Autor Wątek: Taverna-Żołędowo  (Przeczytany 5451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aga29

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.07.2012
Taverna-Żołędowo
« dnia: 13 Kwietnia 2011, 22:49 »
Cześć!
Jestem tu nowa i wielkimi krokami zaczynam przygotowania do ślubu.  Przejrzałam mnóstwo wątków ale nie znalazłam nic o restauracji Taverna w Żołędowie.  Czy może ktoś z Was był tam na weselu lub słyszał jakiekolwiek opinie? Pozdrawiam. 

Offline Dorotka1984
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Kobieta
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Czerwca 2011, 23:04 »
Witam,
całkiem niedawno byłam na weselu (a raczej na kolacji weselnej - takie małe przyjęcie dla najbliższej rodziny) w Tawernie.  Obsługa bardzo miła i kulturalna a jedzenie pyszne.  Tylko trochę długo trzeba było czekać na nie, ale być może to dlatego, że młodzi mieli wynajętą tylko małą salę, a nie całą restaurację, więc kelnerzy musieli obsługiwać także "normalnych" klientów.

Offline Moniskaa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Czerwca 2011, 18:43 »
Co prawda nie byłam tam na weselu tylko na zwykłej kolacji, ale jedzenie pyszne, super podane i miła obsługa. Do tego dookoła fajny teren więc można spokojnie wyjść i się przewietrzyć.

Offline camelleonka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • data ślubu: 06.07.2013
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Października 2012, 21:42 »
witajcie, a w Tavernie to nikt od ostatniego wpisu Wesela nie robił?

bylibyśmy wdzięczni za wszelkie uwagi opinie i informacje.

pozdrawiamy :)


Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Października 2012, 19:27 »
MY tam chcieliśmy swoje wesele zorganizować, bardzo podobało nam się miejsce i klimat, niestety byli w trakcie remontu i nie dysponowali odpowiednio dużą salą. Teraz to inna bajka.
Jakbym drugi raz wybierała to zdecydowanie mocno brałabym Tawernę pod uwagę.



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline camelleonka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • data ślubu: 06.07.2013
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #5 dnia: 2 Listopada 2012, 09:41 »
a nie ma nikogo kto by był juz PO weselu w Tawernie?


Offline aga29

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.07.2012
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Listopada 2012, 18:17 »
hej!

Ja jestem już po weselu w Tavernie! Można dużo pisać i opowiadać.  Najłatwiej jednak będzie mi odpowiedź na Wasze pytania.  Piszcie i pytajcie, chętnie odpowiem no i może podpowiem. . .   

Offline Clarka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29 CZERWIEC 2013
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Listopada 2012, 12:50 »
Czy sala pomieści 120 osób? mam wstępnie termin ustalony w gazdówce ale tam 100 osob to jest akurat bo przy 120 osobach nie ma zbyt wiele miejsca do taneczna, a mam bardzo taneczna rodzinke. 

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #8 dnia: 3 Grudnia 2012, 10:42 »
Gazdówka na 100 osób, to niestety robi się ciasno ... 80 to jest tak optymalnie.



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline camelleonka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • data ślubu: 06.07.2013
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #9 dnia: 5 Grudnia 2012, 19:25 »
Precious:
Clarka pytała raczej o Tawerne bo i o niej jest temat...

Aga29:

A moglibyśmy Cię prosić o ogólne wrażenia :) a ewentualne pytania pomocnicze będą później :) ??


Offline camelleonka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • data ślubu: 06.07.2013
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #10 dnia: 5 Grudnia 2012, 20:55 »
Może na początek,  na ile osób było wesele, kto grał, czy jesteście ogólnie zadowoleni, co mówią goście ;) najlepiej wszystko ;]


Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Grudnia 2012, 20:15 »
Precious:
Clarka pytała raczej o Tawerne bo i o niej jest temat...


Moja odpowiedź była na temat, nie widzę sesnu zakładania oddzielnego wątku lub wysyłania pw dla jednego zdania, które się przewinęło w "rozmowie". Pobędziesz trochę na forum i myślę, że sama dojdziesz do tego, że takie komentarze są zbędne.



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline camelleonka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • data ślubu: 06.07.2013
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Grudnia 2012, 19:07 »
Ponieważ Aga29 odpowiedziała mi na pw, mam nadzieję, że nie obrazi się jak wkleje informację dla wszystkich, tym bardziej, że niewiele na forum informacji o Tawernie...


hej:)
Postaram się wszyscy w miarę możliwości opisać.
1.  Jeśli chodzi o obsługę i organizację to wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku.  Kelnerzy bardzo mili, sympatyczni i profesjonalni.  Wiedzą w czym rzecz, co i jak powinno być zrobione. 
2.  Wystrój sali zależy od Was.  Tzn możecie śmiało mówić czy chcecie balony czy nie, jaki kolor kwiatów a nawet jaki rodzaj kwiatów Wam odpowiada jeśli chodzi o strojenie stołów.  Zrobione jest to z gustem.  Sama dekoracja również.  Jeśli macie jakiś przewodni kolor nie wiem w wiązance i w dodatkach to też postarają się dobrać odpowiednią kolorystykę.
3.  Alkohol kupujecie sami, tort i ciasta sami - kelnerzy świetnie tym dysponują, jeśli trzeba dokładają itp.  Napoje są w cenie, są ta napoje gazowane i niegazowane podawane z dzbankach - zadnych butelek na stole co uważam jest bardzo eleganckie. 
4.  Zespół bądź DJ gra na tej sali nowej dobudowanej.  Tam jest klima, niestety na sali głównej nie ma -są tylko nawiewy. . . .  To jest główny minus.  My się zorientowaliśmy jak już podpisaliśmy umowę.  właściwie nie było odwrotu, ale i tak najbardziej podobała mi się ta restauracja.  Nasze wesele było w masakrycznym upale - mimo to daliśmy radę, było ciepło, ale były pootwierane okna, ogródek i nikt nie narzekał.  Na początku wszyscy pili zimne piwo:)
5.  Jedzenie PRZEPYSZNE! Goście długo wspominali i chwalili.  naprawdę nie było do czego się przyczepić. . . .  ja pomimo całego stresu chętnie zajadałam się wszystkimi pysznościami.  No i dużo tego jedzenia.  Szef kuchni na którymś spotkaniu, doradzał co wziąć, podsuwał pomysły.  Nie trzymają się sztywno menu, można urozmaicić albo coś zamienić.
6.  Dzień wcześniej dowoziłam do restauracji rozkład w jaki sposób maja siedzieć goście,oblsuga swietnie sobie z tym poradzila, porozkładali winietki i male prezenty.  wszystko było na 100%.
7.  wlasciwie oprócz tej klimy na sali glownej zadnego minusa się nie dopatruje. . . .
8.  jeśli cos Was jeszcze interesuje to piszcie smialo!


Offline Mandinka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
  • nothing really matters
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #13 dnia: 2 Stycznia 2013, 13:46 »
Camellonka, nie wiem czy bierzesz jeszcze pod uwagę Gazdówkę, ale jeśli jeszcze nie zaklepaliście terminu to dobrze to przemyślcie. Byłam tam dwa razy na weselu. Sala jest optymalna na 70-80 osób... 120 będzie tam ściśnięte. Dwa - wielkie palenisko na środku parkietu(!) - dla mnie porażka. I przez to słabszy kontakt zespołu (DJ-a) z gośćmi. Moja kumpela gra do kotleta na weselach i strasznie nie lubią tam grać... No i ciemno jest, więc operator kamery i fotograf też nie mają łatwego zadania. Estetyka sali to osobna sprawa, mi się nie podoba, ale co kto lubi. Trzeba jednak przyznać, że jedzenie mają dobre (ale we wspomnianej Tawernie też ;)).

Offline diakra
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.08.2013
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Stycznia 2013, 10:28 »
Camellonka i co wesele bedziesz miala w Tawernie czy zmienilas zdanie? Ja mam zamowiony termin na sierpien.  A nie boisz sie tych osobnych sal?

Offline camelleonka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • data ślubu: 06.07.2013
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Stycznia 2013, 20:13 »
tak ;) nasze wesele odbędzie się w Tawernie.

Jeśli chodzi o osobne sale, są osoby które uważają to za zaletę.

A wybraliśmy to miejsce... bo niewątpliwie ma swój urok :)


Offline camelleonka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • data ślubu: 06.07.2013
Odp: Taverna-Żołędowo
« Odpowiedź #16 dnia: 4 Marca 2014, 21:42 »
witajcie,

nasze wesele odbyło się już jakiś czas temu, a widzę temat Tawerny trochę ucichł.

Z czystym sumieniem zdecydowanie polecamy Tawernę z całą zawartością. Wesele odbyło się bez żadnych zakłóceń, obsługa miła fachowa i ekspresowa (właściwie nie było ich widać, a ani razu nie trzeba było o nic prosić).

Super miejsce, ze swoim klimatem. A dodatkowo dobry prowadzący do już gwarancja sukcesu :)

Bawiliśmy się i to nie tylko przysłowiowo "DO BIAŁEGO RANA" :)