Autor Wątek: Esy Floresy Szczecin  (Przeczytany 12475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agata85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2012
Esy Floresy Szczecin
« dnia: 30 Czerwca 2011, 14:02 »
Co sądzicie o kwiaciarni Esy Floresy w Szczecinie?wchodziłam na ich stronę i mają piękne bukiety. . . ciekawa jestem tylko jak kształtują się cenowo. . . jeśli ktoś miał z nimi styczność proszę o opinie,z góry dziękuje i pozdrawiam

Offline malwag
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.04.2012
Odp: Esy Floresy Szczecin
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Maja 2012, 21:43 »
Moj bukiet slubny byl fantastyczny.  Cenowo +/-200 zl.  Polecam Esy Floresy!

Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Esy Floresy Szczecin
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maja 2012, 07:47 »
ja też mogę polecić esy floresy
braliśmy wszystko u nich - mój bukiet, bukiet świadkowej, bukiet na oczepiny, butonierki i dekoracje koscioła. cenowo moze nie było najtaniej, ale ja też wybrałam dość drogie kwiaty......  ;)
ale za te pieniądze spisały sie panie na medal. organizacja o dogadnie sie z nimi poszło raz dwa i nie robiły żadnych problemów i bardzo dobrze doradzały. bez problemu przyjechały do maszewa na ubiór kościoła i zrobiły to przepięknie!!! bardzo starannie i elegancko. my sie praktycznie o nic nie musieliśmy troszczyć, tylko poinformować w kościele jaka firma będzie a one reszte załatwiły same. po mszy poczekały aż wszyscy wyjdą, dostały kase, posprzątały, zabrały swoje i gotowe  :)
zostawiły te kulki kwiatowe na ławkach bo to nasze (dla kościoła) i bukiety przy ołtarzu. a te kwiaty były takie świeże i tak dobrze ...... nie wiem może zakonserwowane..... że bukiety stały jeszcze po 3 tygodniach i służyły jako dekoracja na komunie (ksiądz sie cieszył)

naprawde mogę ich gorąco polecić



Offline Emip7

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18 SIERPIEŃ 2012
Odp: Esy Floresy Szczecin
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Października 2012, 10:43 »
Z całą pewnością mogę polecić ESY FLORESY.  Panie są profesjonalistkami bez dwóch zdań.  Pomogą w wyborze bukietu, doradzą.  Mój bukiet dla mnie był idealny !