Autor Wątek: Puszysta Panna Młoda chce przymierzyć suknię. Tylko gdzie?  (Przeczytany 2984 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agniesia01

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.09.2012
Cześć dziewczyny!  ;)

Czas wziąć się za rogi z suknią ślubną.  Decyzja podjęta-będziemy szyć (taniej po prostu ;) ) Krawcowa poleciła przed wybraniem wzoru przymierzyć  kilka modeli.  Odwiedziłam na razie 2 salony, gdzie Panie powiedziały "nie możemy dac Pani nic do przymierzenia, bo nie mamy Pani rozmiaru"
Pomóżcie dziewczyny, gdzie mogę coś większego przymierzyć?

Dodam, że mam rozmiar : góra 44-46 a dół 46-48. 

Czekam z niecierpliwością na podpowiedzi :)


Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Puszysta Panna Młoda chce przymierzyć suknię. Tylko gdzie?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Listopada 2011, 18:44 »
Hej ;)
Ja tez jestem z tych XL ;] osobiscie nei bylam jeszcze mierzyc sukni, nie mam odwagi ;[ ale bylam w salonie La Mariette i Nikol i tam panie powiedzialy mi ze cos przymierzyc moge jak sie zdecyduje poprostu nie zapniemy sukni lub nie zwiazemy gorsetu ;] dodam ze nosze rozm. 42-44 ubran a biust mam ogromny bo J w tej chwili ;p


Offline renia1986
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: Puszysta Panna Młoda chce przymierzyć suknię. Tylko gdzie?
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Listopada 2011, 16:55 »
Ja jestem osobą puszysta, już jestem po ślubie. Sukienkę ślubną kupiłam w CMS. Obsługa wspaniała i nie miałam problemu. Może tam będzie coś dla Was ?



Offline Kasja89

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 177
  • Płeć: Kobieta
Odp: Puszysta Panna Młoda chce przymierzyć suknię. Tylko gdzie?
« Odpowiedź #3 dnia: 1 Grudnia 2011, 11:47 »
Napewno to nie będzie Bóg wie jaki wybór, ale w Stargardzie na ul. Warzywnej (ostatnio zaglądałam) i wiem, że mają tam duuuże rozmiary więc jeśli komuś zależy to wybierzcie się tam, może akurat wpadnie coś w oko. Aha, no i ceny widziałam, że są niewielkie. Pozdrawiam  ;)

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Puszysta Panna Młoda chce przymierzyć suknię. Tylko gdzie?
« Odpowiedź #4 dnia: 1 Grudnia 2011, 15:00 »
ja juz po mierzeniu... na co dzien rozm 42- 44 ciuchy w sieciowkach.
pani wcisnela mnie w suknie rozm 38, 40 wiadomo ze nei zawzse sie dowiazalam itp bo am wielki biust ale ogolnie.... byly i takie ktore lekko przerobic i moglabym kupic..  wiec idz i mierz ;] mnei forumki dlugo namawialay, mama namawiala, przyjaciolki  nie cchcialam. a teraz zaluje ze tak pozno bo moze cos z pzrecen by mi bardziej trafilo ;p bo juz zostaly koncowki ;]