Autor Wątek: pokaz barmański-obsługa wesela  (Przeczytany 5932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
pokaz barmański-obsługa wesela
« dnia: 5 Lipca 2011, 16:09 »
Mam pytanie do osób które decydowały się na barmańską obsługę wesela, z jakiej firmy korzystały albo mają zamiar korzystać.  Czy się sprawdził pomysł i nie żałowali wydanych pieniążków. Jak reagowali goście, czy byli zadowoleni z kolorowych drinków..
Ile było barmanów? Mi proponowali dwóch barmanów na 90 osób, koszt spory ale myślę że warto, nawet bardziej jak fontannę czekoladową.
Pod powiedźcie coś  :D
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline marcella

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10942
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.05.2011
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Lipca 2011, 22:44 »
Ja korzystałam z firmy Event Bar i bardzooooooooo ale to bardzooooooo ich polecam. Był to strzał w dziesiątkę. Na weselu nie wypilam ani jednego kieliszka wódki..  ;D Drinki były boskie! Goście brali po 5 drinków na raz i kolejki były non stop a nikt się nie spił.. Wszyscy goście uważali, że to świetny pomysł byl. Ile to u mnie kosztowało napiszę Ci na priv.


Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Lipca 2011, 16:43 »
marcelko pisz  ;D
już mniej więcej zasięgłam u nich informacji jeżeli chodzi o koszta, mam tylko pytanko na ile osób miałaś wesele, ile poszło kasiorki na soki, owoce i alkohol oraz do której godziny serwowali drnki. Aha i czy miałaś jednego czy dwóch barmanów, z pokazem czy bez? bo to też mnie ciekawi.
Chciałabym zrobić niespodziankę wszystkim tymi barmanami ale też nie chce się porwać z motyką na słońce jeżeli chodzi o koszta bo musiałabym to ogarnąć w dwa miesiące finansowo  :ban:
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline marcella

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10942
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.05.2011
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #3 dnia: 8 Lipca 2011, 13:47 »
Odpisałam na priv :)


Offline jamajka222

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15-09-2012
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Lipca 2011, 17:25 »
Ja też bardzo prosze o informacje, bo zastanawiam się nad wynajęciem barmanów. Pozdrawiam

Offline misia241

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5491
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Lipca 2011, 21:37 »
Marcelko, podeslij mi tez info na temat tych barmanow ;D



Offline k8libby

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Lipca 2011, 08:52 »
Bardzo fajna sprawa z barmanem, zwłaszcza jeśli wóda jest w cenie wesela, wtedy może robić dużo drinów na wódzie. My dokupiliśmy jeszcze trochę kolorowych likierów i moninów. Czysta nie miała wzięcia, wszyscy stali w kolejce do barmana :)
A obsługiwał nas znajomy, więc nie pytajcie ile taka przyjemność kosztuje, bo nas nie kosztowała.

Offline Kejti
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.07.2012
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Lipca 2011, 00:30 »
My bylismy niedawno na weselu u znajomych i oni wynajeli barmana do robienia kolorowych drinkow.  Facet był niezmordowany, kolejki do niego non stop, a on bez wytchnienia robil pyyyyszne driny.  Tak sie zajawilam tym pomyslem,ze sama zachcialam miec barmana na swoim weselu, chociaz moj facet na poczatku krecil nosem,ze po co, jemu by sama wodka wystarczyla,ale jak potem sprobowal drinka to stwierdzil,ze to jednak nie jest zly pomysl.  Tak czy siak juz spisalismy z nim umowe wiec to mamy odfajkowane :) a na chwile obecna poza barmanem mamy zarezerwowana sale, ksiedza i tyle. . . . .  w tym tygodniu jedziemy rozmawiac z polecanym fotografem a w nastepny weekend jedziemy zobaczyc potencjalny zespol na zywo.

Offline natalka23

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Lipca 2011, 13:19 »
a ile płacicie za tego barmana? masz jakies namiary na niego?

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Sierpnia 2011, 13:44 »
Cześć dziewczyny. U mnie, co prawda nie na weselu, a na 10. rocznicy ślubu, byla ekipa z Event Bar. Wynajęcie barmanów uważam za fantastyczny pomysł, który sprawdził się 300%. Wszystko profesjonalnie przygotowane, smaczne, bajeczne drinki. A dla dzieciaków i osób, które nie chciały/nie mogły spożywać alkoholu - Evenci serwowali równie pyszne drinki i koktajle bezalkoholowe.
Gorąco polecam. Na pewno nie będziecie żałować (mam nadzieję :) ).

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Sierpnia 2011, 15:20 »
o to super, my podpisaliśmy z nimi już umowę. Myślę że to świetna atrakcja na weselu, ciekawsza od fontanny czekoladowej itp.
sama będę sączyć drinki zamiast czystej z kielicha :P
ostatecznie wypowiem się za miesiąc czy się opłacało ale już wiem że żałować nie będziemy  :hahahaha: :hahahaha: :hahahaha:
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sierpnia 2011, 11:32 »
Będziesz zachwycona !!  ;D

Offline patrychapati
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Sierpnia 2011, 11:59 »
EVENT BAR sa ok widzialm ich w akcji
probowalam ich drinkow bardzo odobre choc niektorzy mala co nie poupadali przy tym barze bo chlopcy na koniec juz polewali ile sie da

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Września 2011, 19:48 »
nie żałuję ani jednego grosika poświęconego na barmanów...
mało tego jest to najlepsza atrakcja jakią można zafundować gościom, do tej pory słyszymy same pochwały dotyczące drinków.
jak dla mnie była to kropka nad i, która stworzyła zarąbiasty klimat na weselu.
event bar polecę każdemu.... pełen profesjonalizm ;]
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline Dolly
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #14 dnia: 4 Października 2011, 10:37 »
Witam, chciałbym się dowiedzieć ile was kosztował taki pokaz barmański? Ile czasu byli na weselu? Czy musieliście coś dodatkowo dostarczyć np alkohole czy to było w cenie?


Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #15 dnia: 4 Października 2011, 13:19 »
najlepiej usiąść poszukać firm i powysyłać maile.
ponieważ kosztorys zależy od ilości gości.
każda firma ma inny system pracy i inne ceny.
my wybraliśmy z pośród 4 ofert najbardziej atrakcyjną.
koszt zależy też od drinków jakie wybierzecie i alkoholu jaki kupicie [są tańsze i droższe].
my wzięliśmy ich od 18.00 do 1 w nocy, ale polecę raczej brać do 3 rano. różnica 200zł ... ::)

zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline mona6061

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: C.22 stycznia 2011 i K.22 czerwca 2013
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #16 dnia: 4 Listopada 2011, 10:07 »
axela2008 moglabys mi na priv napisac na nich namiary,jakas stronke internetowa?? Bede bardzo wdzieczna.:))

Offline Mania82
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 475
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #17 dnia: 4 Listopada 2011, 12:43 »
Też sie orientowałam co do organizacji pokazu barmańskiego i powiem, że firma Event Bar dała całkiem fajną i niedrogą ofertę z promocją na 2012 rok, jednak chyba nie skorzystamy. . .  bo. . .  mój luby twierdzi, że jak podpici goście napatrzą sie na latające butelki, też zechcą rzucac flaszkami i może sie zrobić lekka zadyma :) i chyba fireshow będzie jako atrakcja wesela. 




Offline mona6061

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: C.22 stycznia 2011 i K.22 czerwca 2013
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #18 dnia: 7 Listopada 2011, 11:51 »
Też sie orientowałam co do organizacji pokazu barmańskiego i powiem, że firma Event Bar dała całkiem fajną i niedrogą ofertę z promocją na 2012 rok, jednak chyba nie skorzystamy. . .  bo. . .  mój luby twierdzi, że jak podpici goście napatrzą sie na latające butelki, też zechcą rzucac flaszkami i może sie zrobić lekka zadyma :) i chyba fireshow będzie jako atrakcja wesela. 

hahahaha tak moze sie stac :):):):):)

Offline agniesia01

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.09.2012
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #19 dnia: 9 Listopada 2011, 19:42 »
A ja mam pytanie.  Nie lubie "nachlanego" towarzystwa i czy przy tych drinkach w kółko nie będzie sensacji żołądkowych? Tego się najbardziej boję. . . . i chciałabym wiedzieć jak Wasi goście znieśli to "mieszkanie". 


Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #20 dnia: 9 Listopada 2011, 23:18 »
bez problemu
wydaje mi się że te drinki są o niebo lepsze i bezpieczniejsze jak czysta z kieliszka, bo nadążanie za każdym toastem pijąc czystą może zbić z nóg, szczególnie młode osoby, które chcą nadążyć za tempem starszych adoratorów wódki ;]
u mnie na 80 osób jak to na weselu kilka osób miało ,,dobrze'', ale drinki pili w większości kobiety i młodzi. starsi panowie preferowali tylko wódkę ;]
nie masz się co martwić.
z barmanami można się dogadać, jak będą pojawiać się mocno piane osoby niech robią im słabsze drinki, prawie bezalkoholowe.
u nas najszczęśliwsze były dzieci, bo dla nich były mleczno-owocowe koktajle. ;]
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline renia1986
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Listopada 2011, 17:00 »
Ja z całego serca polecam Event Bar, pokaz był wypasiony. A drinki - pychotka. goście bez przerwy brali i stali w kolejce na kolejnego drinka :) bardzo duże zainteresowanie. Moja rodzina bardzo chwaliła że to świetny pomysł. Wiec polecam !!



Offline Daenerys

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2015.
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Listopada 2011, 16:54 »
Barman z klubu Baila jest o niebo lepszy od tych z Event.  Bez porównania.  Robi najlepsze drinki w Polsce, a na świecie jest na 5 miejscu.  Event się chowa.  Ja wollę fontannę czekoladowa, bo lubię słodycze,alle co kto lubi.  Nie lubię wódki ani w ogóle alkoholu, jestem niepijada, ale barmana może wezmę dla gości.  Niech się ciesza.
Pan z Baili nazywa się Grzegorz Szumski, który zajął 5 miejsce na Mistrzostwach Świata Barmanów, które odbyły się w Berlinie w dniach 6-12 sierpnia.  W konkursie wzięły udział 52 kraje z całego świata, od Niemiec, przez Argentynę, na Hong Kongu kończąc.  Szacunek.

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Listopada 2011, 22:57 »
nie no super ale pan jest jeden, a zapotrzebowanie na barmanów weselnych większe w Szczecinie...  a tym bardziej że jest to barman Baila więc soboty ma raczej pracujące ;]
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline Daenerys

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2015.
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Listopada 2011, 10:18 »
niby tak, ale zawsze można zaproponować mu lepsza stawkę niż ma w Baili jak komuś zależy, poza tym ja robię w piatek, więc nie widzę problemu, ale Event Bar też jest bardzo fajny.  JAk Pan Grzegorz będzie zajęty, to wtedy wezmę ich.

Offline truelove
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2013
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #25 dnia: 3 Grudnia 2011, 22:37 »
Witam.  Mógłby mi ktoś wysłać (na priv) jaką ofertę ma na rok2012 event bar - bo niestety nie odpisują na mojego maila.  A osoby, które miały w swoim wymarzonym dniu wynajętą taką atrakcję prosiłabym, aby napisali szczerze jaka wychodzi ostateczna cena (po dodaniu alkoholi, syropów itd, które trzeba dokupić), licząc, że na weselu będzie się bawić ok.  100 gości. .  :) byłabym wdzięczna :) Pozdrawiam

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: pokaz barmański-obsługa wesela
« Odpowiedź #26 dnia: 4 Grudnia 2011, 14:49 »
wszystko zależy od tego jaki drinki wybierzesz.
najlepiej jak poczekasz na ofertę od nich, zawsze szybko mi odpisywali.
ale myślę że przy 100 osobach,dwóch barmanach bez pokazu, trzeba liczyć wraz z zakupem owoców i alkoholu z 2800zł... ;]
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .