Autor Wątek: Bo miłość to Ja i Ty ;) 10 miesiecy do tego magicznego dnia - 23.06.2012  (Przeczytany 107128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Na początku witam wszystkie narzeczone i panny młode ;) Zainspirowana przez koleżanki z zniecierpliwionych 2012 postanowiłam założyć swoje odliczanko, żeby móc dzielić się z wami moimi przygotowaniami, radościami i rozterkami  które wiążą się z tym najpiękniejszym dniem ;) Nie ukrywam że będę liczyć na wasze rady, wsparcie itp. ;) Pozdrawiam Sylwia


Offline nusiak
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012r.
czyżbym była pierwsza?:D
[/url]  [/url]

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Druga!  ;D

Pisz szybciutko co tam macie,czego nie itp.  ;D


Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Milo was widziec dziewczyny ;) na poczatku chcialabym was z gory przeprosic nie bede uzywac polskich znakow typu ć , ó , ą, ę sorki ale nie umiem się do nich przekonać ;p

A wiec kontynuujac moja mysl ;)  Mamy:
- sale- ogrody dzialkowe derdowskiego
- fotografa- studio na pietrze caly pakiecik ;p
- kamerzyste- rec video..
- zespol - nie ma nazwy narazie jest w trakcie robienia ;p
- obraczki dostalismy w prezencie od rodzicow Karola ale przetapiamy je
- mamy tez figurke na tort ;D
- ubranko na wodke ktora bedzie na naszym stole
- 1/3 potrzebnej wodki (48 polowek)
- kieliszki na przywitanie nas przez rodzicow
- stworzylismy tez menu i liste gosci ehheh
- zaklepany termin w kosciele - Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie ;) godz. 17;00

takze jeszcze troszke przed nami ale damy rade ;)

planuje w najblizszym czasie zalatwic:
- auto do slubu
- nauki
- zalatwic obraczki bo ja niecierpliwa


Offline _patka_

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17532
  • Płeć: Kobieta
Hehe trzecia jestem i też proszę napisz co macie czego jeszcze nie, z czym masz jakis problem na pewno doradzimy! tez jestem przed takze 3majmy sie razem :)
Milo was widziec dziewczyny ;) na poczatku chcialabym was z gory przeprosic nie bede uzywac polskich znakow typu ć , ó , ą, ę sorki ale nie umiem się do nich przekonać ;p

A wiec kontynuujac moja mysl ;)  Mamy:
- sale- ogrody dzialkowe derdowskiego
- fotografa- studio na pietrze caly pakiecik ;p
- kamerzyste- rec video..
- zespol - nie ma nazwy narazie jest w trakcie robienia ;p
- obraczki dostalismy w prezencie od rodzicow Karola ale przetapiamy je
- mamy tez figurke na tort ;D
- ubranko na wodke ktora bedzie na naszym stole
- 1/3 potrzebnej wodki (48 polowek)
- kieliszki na przywitanie nas przez rodzicow
- stworzylismy tez menu i liste gosci ehheh
- zaklepany termin w kosciele - Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie ;) godz. 17;00

takze jeszcze troszke przed nami ale damy rade ;)

planuje w najblizszym czasie zalatwic:
- auto do slubu
- nauki
- zalatwic obraczki bo ja niecierpliwa

To macie juz duzo rzeczy zalatwione! wiecej niz ja! chyba mam lekkie tyly ups... :P a robicie poprawiny?

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
witaj Anio0lek ;)
poprawiny oczywiscie ze beda ;D w ogole my to planujemy tance do poniedzialku hihiihih
do tej listy zapomnialam dopisac ze mamy tez kucharza (mojego tatuska) i kelnerow ;p pozniej napisze czego jeszcze wg mnie nie mamy a wy dopiszecie ewentualnie o czym zapomnialam, bo etraz czeka na mnie 10kg burakow do zroebinia na zime ;p bo ja w ogole to jestem swir ktory moglby mieszkac w kuchni tak bardzo kocham gotowac, skutek taki ze sie juz pomalutku kulam i moja rodzinka tez ;p oprocz mojego Karola ktory ma wspaaaaniala przemiane materii i jest mega chudzinek i wpadam przy nim w kompleksy ;p


Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
przyłączam się sylwusia, super,że założyłaś swoj wątek :skacza:   
Masz już mnóstwo rzeczy zrobionych i pozałatwianych :-)

Ja to do gotowania średnio...ale uwielbiam piec ciasta:-) i je potem wsuwać :-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline _patka_

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17532
  • Płeć: Kobieta
A powiedz mi organizujecie kapele na poprawiny czy jakiegos DJ'a?

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
emm-a no ja ciasta tak srednio, zabieram sie od kilku miesiecy na nauke zrobienia torta z masy cukrowej przepiekne rzezcy mzona ;p dzis za to pieke tort nalesnikowy + sos pomidorowy i bede robic sernika na zimno ;p ale takiego z paczki bo szybciej ;p
Anio0lek- mamy zespol 3 osobowy na wesele + poprawiny, nie chcialoby nam sie bawic z puszczaniem samemu muzyki na poprawinach a wesele tylko zespol wchodzil w gre, a u ciebie? 


Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
my na poprawiny chyba sami z płyt bedziemy puszczali, tzn. ustawi się to jakoś,tam sprzęt jest, ale jeszcze w sumie nie wiem.
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline Delaila

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 709
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.09.2012
i ja tez melduje swoja obecność! :D



Offline Natysa

  • To co na zawsze między nami, dodaje wiary w lepszy czas;*
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1274
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.05.2012
I ja obowiązkowo musiałam się tu znaleźć Sylwuś :skacza: :skacza: :skacza:

Opowiadaj jak się poznaliście no i zaręczyny oczywiście  ;D ;D ;D ;D
Gabriela
Zofia

Offline _patka_

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17532
  • Płeć: Kobieta
My bierzemy kapele na wesele, natomiast na poprawiny gdybysmy chcieli ich wziac to duzo by to kosztowalo, bo kapela jest z Kolobrzegu i jesli bysmy ich brali to musielibysmy im zaplacic za nocleg i jeszcze dodatkowo za poprawiny to by nas wyszlo ok 7000! dlatego postanowilam ze DJ'a bierzemy na poprawiny, tylko prosba do Was dziewczynki macie jakiegos dj'a niedrogiego a solidnego? :)

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Witam was  Natyska i Delalia ;)
hmm nasza historia poznania... nic ciekawego ani specjalnego ;) Mieszkamy cale zycie ulice obok siebie, chodizlismy do tej samej szkoly, moj Karol jest 3 lata starszy ode mnie, a ze mam brata starszego ode mnie 5 lat to przychodzili do niego koledzy, i razu  któregoś wyczailam ze moj Karaluch przestal przychodzic do mojego brata a coraz czesciej szuka mojego towarzystwa ;p no i pewnego pieknego (snieznego) poranka zadzwonil ktos do mnie na komorke, nie znalam nr zapytal czy pojde z nim na spacer, porozmawiac itp zgodzilam sie na co ten "ktos" zapytal czy wiem z kim rozmawiam i ja sie przyznalam ze nie ;D dziwnie troszke ale tak wyszlo na prawde ;) poszlismy na spacer i jakos tak samo wyszlo ze jestesmy juz razem 6,5 roku ;) dodam ze od roku mieszkamy razem i dopiero tak na prawde od tego roku jest to prawdziwy zwiazek doroslych ludzi ;) bo zaczelismy ze soba byc jak ja mialam prawie lat 16 a Karol prawie 19 ;) wiec mlodziutko sie zaczelo ;p


dj'a niestety nie moge ci zadnego polecic bo nie mam z nimi kontaktu i nie znam  ;D

hmm  co do zareczyn to... hm nie smiejcie sie...  ale my jeszcze nie jestesmy zareczeni ;D my tak na slowo poki co.... bo zawsze byly jakies okolicznosci ze np wolelismy jechac w gory na narty 1 raz w zyciu niz zainwestowac w pierscionek ;D itp itp ;p ale wiem ze moj Luby cos szykuje bo ostatnio nasze mamy zaczely  mu dokuczac  ze one dopiero sie spotkaja po zareczynach itp  ze moga mu pozyczyc na pierscionek i takie tam gadki  i on sie wkurzyl ze on ma swoj plan i zeby mu daly spokoj ;) tak wiec jak cos sie wydarzy to na pewno bedziecie pierwsze o tym wiedziec ;D


Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
data ślubu jest, zaręczyn nie ma, co za pokręcona para  ;D

niektórzy w ogole nie mają zaręczyn. Moja Mama np. mówiła mi,że po prostu stwierdzili z Tatą że się pobiorą i tyle. Tato potem kupił pierścionek, ale tak właściwie zaręczyn typowych nie było. A warto dodać, że pobrali się po półrocznej znajomości i są już razem 33 lata :-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
emm-a dzieki hehehe ale to by sie zgadzalo ;p bo my wszystko robimy od du** strony ;D  a przyklad twoich rodzicow mi sie poodoba, i mnie nastraja optymistycznie ;D

dziewczyny pisalam juz na watku zniecierpliwionych ze zakochalam sie w dwoch sukienkach ale z racji mojego duzego 42, raczje nie sa one dla mnie ;p moze ktoras z was mi doradzi jakis model sukni dla wiekszej kobietki z wieeeeeeeelkimi piersiami ;)
pokaze wam to co mi wpadlo w oko ;) i jakos tylko ten salon do mnei przemawia nie pytajcie dlaczego ale chce kupic w tym i zadnym innym hihi
http://lamariette.pl/#/pl/collections?image=23&id=5 ta suknia jest dla mnie najpiekniejsza na swiecie ;D gora jest meeega cudna dol tez wielki ale mi sie bardzo podoba
http://lamariette.pl/#/pl/collections?image=25&id=5  ta suknia jest moim nr 2 ;)
http://lamariette.pl/#/pl/collections?image=27&id=5 ta mi tez sie w miare podoba tylko gdyby byly doszyte ramiaczka ;p
no i ostatnia najmneij i gdyby byla w bialym kolorze http://lamariette.pl/#/pl/collections?image=13&id=5 i oczywiscie tez ramiaczka doszyc ;D
ogolnie zastanawialam sie nad nr jeden aby mi uszyli na mnie gore a dol zmienic na jakis skromniejszy dla kobietki o wiekszych gabarytach ale pytanie czy wtedy ta suknia nie stracilaby uroku.. ehh.... ale ogolnie rn jeden to moje marzenie i sie w niej zakochalam ;d


Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
z tego co się orientuję to w tym salonie mogą wszystko Ci w sukience pozmieniac,to producent - mozesz dól mieć od innej,gorę od innej,ramiączka od innej - co tylko zechcesz. :-)

mnie najbardziej podoba się nr2 :-)
ale sylwusia, musisz mierzyć, moze się okazać, że nie za dobrze Ci w takich modelach,za to rewelacyjnie w zupelnie innych, także takie oglądanie zdjęc w sumie na niewiele się zda. Panie w salonie oczywiscie zapytaja jakie Ci się fasony podobają i takie Ci podadzą, ale podczas przymiarek doradzą Ci i sama będziesz wiedziala,w czym najlepiej,zatem dobrze zebyś też z kimś poszla - Mamą czy przyjaciolką.

Wiesz ja chcialam prostą i skromną sukienkę, żadnych przesadnych ozdób, a okazało się że będę miala "księżniczkę" bo w takiej mi lepiej. Przenigdy nie bralam takiego modelu pod uwagę, co więcej, wzbudzal we mnie niechęc... teraz już go całkiem mocno lubię ;-)
Dlatego musisz mierzyc - podczas przymiarek wszystko się moze zmienic.
Ważna jest też wielkość wesela - jesli jest duże, to panna mloda musi się jakos wyrozniac,zeby w tlumie nie zginąc :-) zatem sukienka powinna czyms zwracac uwagę - tak mi się wydaje.
No i gabaryty pana mlodego - żeby go jakos nie przytloczyć;-) jesli z niego niziutkie chucherko to taka" księżniczka"go usunie calkiem;-)utopi się w tym tiulu gdzies w cieniu panny mlodej ;-) :skacza:
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
hbahahhahahaha  emm-a padla ;D to ze pan mlody chuchro i moj cien go zasloni ahhahahhaha ;] niestety tez mnei to martwi bo ten mok Karol to niski, chudzinek, ja za to niska pileczka ;D takze moje marzenia pojda w odstawke niesttey ;D
chcialam wam pokazac nas ale nie umiem wyslac fotki, wychodzi mi ze plik ejst za duzy a ma tylko 53kb


Offline Natysa

  • To co na zawsze między nami, dodaje wiary w lepszy czas;*
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1274
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.05.2012
Jak dla mnie to nr 1 i 3 są boskie :skacza:
Sama się w nich zakochałam :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka:
Gabriela
Zofia

Offline _patka_

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17532
  • Płeć: Kobieta
sylwusia085 - kochanie z zareczynami mialam tak samo!! to znaczy ich brak hahaha! ale tez czekam na ten dzien, mam nadzieje ze nadejdzie przed slubem haha! radze tak jak emm-a isc i przymierzyc swoj ukochany fason i zobaczyc czy rzeczywiscie dobrze w nim wygladasz, moim zdaniem jesli jestes niska osoba i z duzym rozmiarem proponowalabym jakas plisowana pionowo, ktora optycznie cie wydluzy i wysmukli, ja bym poczytala o tym jak ukryc mankamenty sylwetki  :)

emm-a - ja z sukienka mialam dokladnie to samo co ty! tez podobaly mi sie skromne proste suknie a przymierzylam i okazalo sie ze ladnie jest w bezie tzw :) i co ja poradze na to? ;p



Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
wlasnie probuje cos znalesc w necie jakie sukinie dla wiekszej kobitki ale nic nie moge wyczaic ;p sa albo meeega duze albo mega male ehheh a z ta przymiarka ciagle sie zastanawiam czy isc juz i sie zdolowac ;p czy wziasc sie w koncu w garsc pocwiczyc podietkowac i isc wtedy jak ebdzie chociaz minimalny efekt... dla ciala i duszy ;]


Offline _patka_

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17532
  • Płeć: Kobieta
Sylwuś idź teraz przymierz parę sukni zobacz jak wyglądasz a jeśli będziesz się w każdej źle czuła to wtedy trochę ćwiczeń i będzie super :)

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
heheh Anio0lek- musze sie ogarnac ;)

a tak z innej beczki- nie wiem czy wy tez tak macie ale u mnie znow zlosc na K.... meeeega zlosc. Jezdzi teraz od chyba miesiaca na kilka dni w tyg. co tydz w delegacje... i ejst cos czego aj nie cierpie i nie toleruje. jak po pracy jak jest jzu w hotelu nie dzwoni. nie wiem tak na prawde czy on juz spi, czy nic mu sie nie stalo czy sie poprostu nie szweda bog wie gdzie i  z kim. i oczywiscie wczoraj znow tak zrobil... nie dobieral. rano dzwoni i mowi ze on byl wkur*** na wszystkich i wszystko, i nie chcial z nikim gadac. ze wypili z kumplami wlaszke i poszli spac bo rano tzreba wstac. hm nie wiem czy slusznie ale mnie to meczy bo wydaje mi sie ze milosc polega po pierwsze na zainteresowaniu  a po drugie na wsparciu? wiec jak go wszyscy wkurzaja z kim pracuje to zamiast z  nimi pic, powinien chyba pogadac chociazby ze mna? ehhh ogolnie powiem wam ze od jakiegos czasu wychodza u nas jakies dziwne akcje jakby proby, sama nie wiem jak to nazwac ale zle mi z tym..... ;( wy tez tak macie ze swoimi partnerami? czy nasz zwiazek jest jakis "inny" ;/


Offline Buuuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 501
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
sylwusia po pierwsze - idz mierzyć suknie już, teraz zaraz :P na nic nie czekaj i nie odwlekaj bo i po co? a rozeznanie bedziesz miała i jaką frajdę do tego :)  ja odwrotnie niż dziewczyny miałam chciałam śliczniusią suknię z obniżona talią i rozłożystym dołem a bede miała skromniutką prościutką bez bajerów :P ale za to najśliczniejszą -a to dlatego że ja akurat w tej najśliczniej wyglądam :D :D :D ot taki psikus losu :P

a co do twojego narzeczonego to też lubie taki kontakt jak piszesz - jak jest po pracy by się odezwał tym bardziej jak jest gdzieś hennn w delegacji. Pogadaj z nim że nawet jak nie chce mu sie gadać (bo czasem każdy tak ma i to trzeba zrozumieć) to żeby smka napisał ze jest oki ale że cieżki dzien miał i nie ma sił na rozmowy i ze zadzwoni następnego dnia. tyle wystarczy - to chyba nie za wiele- a ciebie uspokoi :) tak że kochana następna rozmowa przed wami ale na zywo na spokojnie w cztery oczka  ::) ::)
i apmiętaj że każdy związek jest inny...  :)

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
sylwusia nie przejmuj się takim zachowaniem narzeczonego, 90% facetow tak postepuje... My jak jestesmy zle czy smutne to lubimy się wygadac, a oni - zamykają sie bardziej w sobie, az poukladają wszystko w glowie. Naprawdę nie ma sensu się przejmować, raczej przyjmij że tak jest. Z czasem na pewno on się nauczy żeby np. dzwonić jak jest w tym hotelu itp. ale myślę że na dluższą mete to walka z wiatrakami...Albo odwdzięcz się tym samym. Kiedy gdzieś pojdziesz albo pojedziesz i bedziesz wiedziala,że on oczekuje że się odezwiesz - wylącz tel. A jak potem będzie mial pretensje, powiedz, że bierzesz przyklad z niego - widzi jakie to niemile, niech wobec Ciebie tez tak nie postępuje :-)

w sumie ja ostatnio z P. też mam ciężkie chwile. Ma mnostwo pracy, jest zmęczony, trochę się jeszcze posprzeczalismy i się już 2 dni nie widzieliśmy, dopiero jutro wieczorem ma przyjechac robic grilla jak moi rodzice będą. Czasem może trzeba trochę od siebie odpocząć ;-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Oj tak,to prawda-niestety większość tak ma...strasznie to wkurzające,ale co począć.Chyba tylko odpuścić,chociaż wiem że to nie jest łatwe.
Mój tez tak czaem ma tzn.teraz to już mniej mnie to rusza bo mieszkamy razem,więc prawie całyczas jesteśmy ze sobą  :P ale jak byliśmy narzeczeństwem to nie raz z tego powodu były awantury  ;D


Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
,my tez mieszkamy razem itp ale ostatnio on ciagle w te delegacje cholerne. wiem ze jak sie jedzie z kumplami na robote to oni pija wieczorem ale czasem telefon zajmuje 1 minute a sms jeszcze mniej. ogolnie walcze z takimi akcjami juz tyle lat i jak jest chwilowa poprawa to ja juz sie ciesze i wierze ze tak jzu bedzie  a pozniej znow... psikus ;) zobacze czy chociaz przeprosi jak dzis wroci, bo zauwazylam ze dla neigo to norma a ja nie chce sie do tego przyzwyczajac i pokazywac mu ze moze to robic


Offline aaaniulkaaa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
puk puk można??

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
jasne aaaniulkaaa ;) zapraszam ;)

dziewczynki nie wiem jak wy ale ja dzis nie wyrabiam, po pierwsez ciagle mnie trzyma zlosc na Karola, po drugie pogoda w szczecinie jest dzisiaj zabojcza a juz dla osob ktore nie cierpia upalow to w ogole a ja sie do takich zaliczam od zawsze ;) jak bylam mlodsza i jezdzilismy cala rodzinka nad wode to ja wolalm siedziec w samochodzie niz lazic po plazy w sloncu ;D wiem ze to glupie ale wtedy wydawalo mi sie ze w aucie jest przyjemniej ;p tak wiec dzisiejszy dzien spedzilam... w wyrku ;D ugotowalam tylko rosol bo moj przyszly maz prosil ;p mimo wszystko ze mnei wkurza to i tak go kocham  i lubie mu sprawiac przyjemnosc ;) dziwna ze mnie kobieta co? ;)
nauczy mnie ktos wstawiac fotki? ;)


Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
sylwusia nusiak albo natysa - juz nie pamiętam, w swoim odliczanku dokladnie napisala jak wklejac fotki - sama z tego opisu korzystalam bo tez nie umialam
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.