Autor Wątek: Co sądzicie o salonie Arvena w Szczecinie?  (Przeczytany 4263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agata85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2012
Co sądzicie o salonie Arvena w Szczecinie?
« dnia: 30 Czerwca 2011, 13:29 »
Bardzo proszę o opinie o tym salonie?. . . . jakie ceny,obsługa i wybór sukienek???sukienki na stronie są prześliczne,ciekawa jestem jak cenowo się kształtują

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
Odp: Co sądzicie o salonie Arvena w Szczecinie?
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Czerwca 2011, 13:54 »
Też jestem ciekawa, bo zamierzam się tam wybrać. Póki co umówiłam się juz w Vivien - słyszałam o tym salonie bardzo dużo pochlebnych opinii. Ponoć ładne sukienki, przystępne ceny i fajna obsługa. Zobaczymy...;-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline agata85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2012
Odp: Co sądzicie o salonie Arvena w Szczecinie?
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Czerwca 2011, 14:04 »
już szukasz sukienki?tak szybko?jeśli odwiedzisz ten salon bardzo proszę o opinie,z góry dziękuje

Offline Anjuschka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10267
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Co sądzicie o salonie Arvena w Szczecinie?
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Czerwca 2011, 14:11 »
Agata85 - używaj wyszukiwarki na forum.
Opinie o różnych salonach ślubnych masz tutaj: https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=458.0

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
Odp: Co sądzicie o salonie Arvena w Szczecinie?
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Czerwca 2011, 14:29 »
Temat był poruszany, ale przecież coś się mogło pozmieniać, tak mi się wydaje :-)
A za sukienką zaczęłam się rozglądać już teraz, ponieważ mam akurat wolne i sporo czasu :-) Kiedy wrócę do pracy, zostanie mi go niewiele.
Wczoraj przymierzyłam kilka sukienek znalezionych na allegro, bo planowałam kupić od kogoś. Dobrze że tak szybko zaczęłam, bo okazuje się, że raczej nie będzie to możliwe - wszystkie nie pasują :-(
Zostają zatem salony z sukienkami - mam nadzieję, że nie pogrążę się finansowo;-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline Anjuschka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10267
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Co sądzicie o salonie Arvena w Szczecinie?
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Czerwca 2011, 14:39 »
Ale to to pytanie można było zadać w wątku z salonami ślubnymi a nie tworzyć nowy :) Potem będzie się robić niepotrzebny bałagan, bo część pytań tu, a część tam.

Offline paw-dorota
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.10.2011
Odp: Co sądzicie o salonie Arvena w Szczecinie?
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Maja 2012, 15:58 »
Super salon !:) CMS i arvena wg mnie najlepsze:)
W Arvenie ta mloda pani jest super :) . . .  jako jedyna zaproponowała mi zupełnie cos innego . .  i okazało się ze świetnie na mnie lezy ! :) ze z princesski mozna zorbic fajna kiecke na małym kole :)

Ja osobiscie polecam :)

Offline przyszlazona
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1321
  • Płeć: Kobieta
  • SPRZEDAM FIGURKĘ NA TORT I PODUSZKĘ NA OBRĄCZKI
Odp: Co sądzicie o salonie Arvena w Szczecinie?
« Odpowiedź #7 dnia: 2 Lipca 2012, 21:10 »
a ja nie polecam,pani jakos specjalnie niezainteresowana, dziwne komentarze, w miedzyczasie weszla inna osoba umowiona na pozniejsza godzine i wlascicielka oraz pani, ktora mnie obslugiwala zajely sie wlasnie nia, a mi po ktorejs sukience nie pytajac czy chce inne (okolo pol h , a w innych salonych bylam z godzine, bo panie same wyciagaly pelno sukien) powiedziala poprostu "no to dziekuje", suknie maja ladne,ale za nic w swiecie nie chcialabym tam przychodzic i w takiej atmosferze miec przymiarki, nie mozna tez za bardzo nic zmieniac w sukniach...