebie.  Do tego świetna obsługa,bardzo mile Panie.  Dość przystępne ceny.  Salon  jest na Stawowej 3/1  - Linda

Wybrałam sukienkę i mam ja szyta na mare- piękniejszej nie widziałam :)

Offline ewita.29

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11-09-2010
Odp: namiary na krawcową !!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Listopada 2012, 15:36 »
Witam dziewczyny polecam super krawcową uszyła mi suknie tak jak chciałam z foto suknia która wybrałam niestety w salonie kosztowała 3800 zł wiec stwierdziłam że uszyje przypadkowo trafiłam na krawcową w Rudzie Śląskiej uszyła mi piękną suknie a nosze rozmiar 44 i biust E mojej mamie super kreacje 2 sukienki na wesele i kolejne dwie na ślub mojej mamy jest *cenzura*,obecnie ma swój salon w centrum ŚWIĘTOCHŁOWIC  na głównej ulicy  blisko za sklepem BOTI a przed zielarskim jak będziecie fotki na meila lub namiary proszę o informacje ja byłam bardzo zachwycona salon jest skromny bez szyldu ale pani Basia jest profesjonalistką można też na miejscu kupić suknie ceny od 800 do 1600 zł

Offline karinkas
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 2015
Odp: namiary na krawcową !!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 4 Stycznia 2013, 01:01 »
Witam
mojej siostrze w ubiegłym roku szyla suknie krawcowa w Tychach.  Suknia cudna(bogato zdobiona) razem z bolerkiem z koronki zaplacila 1400zł .  Krawcowa z powołaniem wie co robi, zresztą szyje od lat dla dwóch salonow na śląsku .  a dodatkowo szyje w swojej pracowni.  poszukaj salonikkrolewny. eu tam wiecej napiarow znajdziesz .
Ja też napewno u pani Eli bede szyła :)
Pozdrawiam