Autor Wątek: IZYBAR CUKIERNIA SZCZECIN  (Przeczytany 11342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agata85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2012
IZYBAR CUKIERNIA SZCZECIN
« dnia: 8 Lipca 2011, 10:52 »
Witam,
mam pytanie,ktoś może zamawiał u nich tort weselny?proszę o opinie

Offline Aneta P.

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • Dokonuj wyboru i nie oglądaj się za siebie!
  • data ślubu: 08 czerwca 2013
Odp: IZYBAR CUKIERNIA SZCZECIN
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Stycznia 2012, 20:16 »
Wprawdzie tort weselny jeszcze przed nami :) , ale również bierzemy pod uwagę tą cukiernię. Rodzice zawsze kupują u nich ciasta na święta. Zawsze było świeże i smaczne.:)
:))

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Odp: IZYBAR CUKIERNIA SZCZECIN
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Stycznia 2012, 01:52 »
Ja miałam u nich torta na rocznicę ślubu, malinowo-smietankowy i smakował nam :)

Offline Koozaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 637
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2013 ( Boże Ciało)
Odp: IZYBAR CUKIERNIA SZCZECIN
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Stycznia 2012, 09:52 »
Ja również rozważam , ale byłam u nich ostatnio i powiem szczerze że jak usłyszałam cenę to troszkę nie wiedziałam czy to dużo czy mało jak za tort weselny, bo jak za zwykły tort to strasznie drogo. No ale, można się z Izybarem dogadać że Ci nawet ten tort przywiozą :D

P.S Agata który sobie upatrzyłaś???



Autentycznie kochający człowiek musi wiedzieć, że świat nie ma jednego centrum lecz dwa

Offline agata85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2012
Odp: IZYBAR CUKIERNIA SZCZECIN
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Stycznia 2012, 22:14 »
ja upatrzonego nie mialam u nich konkretnego torta- bralam ich pod uwage po prostu:)...zdecydowalam sie na inna cukiernie

Offline agu-s

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7420
  • Płeć: Kobieta
Odp: IZYBAR CUKIERNIA SZCZECIN
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Czerwca 2012, 23:10 »
Właśnie w minioną sobotę byłam na weselu, na którym był tort z cukierni Izybar. A właściwie był jeden mały tort, który młodzi kroili i się nim dzielili, reszta to były pojedyncze cupcake`i - miniaturki tortu. Fajne rozwiązanie, bardzo ładnie to wygląda. Dodatkowo dla dzieci było kilka cupcake`ów Ciasteczkowych Potworów i Elmo :)
Tort bardzo smaczny (chyba śmietankowo- malinowy) i naprawdę ślicznie się to wszystko prezentowało.

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Odp: IZYBAR CUKIERNIA SZCZECIN
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Czerwca 2012, 15:43 »
ja osobiście nie polecam tej cukierni.

Miałam wprawdzie szczególne wymagania jesli chodzi o tort. Miał być w stylu science fiction ale jednak ślubny.  Z małymi "alienkami" na wierzchu, zamówiłam próbny w izybarze, sądząc, że wykonają tą prace dobrze...
Rozumiem, że było to trudne zadanie, bo było mnóstwo szczegółów. Jednak ja bez szkoły sama bym to wszystko "ulepiła" lepiej.


ZAWIODŁAM SIĘ NIESAMOWICIE.. w smaku był okropny, smakował jak roztopiony słodzik. Nie zamówię w tej cukierni żadnego tortu NIGDY.

w dodatku jeszcze mimo, że nie minął tydzień (a miałam czas do tygodnia), zaczęli dręczyc mnie oschłymi meilami, ze "ŻYCZĄ SOBIE ZWROTU STELAŻA"
a tutaj zdjęcia tortu o jakim sobie marzyłam
a jaki dostałam.. -->

Po zdjęciu można powiedzieć, że "Nie jest źle", ale sądząc po ofercie z galerii Izybrara, stwierdziłam, że będzie to wyglądało lepiej niż naprawdę im wyszło... Niestety, będe musiała zrezygnować z tortu o jakim marze..

Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: IZYBAR CUKIERNIA SZCZECIN
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Czerwca 2012, 20:48 »
Jadłam ich wyrób, który to miał być z bitą śmietaną. Tyle teoria bo smakowało jak budyń, totalna porażka. Nie życzę nikomu żeby zawiódł się w tak ważdym dniu jakim jest ślub. Ja też dla tej cukierni jestem zdecydowanie na NIE



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Koozaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 637
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2013 ( Boże Ciało)
Odp: IZYBAR CUKIERNIA SZCZECIN
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Czerwca 2012, 08:46 »
A ja na każdą okazję zamawiam sobie tort właśnie z IZYBARu coby zobaczyć jak smakuje, i owszem niektóre z ich smaków to pomyłka, a inne z kolei są przepyszne.

Co do wyglądu ja osobiście na tych co zamawiałam się nie zawiodłam, a obsługa ma u mnie MEGA plus. Za załatiwnie torta w sobote na ten sam dzień. Rano zamówienie, po południu odbiór.




Autentycznie kochający człowiek musi wiedzieć, że świat nie ma jednego centrum lecz dwa

Offline hassi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2011
Odp: IZYBAR CUKIERNIA SZCZECIN
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Stycznia 2014, 19:43 »
Nasz tort byl wlasnie od nich, zamawiałam 4 pietrowy, odbierala go sala, wjezdzajac na sale bardzo mi sie podobał,był dopracowany, elegancki a co do smaku. .  Gosciom bardzo smakował, to najwazniejsze, ja tam jestem tortoholikiem wiec jakos mnie specjalnie nie poraził, ale tak jak wspomnialam, goście go chwalili.  DOpiero potem, na zdjeciach zobaczyłam ze gdzies nastapiła pomyłka, bo tort byl 3 pietrowy. . :)

Offline Mikaela16
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 20.06.2010
  • Skąd:: Szczecin
  • Ślub w: Szczecin
Odp: IZYBAR CUKIERNIA SZCZECIN
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Listopada 2015, 11:00 »
Tak zamawialam kiedys na wesele ,chrzciny ,komunie jak i urodziny i bylam b.zadowolona .niestety teraz sie popsuli w tym roku nawalili z tortami 3 razy ,wczoraj wlasnie dostalam na urodziny śmiecia nie tarto jestem zawiedziona...