Autor Wątek: Ostry refluks przełykowo - żołądkowy  (Przeczytany 4969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Ostry refluks przełykowo - żołądkowy
« dnia: 23 Stycznia 2012, 16:00 »
Która z Was dziewczyny miała to w ciąży i jak sobie radziła. Męczę się strasznie i tak naprawdę mam już dość. Wiem, że nie jest to rzadka przypadłość u ciężarnych i jeśli macie jakieś magiczne sposoby chętnie o nich poczytam. Jednym z moich objawów są zaburzenia wydzielania śliny a co za tym idzie zagęszczenie wydzieliny i wymioty posiłków. Co dziwne nie mam zgagi co zmyliło na początku lekarzy. Piszę od razu, że spanie wyżej zupełnie nie pomaga.



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ostry refluks przełykowo - żołądkowy
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Stycznia 2012, 22:58 »
Pewnie unikasz produktów pobudzających wydzielanie soku żołądkowego ??



Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: Ostry refluks przełykowo - żołądkowy
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Stycznia 2012, 14:37 »
Justyna nie mogę unikać bo ich nigdy nie jadłam to jest zabawne  :) nie jem pikantnie, obiady często na parze, nie solę - już od kilku lat, nie pije gazowanego bo nie lubię i tak mogę wymieniać a poza tym nie mogę jeść samej sałaty bo dziecko teraz potrzebuje najwięcej.
Ciężko jest bo już mnie to męczy  :(
Jedyne na co sobie pozwalam to kubek kawy z mlekiem rano bo jak odstawiłam nawet kawę to nie było po dwóch tygodniach żadnej poprawy.



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ostry refluks przełykowo - żołądkowy
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Stycznia 2012, 14:56 »
okey, a co do warzyw i owoców to wiesz które mozesz a które nie ??
bo np soki owocowe i warzywne - te 100 % tez naleza do produktów pobudzajacych wydzielanie soku .
Np do średniopobudzajacych nalezy kefir, jogurt, twaróg....

wiesz to wszystko pewnie  ;D



Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: Ostry refluks przełykowo - żołądkowy
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Stycznia 2012, 15:17 »
wiem, bez cytrusów, z nabiału to tylko to mleko w kawie no ogólnie porażka. Tylko taka typowa dieta i tak nie wchodzi w rachubę ze względu na dziecko, lekarz już mi powiedział, że nie powinnam nic odrzucać bo dziecko sobie weźmie co mu potrzeba ze mnie ale ja w taki sposób zaszkodzę sama sobie i zdemoluję własny organizm. Sytuacja trochę bez wyjścia prze te ostatnie dwa miesiące.

Dlatego założyłam wątek, że może któraś tu z dziewczyn zajrzy i jak miała jakiś sposób to da znać.



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera