Autor Wątek: Show na weselu  (Przeczytany 1404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline młoda mama
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: dawno , dawno temy był sobie mój ślub. teraz wychodzi za mąż moja mama i przeżywam wszystko od nowa:)
Show na weselu
« dnia: 1 Czerwca 2011, 11:38 »
Witajcie forumowicze. Otóż mam pewne pytanko. ponieważ zespół , który będzie grał na weselu, wprowadził ostatnio do swojego programu występ w formie takiego  show. dostałam filmik z tym występem i bardzo przyjemnie sie to oglądało, bo było to w dobrym smaku i trochę humorystczne. próbowałam tu coś poszukać na temat takich wsytępów , ale nic nie znalazałm natomiast  kilka filmów obejrzałam na you tube. co w ogóle sądzicie na temat takiego krótkiego pięciominutowego show? zeby wykonał zespół. My sie jeszcze zastanawaimy nad tą opcją, aczkolwiek moja mama bardzo lubi tą osobistośc , którą przedstawia zespół w tym występie. co myślicie na ten temat? wiem, że sa osoby, które lubia takie rzeczy, ale też sa takie , które nie lubią , ale mi chodzi ogólnie o opinie. czy jest to jakies urozmaicenie imprezy? czy taki przerywnik zostanie poztywnie odebrany przez gości? czy ktoś z Was miał takie show na weselu???? proszę o odpowedzi tych, którzy mieli show na swoim weselu lub bawili się na takim weselu. pozdrawiam. 

Offline katinana
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.07.1990
Odp: Show na weselu
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Czerwca 2011, 10:06 »

Offline młoda mama
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: dawno , dawno temy był sobie mój ślub. teraz wychodzi za mąż moja mama i przeżywam wszystko od nowa:)
Odp: Show na weselu
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Czerwca 2011, 08:32 »
dziękuję za tego linka. widzę, że takie występy sa pozytywnie odbierane. aczkolwiek występ naszego zespołu nie jest w stylu orientalnym, ani z innej kultury, natomiast jest z innej mozna powiedziec epoki. lata 50-te. nie będe opisywac szczegółowo bo nie chcę robić reklamy. zastanawialiśmy się  tylko w którym momencie wesela to zrobić i dostałąm  odpowiedź w tym linku, że najlepiej w okolicy oczepin. no i super. poprosimy zespół zeby swoim występem rozpoczął  oczepiny. Zresztą u mojej mamy i tak będa troszkę inne oczepiny. Nie będzie rzucania welonem, ponieważ moja mama już kiedys rzucałą welonem i nie chciała sie powtarzać. będą zatem trochę inne oczepiny, bardziej zachodnie, więc otwarcie oczepin takim występem tez na pewno, będzie cieszyc się uznaniem no i będzie fajna atrakcja.  wesele już niedługo:) pozdrawiam.

Offline agnesik
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Show na weselu
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Czerwca 2011, 11:36 »
Zawsze to jakaś atrakcja dla gości i odskocznia od tych wszystkich standardowych ceremoniałów w trakcie wesela, które wszystkim gościom są dobrze znane. Jeśli Wam się podoba to show to czemu nie? Możecie jeszcze popytać w gronie najbliższych znajomych co o tym sądzą. Myślę, że takie coś, taki oryginalny element sprawiłby, że goście zapamiętaliby Wasze wesele na dłużej niż wszystkie inne, które idą według utartego kanonu ;)

Offline młoda mama
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: dawno , dawno temy był sobie mój ślub. teraz wychodzi za mąż moja mama i przeżywam wszystko od nowa:)
Odp: Show na weselu
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Czerwca 2011, 14:09 »
dokładnie. wesela są bardzo podobne do siebie, a że moja mama już miała wesele 20 pare lat temu i to własnie takie typowe tradycyjne, teraz chciała kilka elementów nowoczesniejszych. Trochę mnie to zdziwiło ponieważ na moim weselu stawiała bardzo na tradycje;) no ale, wspominam naszą imprezę  z wielką radością, tym bardziej, że mama nad wszystkim czuwała i chciała żeby było jak najlepiej. Natomiast jej wesele i nastawienie do niego jest trochę inne. Podchodzi bardziej na luzie i chce uciec od stałych elementów wesela, które wszędzie sie powtarzają. Myślę, że to naprawdę fajna dla niej i dla nas odskocznia. nie mogę sie już doczekać tego wesela. Nie tylko show będzie atrakcją i nieco inne oczepiny, ale tez kilka innych niespodzianek. Jak np. stół staropolski z kiełbasami zamieniła na stół z shushi, przystaweczkami rybnymi, owocami morza itp.

Offline roxana
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Show na weselu
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Września 2011, 22:51 »
Show na weselu to podstawa udanej imprezy, u mnie był zespół pasjans, koleżanka mi poleciła,ale warto było ,potrafili zabawić gości dobry konferansjer to podstawa na weselu , bo goście stoją jak słupy i podpierają sciany albo zalegają za stołem. . .  dobry zespół to podstawa- osobiście polecam  zespół pasjans, mozna ich posłuchać na stronie.

Offline Ewa Sekulewicz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2013
Odp: Show na weselu
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Sierpnia 2013, 12:52 »
ooo! to nie jestem jedyna widzę!!!! akurat mój zespół, który wybraliśmy na nasze weselicho też robi show!!!! mają różne oferty ale wybraliśmy cygańskie.  Nasza rodzinka lubuje się w tych klimatach więc najbardziej nam odpowiadało.  Poza tym bawiliśmy sie już na jednym weselu przy tej ekipie i pomysł z takimi występami przypadł nam bardzo do gustu.  Po drugie nie tylko zespół ma cos do zaoferowania.  Nasz kamerzysta też ma fajną ofertę:) Myślę, że wesele wypadnie dobrze.  Musi być dobrze!!!;)))) nie ma innej opcji:)