Autor Wątek: Kochane pomóżcie mi znależć model  (Przeczytany 5018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rybkawiedenka
  • Gość
Kochane pomóżcie mi znależć model
« dnia: 6 Kwietnia 2006, 20:19 »
Poszukuje zdjęcia sukni Mariees de Paris model Sarera. Przekopałam internet i nie moge sobie poradzić! Błagam, wiem ze macie jakieś swoje sposoby!!!!

Offline Jenny
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Kwietnia 2006, 20:32 »
A czy to nie jest ta suknia??

Chyba nie ten model,no nie?? :(

rybkawiedenka
  • Gość
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Kwietnia 2006, 20:48 »
Niestety nie ta....ale bardzo ci dziekuje za zainteresowanie!

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Kwietnia 2006, 20:59 »
Ja znalazłam model Sarera ale w kolekcji HERM'S linia CLARENZA... Więc to chyba nie o to chodzi? Wkleić?


Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Kwietnia 2006, 21:07 »
Wklejam - najwyżej to nie będzie ta, ale to jedyna sarera jaką udało mi się znaleźć... :)



rybkawiedenka
  • Gość
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Kwietnia 2006, 21:46 »
Jesteś genialna!!!!!!! Strasznie strasznie ci dziekuje! Nawet nie wiesz jak sie ciesze!!!! :)

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #6 dnia: 6 Kwietnia 2006, 21:51 »
Cieszę się, że mogłam pomóc :)

A swoją drogą sukienka jest prześliczna - haft dodaje jej niepowtarzalnego uroku.


Offline Jenny
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #7 dnia: 6 Kwietnia 2006, 21:54 »
Cytat: "Ecia"
sukienka jest prześliczna - haft dodaje jej niepowtarzalnego uroku.

Dokladnie to samo mi przyszlo na mysl jak zobaczylam sukienke!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #8 dnia: 6 Kwietnia 2006, 22:01 »
a to napewno meriee de paris??? myslałam, ze alfabetycznie lecą i teraz są bodaj ze na literze E...  :roll:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #9 dnia: 6 Kwietnia 2006, 22:11 »
To nie jest Mariees de Paris - tak jak pisałam, sukienka jest z kolekcji HERM'S linia CLARENZA. Ale innego modelu Sarera nie mogłam znaleźć...  :roll:


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Kwietnia 2006, 22:43 »
mnie wybijało błąd.. nie Sarera a Carrera....

nie wiem czy to o to chodzi.. niby wg tego co widziałam  ta firma nie ma takiego  modelu jak Sarera..  :roll:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Kwietnia 2006, 08:13 »
Ale piękna kiecka....dokładnie moje klimaty :D


rybkawiedenka
  • Gość
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #12 dnia: 7 Kwietnia 2006, 09:02 »
Dziewczyny, przepraszam za błąd ale w salonie zdjęcie tej suknie było w katalogu Mariees de Paris więc dlatego tam szukałam....

SUknia jest bajeczna, na żywo też taka piękna!!!![/list]

rybkawiedenka
  • Gość
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #13 dnia: 7 Kwietnia 2006, 09:05 »
Ale cene teżma niezłą.....2990 pln! Czekam bo w czwartek mam termin u krawcowej i będziemy sie zastanawiaćczy można jąuszyćw innym kolorze...

Offline Misia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 441
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #14 dnia: 7 Kwietnia 2006, 14:00 »
Cytat: "rybkawiedenka"
Ale cene teżma niezłą.....2990 pln!


obiektywnie:              
za ta sukienkę w zyciu bym tyle nie dała.....wg ,mnie nie jest warta tyle....można podobną( nawet bardzo podobna widzialam) znaleźć w szczecińkich sklepach za znacznie mniejszą cene......

subiektywnie:
nie moje klimaty ta sukienka....jakby ktos firankę na material zarzucił

natomiast linia tej części gorsetowej bardzo mi sie podoba



rybkawiedenka
  • Gość
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #15 dnia: 7 Kwietnia 2006, 21:21 »
Misia - cena jest wysoka,ale to czy sukienka jest jej warta to już inna historia. Uważam ze jezeli zakladamy ze do slubu idziemy raz, i chcemy pieknie wygladac i stac na na suknie za 8000 pln w ktorej wygladamy i czujemy sie jak krolowe to ja sobie kupujemy. Ja czekam na spotkanie z krawcową i jestem ciekawa ceny jakąmi powie za uszycie czegoś podobnego.

CO do kroju - ja nie lubie "rybek" i "bombek", suknie z falbanami i sztuwne gorsety zle mi się kojarzą. Ta suknia jest dla mnie idealna, wysmukla, jest klasyczna i bardzo stonowana. ALe to moje zdanie ;)

rybkawiedenka
  • Gość
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #16 dnia: 8 Kwietnia 2006, 11:50 »
Martini - dziekuje za miłe słowa i cisze się że Ci sie podoba.  :)

Offline aaaneta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4454
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Kwietnia 2006, 10:12 »
Suknia piekna i bardzo elegancka i moim zdaniem warta swojej ceny i jesli to jest ta jedyna to bym brala bez namyslu  :lol:
Zgadzam sie ze mozna znalezc podobne za mniejsze pienadze, ale z doswiadczenia nabytego przy szukaniu mojej, wiem ze jakosc moze byc gorsza, ze material nie uklada sie jak trzeba, bo jest po prostu inny.

Offline aaaneta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4454
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Kwietnia 2006, 10:16 »
Cytat: "rybkawiedenka"
Misia - cena jest wysoka,ale to czy sukienka jest jej warta to już inna historia. Uważam ze jezeli zakladamy ze do slubu idziemy raz, i chcemy pieknie wygladac i stac na na suknie za 8000 pln w ktorej wygladamy i czujemy sie jak krolowe to ja sobie kupujemy. Ja czekam na spotkanie z krawcową i jestem ciekawa ceny jakąmi powie za uszycie czegoś podobnego.

CO do kroju - ja nie lubie "rybek" i "bombek", suknie z falbanami i sztuwne gorsety zle mi się kojarzą. Ta suknia jest dla mnie idealna, wysmukla, jest klasyczna i bardzo stonowana. ALe to moje zdanie ;)


Co do ceny - krawcowa  :arrow:  salon to jesli roznica nie bedzie powalajaca (powyzej 1000) to jednak bym brala z salonu, bo krawcowa chocby najlepsza nigdy tak nie uszyje.
Co do kroju to popieram w calej rozciaglosci - ja mam podobny kroj w litere A, tylko rekawek z koronki  :P

rybkawiedenka
  • Gość
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Kwietnia 2006, 10:33 »
Wiesz co, tez sie nad tym caly czas zastanawiam. Poczekam do czwartku, w salonie mam czas do wtorku po swietach zeby zamowic. Jedyny problem to kolor, ja bym wolala cos ciemniejszego, nie taki toffi. A cena, raz sie zyje!

Co do modelu to wszystko zaalezy to typu budowy ciala, ja sie w rybkach czuje pokracznie....

Offline aaaneta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4454
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Kwietnia 2006, 10:46 »
Cytat: "rybkawiedenka"
Wiesz co, tez sie nad tym caly czas zastanawiam. Poczekam do czwartku, w salonie mam czas do wtorku po swietach zeby zamowic. Jedyny problem to kolor, ja bym wolala cos ciemniejszego, nie taki toffi. A cena, raz sie zyje!

Co do modelu to wszystko zaalezy to typu budowy ciala, ja sie w rybkach czuje pokracznie....


Wlasnie raz sie zyje  :wink: przyznam Ci sie ze ja mialam lekkiego kaca  :oops: spowodowanego cena mojej kiecki, ale rozmowa z mama i moim przyszlym M (gdzie oboje nie sa sklonni do bezsensownych wydatkow) przekonala mnie ze warto. Wiec mam ją zamowioną i wiem ze to ta, bo moge spokojnie ogladac inne a moja i tak najbardziej mi sie podoba  :lol:

A mnie sie ten kolor bardzo podoba, mysle ze ciemniejsza straci na uroku ale jasniejsza tez moze wygladac fajnie, poza rtm w salonach z reguly jest dostepne kilka wersji kolorystycznych.

Daj znac na czym stanelo - szycie czy kupno  :?:

rybkawiedenka
  • Gość
Kochane pomóżcie mi znależć model
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Kwietnia 2006, 11:29 »
Włąśnie porównałam ceny tej sukienki z w Katowichach i w Warszawi i jest ponad 250 pln różnicy! Tzn w Warszawie kosztuje 3200pln....

Pozostaje mi czekać na wizytę u krawcowej![/list]