Autor Wątek: polonus  (Przeczytany 3504 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wesola911
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
polonus
« dnia: 9 Stycznia 2012, 11:18 »
Przeczytałam na temat polonusa kilka negatywnych opini głównie co do pani włascicielki, ale to opinia 2-3 osób, czy naprawde nie ma osoby zadowolonej po weselu w polonusie.  Bardzo mi zależy na takiej opini, bo nastawiłam sie na ta sale, dobra lokalizacja, cena i przede wszystkim moga zapewnic nocleg dla 100 osób na czy najbardziej mi zależy, no i żeby przy tym nie zbankrutowac :D, ale po przeczytaniu tych opini zaczełam sie wachać i teraz nie wiem co zrobić, doradźcie coć proszę.

Offline wesola911
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: polonus
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Stycznia 2012, 09:51 »
Czyli jednak nie ma :sad:

Offline filipinka_2

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: polonus
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Stycznia 2012, 21:24 »
hej my zdecydowalismy sie na polonus wesele mamy 30. 06. 2012 i mimo kilku niepozytywnych opinii nie boje sie za bardzo. u nas tez przewazyl fakt ze baza noclegowa jest tak duza i w normalnej cenie moze to nie sa jakies luksusy ale czysto i mozna sie przespac.  sala za to od razu mnie urzekla jest taka przestronna, wysoka i ladnie przystrojona .  a tak poza tym to zawsze znajdzie sie ktos kto mial niemile doswiadzenie ale nie musi to od razu swiadczyc o tym ze to miejsce jest niegodne by przezyc tam tak wazne chwile.  powodzenia w wyborze

Offline Mania82
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 475
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: polonus
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Stycznia 2012, 22:27 »
wesoła 911 poczytaj na forum, było juz pare watków na ten temat , w jednym nawet wyraziłam swoje zdanie :) I dodam, ze nie jest z tych negatywnych.
Bedzie dobrze :) Dla mnie to bylaby idealna lokalizacja, jestem z tamtych okolic, brat tam miał wesele, i pare osób z rodziny, ogólnie wszyscy zadowoleni. Jednak mojemu PM jakoś tam nie pasiło, a szczególnie hotel wczesny gierek :) No coz... nie na wszystko odrazu ma sie kase, by moc odnowić, ale sala jak juz zauwazyła filipinka jest calkiem przyjemna. Ja osobiscie nie byłam w pokojach, brat pare miejsc rezerwował i stwierdzil, ze tylko po to by sie przespac i umyć po calej nocy balowania jest ok. W koncu zmeczeni goście moga nawet nie zauważyć ewentualnych niedogodności ;) No chyba, że bedziesz miała gości tzw. "ą i ę"




Offline wesola911
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: polonus
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Stycznia 2012, 14:38 »
dzieki dziewczyny, mam normalnych gości  i kiedys z tymi samymi gośćmi bawilam sie na weselu w słupsku i ten hotel to luksus w porównaniu z tym w którym wtedy nocowalismy ale kazdy robi w takim miejscu na jakie go stac, hotelem to wcale sie nie przejmuje to tylko pare godzin.  Sen z powiek spedza mi tylko włascicielka chociaż sgeruje sie tylko opiniami bo jej nigdy nie widziałam, w sumie to nie planuje jakichś udziwnień na weselu to mam nadzieje ze współpraca bedzie pomyslna.  Pozdrawiam.

Offline filipinka_2

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: polonus
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Stycznia 2012, 16:03 »
wlascicielka to mila i prosta starsza kobietka byla bardzo mila przy podpisywaniu umowy moze to jakas zagrywka ale odnioslam pozytywne wrazenie, z tego co wiem to wiekszoscia spraw zajmuje sie pan Marcin - menager i on jest bardzo sympatyczny i szybko odpisuje na maile i jeszcze sie nie zdarzylo zeby nieodebral tel.  my tez zadnych udziwnien nie planujemy chcemy tylko zeby goscie dobrze sie bawili i wspominali milo nasz dzien :)

Offline wesola911
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: polonus
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Stycznia 2012, 07:34 »
Licze że napiszesz cos po twoim weselu, wtedy dokładnie będziesz wiedziała co i jak.  Dzięki za odpowiedzi.

Offline filipinka_2

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: polonus
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Stycznia 2012, 16:21 »
jasne ze napisze :)

Offline martinez21
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 21.04.2012
Odp: polonus
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Maja 2012, 01:38 »
hEJ. Mielismy wesele 21. 04. 2012 czyli niedawno,powiem szczeze ze jestesmy zaskoczeni pozytywnie wszystkim co nas tam zastalo.
Nie wiem kto napisal takie opinie negatywne ale, albo byl gdzie indziej ,albo za szybko sie zalal ,tak to na weselach bywa:).
Wlasciciele bardzo mili ,obsluga  ogarnieta wiedza co i jak. Jedzenie idealne polskie tradycyjne dobrze przygotowane ,w sam raz dla ludzi co lubia pojesc dobrze:)Wszystko cokolwiek zostaje jest konkretnie zapakowane i do odbioru natepnego dnia. Servis pierwsza klasa bez zadnych sciem. Naprawde ludzie wiedza i znaja sie na organizowaniu przyjec weselnych. Moja rada taka ,bo do ludzi   to z usmiechem na twarzy trzeba, i traktowac tak jak samemu by sie chcialo, a bedziecie zadowoleni i szczesliwi jak my ,. Pozdrawiamy Marcin z Ania.
PS. Baza noclegowa wporzadku ,czysto ,schludnie i ok , za 30 ZL od osoby pod nosem lepszej opcji nie trzeba,A PAN Henryk zarzadza i pilnuje porzadku bez obawy,przy okazji pozdrawiam . PLEASE YOU!!!!!! :)

Offline filipinka2
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: czerwiec 2012
Odp: polonus
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Lipca 2012, 21:42 »
Tak jak obiecalam po weselu napisze jak wypadł Polonus.  Nie wiem od czego zacząć bo tyle jest tego . . . . .  dobrego.  Naprawdę nie ma do czego się przyczepić.  Wszystko było na swoim miejscu i w swoim czasie od przywitania do pożegnania.  Jedzenie bardzo smaczne i dużo( po poprawinach zabraliśmy do domu cały bagażnik jedzenia!!!!) obsługa miła i szybka ( nawet nie wiem kiedy zmieniały talerze na czyste) oraz cierpliwa( impreza przedłużyła się z 4 na 5. 30 i mimo zmęczenia nie wygonily gości .  Na drugi dzień wszysko na nowo przygotowane i wyczyszczone.  A pani Hania( właścicielka) łzy miała w oczach jak na koniec wszystko chwalilismy i dziekowalismy jej.  ona była przez całe wesele i poprawiny i sama wszystkiego musiała dopilnować naprawdę polecam z całego serca a co do hotelu to goście byli zaskoczeni kontrastem - piękna nowoczesna sala i hotel jak za PRL ale byli zadowoleni bo teraz znaleść takie coś to z trudem mam nadzieje ze każdy kto zdecyduje się na to by przeżyć swoje wesele właśnie tu nie pozaluje. 

Offline filipinka_2

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: polonus
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Lipca 2012, 21:50 »
Powyższa wypowiedz jest moja tylko z nowego konta bo miałam problem z zalogowaniem się pozdrawiam i polecam Motel Polonus

Offline Magda89

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 sierpień 2012
Odp: polonus
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Lipca 2012, 22:45 »
Też pochodzę z tych okolic i powiem tak- sala jest ładna, ale pokoje to porażka.
Osobiście wstyd by mi było prosić gości i lokować ich w takich pokojach na dwa dni.
Byłam na takim weselu i tak się mówi że to tylko 'przespać się i umyć' ale są jakieś granice. Bardzo nie podoba mi się jak ludzie zamiast zaprosić 50 osób i dać im normalne noclegi zapraszają 200 osób i goście muszą spać w norach (nie że ten konkretny hotel to nora, tak ogólnie piszę). Po co to? Żeby zarobić na prezentach? Wesele chyba nie jest po to żeby jak najwięcej zaprosić, jak najmniej wydać i jak najwięcej zarobić. Może jak się nie ma kasy to nie warto robić z noclegiem albo przełożyć uroczystość... Tak mi się wydaje. I proszę nie odbierać moich słów personalnie  :)
Pozdrawiam  :)

Offline wesola911
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: polonus
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Lipca 2012, 09:08 »
kamień spadł mi z serca, dzięki filipinka za twoja opinie, pokoje rozumiem że były czyste, bez robactwa jak czytałam czyjąś opinie, tylko wystrój z PRL? poprawiny równiez mieliście? Pozdrawiam.

Offline filipinka2
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: czerwiec 2012
Odp: polonus
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Lipca 2012, 21:49 »
pokoje byly czyste iwszystko bylo czyste posciel reczniki itp.  nie ma luksusu nawet w apartamencie nowozencow ale  jak ktos nie oczekuje wiele to wystarczy.  zawsze mozna zrobic wesele i poprawiny bez noclegow, wynajac autokar i zabrac gosci po weselu a na poprawiny dowiesc ale wierzcie mi nocleg na miejscu to bardzo b=dobra rzecz bokazdy kiedy gorzej sie poczuje moze polozyc sie spac.  a wiem tez z doswiadczenia ze gdyby goscie sie porozjezdzali po domach to na poprawiny duzo by nie przyszlo.  a jeszcze chcialam tylko napisac, ze nie robilismy wesela i noclegow w norach po to by nam sie wesele zwrocilo tylko mielismy gosciz roznych stron polski i dlatego tam zrobilismy.  kazdy ma prawo do wyboru, ja z czystym sumieniem moge polecic polonus

Offline pesteczka87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: wrzesień 2013
Odp: polonus
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Lipca 2012, 14:55 »
My z przyszłym mężem też zastanawialiśmy się nad Polonusem.  Nie zniechęcały nas negatywne opinie, bo ludzie jak to ludzie-wszystkim się nie dogodzi. . .  Pojechaliśmy  na oględziny do Polonusa-wygląd "gierkowy", ale czysto i powiedzmy, znośnie.  I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że Pan menager nas olał. . . W rozmowie "w cztery oczy" mówił, że będziemy mogli podjechać coś zjeść.  W rozmowie telefonicznej już był to problem, ale wziął od nas nr telefonu i miał dać znać jak uda mu się coś załatwić.  i na tym koniec. .  przez 2 miesiące nie było odzewu, mimo, że próbowaliśmy się przypomieć. .  Nie mam ochoty płacić komuś, kto na mnie w nosie.  W związku z tym zdecydowaliśmy się na Dobosza w Policach - koszt po zliczeniu wszystkiego praktycznie taki sam, za to pełen profesjonalizm i śliczny obiekt.