Autor Wątek: Mój ślub 19 sierpnia 2006 roku  (Przeczytany 1407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agaga

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.08.2006
Mój ślub 19 sierpnia 2006 roku
« dnia: 19 Marca 2006, 23:26 »
Dokładnie za pięć miesięcy będziemy się z narzeczonym bawili na naszym weselu. Troszkę to przeraża :) POzdrawiam
Kto ma w tym samym dniu ??

Offline Megii

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 315
Mój ślub 19 sierpnia 2006 roku
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Marca 2006, 23:37 »
przeraza przeraza....ale pozytywnie :D  :D  :D
milych przygotowan :!:  :!:  :!:

Offline Aguś
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
Mój ślub 19 sierpnia 2006 roku
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Marca 2006, 16:57 »
Hej!  :D

Ja mam w tym samym dniu 19 sierpnia o 16 30


czy sie boje?..czasem owszem.... ale bardziej nie mogę sie doczekać, chcę juz lato....
na jakim jestes etapie? ja powoli zaczynam rozgladać sie za zaproszeniami oczywiście wazniejsze sprawy są: Kościól, sala, zespł, kamera, fotograf, sukienka juz tez jest i teraz pora na resztę spraw a najlepsze jest to ze zapodziałam moje zświadczenie z liceum (nauki przedmałzeńske) za skarby juz go nie znajdę...  :cry: byłam w dawnej szkole  mając nadzieje ze dostanę odpis lub cokolwiek ale skierowali mnie do parafii z której pochodził ksiadz uczący mnie religii...zajrzę tam jutro i zobaczę co da sie zrobic  :!:


Offline mandzia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
Mój ślub 19 sierpnia 2006 roku
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Marca 2006, 17:31 »
My tez 19-go o 16.00.  :D  Najwazniejsze sprawy juz zaklepane. Dzisiaj dostalam probke zaproszenia i chyba sie zdecyduje...


Offline agaga

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.08.2006
Mój ślub 19 sierpnia 2006 roku
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Marca 2006, 19:19 »
Ja też chciałabym czasami to wszystko przyśpieszyć :) Ślub mamy o 18 w kościele chociaz chciałabym na 17 może da się jeszcze coś z tym zrobić :)
Co do wesela to mam załatwioną
- salę,
- orkiestrę,
- kucharkę,
- kamerzystę,
- dekorację kościoła,
- wypożyczenie dekoracji na stół serwetki świeczniki itp.
- zdjęcia;
Rozglądamy się za wódką bo może teraz przed świętami znajdzie się jakaś promocja z sokami więc będzie taniej.
Dodatkowo przeglądam fora na temat dekoracji sal szukam tańszych balonów bo potrzebuję około 3000 sztuk.
 POza tym Jacek mój narzeczonym ma taki sam problem z  zaświadczeniem o kursie przedmałżeńskim .W następnym tygodniu będziemy szli do proboszcza z mojej parafii to zaboczymy co wyjdzie.

Offline Magda M.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1233
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2006
Mój ślub 19 sierpnia 2006 roku
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Marca 2006, 19:47 »
Witaj agaga :lol:  Ja też ślubuje tego samego dnia co ty :lol:  Mam juz załatwioną sale, kościół, orkiestrę, fotografa, kamerzystę, sukienke i zaproszenia.  :D

Offline agaga

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.08.2006
Mój ślub 19 sierpnia 2006 roku
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Marca 2006, 23:38 »
Cieszę się że sporo nas jest. Będzie nam łatwiej dzieląc sie swoimi pomysłami obawami :)
A co do wesela to muszę jeszcze nauczyc swojego partnera tańczyć. A jestem z małej miejscowości więc niestety na żaden kurs pójść nie możemy. Obecnie szukam jakiegoś kursu na VCD :) POzdrawiam