Autor Wątek: sala na mickiewicza  (Przeczytany 5581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline natalka23

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
sala na mickiewicza
« dnia: 6 Czerwca 2011, 21:16 »
hej.  za rok w lipcu planuję z narzeczonym wesele i zastanawiam się nad salą na ogródkach działkowych na Mickiewicz. . . . chcę sama zorganizowac wszystko tylko nie jestem pewna czy zmiesci mi się tak ok 100 osób plus ok 10 dzieci.  proszę pomóżcie w decyzji a moze zaproponujecie jakąś inną fajną sale ale z klimą ;).  wiem ze tam na mickiewicza ktoś przejmuję ta sale ,robią remiont i zakładają klimę  plis pomózcie ;)

Offline natalka23

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Czerwca 2011, 21:35 »
zapomniałam dodać że chodzi mi o sale tą w szczecinie ;)

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Czerwca 2011, 17:16 »
a masz jakieś zdjęcia tej sali??
Na 100 osób i nawet więcej jest sala na derdowskiego. Ja tam właśnie organizuje swoje wesele, nic tam nie muszą remontować, bo sala jest piękna, z nowym parkietem. Trochę małe toalety, ale po 5 osób na pewno się zmieszczą. A wynajem sali kosztuje 1500zł  i masz ją dla siebie od np. piątku do wtorku. Sama sobie musisz tylko załatwić kucharzy i kelnerki.

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Czerwca 2011, 17:51 »
A jak wygląda sprawa z parkowaniem na Derdowskiego?  dalej tylko 3 samochody mogą stać koło sali czy coś się zmieniło w tej sprawie ? Pytam z czystej ciekawości bo tam zawsze był z tym problem

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Czerwca 2011, 18:00 »
Jak byłam  tam na weselu , chyba rok temu i wielki autokar tam wjechał spokojnie, ale na parkingu musiało być pusto. Tak na co dzień zmieści się hmmm... z 8 samochodów :P

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Czerwca 2011, 18:04 »
Rozumiem , dzięki za odpowiedź  ;) , a co do sali na Mickiewicza: no cóż szczerze mówiąc dawno tam nie byłem (trzy cztery lata na pewno) , wtedy sala była mocno "zmęczona" (pisałem nawet chyba na ten temat) jak jest teraz nie mam pojęcia , sorki nie pomogę
pozdrawiam

Offline natalka23

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Czerwca 2011, 20:32 »
zdjec z mickiewicza niestety nie mam.  a tez własnie myslalam o derdowskiego. . . .  musze tam zadzwonic.   ale slyszalam niektore opinie ze masakrycznie goraco tam. . . .  nie chciala bym zeby goscie mi sie pocili bo to przeszkadza w dobrej zabawie.

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Czerwca 2011, 21:40 »
jak ja tam byłam to nie było gorąca, a wrecz zimno, ale to chyba zależy od pogody.

Offline natalka23

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Czerwca 2011, 09:07 »
a masz jakies namiary do nich? bo znalazłam gdzieś numer stacjonarny ale nikt nie odbiera

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #9 dnia: 8 Czerwca 2011, 09:42 »
oni przyjmują tylko w czwartki od 16 do 19 albo we wtorki od 8:00 do 12. Najlepiej tam pójść samemu to od razu zobaczysz salę, i zobaczysz termin, jaki cie interesuje.

Offline natalka23

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #10 dnia: 8 Czerwca 2011, 09:57 »
ok dzięki ;)

Offline jadzia-18
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • data ślubu: 2011
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Czerwca 2011, 10:04 »
Czesc ja miałam w tym roku w czerwcu wesele na dziqałkach na mickiewicza w szczecinie i było super polecam sale.
Przytulna, wyjątkowy kształt i masz duzo zieleni na zewnatrz jezeli chcesz moge przyslac ci zdjecia na priv, albo wejdz na dekoracje-szczecin, i tam na tej stronie masz zdjecia z sali mickiewiczaq moja to byla wlasnie rozowa z piwoniami na prawde polecam.

Offline natalka23

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Czerwca 2011, 16:03 »
NO JA JUZ SALE ZAREZERWOWAŁAM NA DERDOWSKIEGO , PONIEWAŻ ROBIĘ NA OK 120 OSÓB WESELE I RACZEJ NA MICKIEWICZA MI SIĘ TAM NIE ZMIESZCZĄ ;0

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Czerwca 2011, 10:43 »
Cytat: natalka23 link=topic=24546. msg1536792#msg1536792 date=1308232988
NO JA JUZ SALE ZAREZERWOWAŁAM NA DERDOWSKIEGO , PONIEWAŻ ROBIĘ NA OK 120 OSÓB WESELE I RACZEJ NA MICKIEWICZA MI SIĘ TAM NIE ZMIESZCZĄ ;0
hej, moglabys mi napisac kiedy ta sale sobie rezerwowalas ? bo my planujemy tam robic wesele w przyszlym roku i zastanawiam sie czy sie "za pozno nie obudzilismy" i czy sa szanse na wolny termin. . . .  z gory dziekuje i pozdrawiam!


Offline natalka23

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Czerwca 2011, 18:12 »
ja mam na lipiec przyszłego roku, ale wiem ze tam juz cały sierpień i połowa czerwca zajęte są terminy.

Offline Agaciasin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Czerwca 2011, 14:30 »
Co do przejęcia sali na Mickiewicza to przejmuje ją pani z sali weselnej Princess.  Chce ją całą wyremontować i już w październiku ma wyglądać tak jak obecna, w internecie znajdziesz ich stronę.  Sama mam zarezerwowaną tą salę na sierpień przyszłego roku ale zaczęłam się martwić czy na Mickiewicza zmieści się ok. 75 osób, nie chciałabym żeby było na styk, tym bardziej, że moja rodzina szaleje w tańcu. 

Offline jadzia-18
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • data ślubu: 2011
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #16 dnia: 1 Grudnia 2011, 12:13 »
DZIAŁKI MICKIEWICZA
ja miałam tam wesele na 60 osób i było strasznie dużo miejsca wiec na 100 się zmieści, ludzie robią na120 i tez sa zadowoleni .  opłaty są stosunkowo niskie w porównaniu do derdwoskiego i innych działek .  Gorąco polecam te sale na prawde ma ona coś w sobie jakby ktos chciał to udziele innych cennych informacji

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #17 dnia: 1 Grudnia 2011, 14:55 »
jadzia z tego co wiem przejkela ta sale pani od sali princess i bedzie mega duzo wyzsza cena niz dotychczas wiadomo tez ze ebdzie o wiele ladniejsza po remoncie ;]


Offline jadzia-18
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • data ślubu: 2011
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #18 dnia: 1 Grudnia 2011, 18:27 »
hmm wiecie szczerze mówiąc to zakoczyłyście mnie że ktoś to przejął ja miałam tam swoje wesele i strasznie byłam zadowolona i nigdzie indziej bym nie zrobiła wiecie może warto zobaczyć jak bedzie wyglądac ta sala po remoncie może bedzie piekna i bedzie się oplacać.  Bo ja miałam na 60 osób i wiecie wszystko miałaqm tak jak chcialam i taniej wyszło niz w restqauracji wiec warto było.  Odpowiem na każde pytania piszcie śmialo ! Z tego co wiem to ta sala princess jest ślicznie zrobiona wiec moze te działki na mickiewicza tez beda śliczne

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #19 dnia: 1 Grudnia 2011, 18:28 »
kochana sliczna sala bedzie i to na pewno,ale tez za sliczna kaske .... ;]


Offline Agaciasin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #20 dnia: 3 Grudnia 2011, 23:21 »
sala nie jest droga, bo sama mam tam wesele w przyszłym roku, a zdjecia macie na stronie sali princess, jest juz po remoncie, widziałam ja też na zywo, jest przępiękna w porównaniu z tym, jak wyglądała wcześniej

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #21 dnia: 3 Grudnia 2011, 23:49 »
to ze piekna to wierze ;)
ale ciekawi mnie cena...


Offline Agaciasin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala na mickiewicza
« Odpowiedź #22 dnia: 4 Grudnia 2011, 12:10 »
wynajęcie sali princess kosztowało 5 tys., ale oni mają znajomego kucharza, który gotuje na weselach na działkach i wtedy za 120 zł za osobę jest już dobre menu, oczywiście nie jest to tak tanio jak było wcześniej, ale i tak uważam, że cena jest przystępna