Autor Wątek: Dwór Biesiadny w Rojewie  (Przeczytany 20024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lebara

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Dwór Biesiadny w Rojewie
« dnia: 1 Marca 2011, 10:36 »
Szukam opinii o Dworze Biesiadnym w Rojewie. . . . póki co to miejsce najbardziej się nam się podoba.
Tylko chciałabym wiedzieć jakie są opinie o tym miejscu jak z jedzeniem, z obsługą :)

Na internecie znalazłam dwie albo trzy opinie w tym też  niestety negatywne;/
 Jestem ciekawa opinii osób, które miały tam wesele bądź były w Rojewie na weselu.   
,,Geny to nie wszystko, zdrowie i mądrość Twojego dziecka zależą od Ciebie"

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Marca 2011, 16:47 »
negatywne opinie znajdziesz wszędzie więc zapomnij o nich hihi:-) byłam jako gość w Rojewie i wszystko oceniam na 5 jak byś chciała jakies informacje głębsze pytaj, pozdrawiam

Offline malla
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.11
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #2 dnia: 1 Marca 2011, 21:02 »
Mieszkam niedaleko, słyszałam o tym miejscu sporo, wszyscy są zadowoleni - czy to z wesela czy innej imprezy, dlatego sami też to miesce wybraliśmy a także nasi znajomi.  Moim zdaniem warto się skusić - chociaż styl - jak dla mnie trochę przesadzony.  pozdrawiam

Offline anka1984
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 1 października
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #3 dnia: 4 Marca 2011, 11:59 »
Sama się zastanawiam pomiędzy tym dworkiem w Rojewie, a zajazdem biesiadnym w Marcinkowie.  O Rojewie też słyszałam raczej dobre opinie, mimo to ciekawa jestem jak z obsługą, czy jedzenie smaczne, czy trzeba coś dodatkowo domawiać czy ilości które proponują w zupełności wystarczają?

Offline malla
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.11
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Marca 2011, 19:01 »
Jedzenie jest ok- to wiem na pewno, obsługa podobno szybko i sprawnie sie uwija, a co do porcji to patrząc na ich propozycjie oraz elastyczność w serwowanych potrawach to jestem spokojna.  pozdrawiam

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Marca 2011, 19:35 »
jedzenie było bardzo smaczne i moim zdaniem ilość była wystarczająca, jest tam klasycznie i elegancko:-)

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Maja 2011, 12:12 »
Dwór biesiadny w ROJWIE ma tak naprawdę 2 sale, oddalone od siebie kawałek, więć goście z dwóch róznych imprez nie wchodzą sobie w drogę.  Oobiście długo szukałam informacji na temat tego miejsca, z racji tego, że interes rozkręcany jest podobno od 2 lat nie ma aż takiej listy opinii. 
Postanowiłam pojechać sama i sprawdzić jak wyglądają realia.

Wraz z narzeczonym zakochaliśmy się w miejszej sali tzw "dworku biesiadnym" .  Właściciele zadbali o detale i efekt jest wspaniały.  Otrzymaliśmy szczególowe menu, wstępne ustalenia i końcem końców zarezerwowaliśmy salę ma wesele na rok 2012. 

Jak dla mnie najlepszym sposobem oceny okazał się osobisty kontakt, jestem zadowolon,a bo równiez teraz mowiąc gdzie wyprawiamy wesele znajomi chwalą to miejsce ze względu na smak potraw i dekoracje sali.

Offline Natalusia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.06.2012
  • Skąd:: Bydgoszcz/Szczecin
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Maja 2011, 13:03 »
Pandi, witamy kolejną Pannę Młodą 2012 :)

Możesz zdradzić, jak w Rojewie wyglądają ceny?



Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Maja 2011, 13:08 »
Cytat: Natalusia link=topic=23608. msg1527568#msg1527568 date=1306839830
Pandi, witamy kolejną Pannę Młodą 2012 :)

Możesz zdradzić, jak w Rojewie wyglądają ceny?

Na 2012 r 150 zł/os + dekoracja kwiatami stołów we własnym zakresie, jeśli ktoś chce. 
-żadnego korkowego [obsługa, parking,toalety w cenie]
+ PM otrzymuje w cenie pokój na noc poślubną :) także w cenie

Offline megi4507
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #9 dnia: 1 Czerwca 2011, 08:46 »
dokładnie tak jest! Ostatnio tam byłam pytać się o salę. Goście wchodzili i wychodzili. Ale niestety duża sala jest zarezerwowana na terminy które by mnie interesowały:-( Więc jestem w kropce .

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #10 dnia: 2 Czerwca 2011, 08:02 »
Cytat: megi4507 link=topic=23608. msg1528044#msg1528044 date=1306910808
dokładnie tak jest! Ostatnio tam byłam pytać się o salę.  Goście wchodzili i wychodzili.  Ale niestety duża sala jest zarezerwowana na terminy które by mnie interesowały:-( Więc jestem w kropce .

Ja miałam więcej szczęścia, poniewaź pojechałam przed targami ślubnymi, które odbywały sie w Inowrocławiu. 

Offline Karolina_kkk

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.05.2012r.
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Września 2011, 13:51 »
Nam udalo sie zarezerwowac tam ostatni sobotni termin na wiosne przyszlego roku :) poki co, same dobre opinie slyszalam :) a orientujecie się jaka dekoracja jest tam w cenie?

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Września 2011, 23:44 »
Jak znajde chwile to zajrze w maju ;) ..

Offline KIKI_1986
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.08.2011
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Września 2011, 11:06 »
ja miałam tam wesele w sierpniu tego roku.  wszystkim polecam gorąco ten dworek.  przygotowanie super, jedzenie też.  wszystko dopięte na ostatni guzik. 
w cenie sali jest ubranie krzeseł, jak i stołów, tzn obrusy, wstęgi kolorowe na stołach i rzucają płatki lub kolorowe serduszka. 
można od nich wziąć barmankę - profesjonalna, dobrze się sprawdza.
Pani, która to prowadzi robi wszystko tak,że para młoda na weselu niczym się nie przejmuje.
Dodatkowo dokupuje się napoje i owoce i ciasta.  (napoi kupuje się mniej, bo w cenie jest 1,5 litra na osobę. )

ciasta najlepiej wziąć wtedy też z Rojewa, bardzo dobre i nie trzeba się martwić dowozem. 

jeśli chodzi o pokoje to dokładnie można tam położyć ok 45 osób - dostawki wtedy są i można zarezerwować cały hotel - tylko trzeba o zrobić wcześniej.  nie ma podziału na pary (my mieliśmy cały hotel) - 200 zł kosztuje wtedy śniadanie dla wszystkich gości hotelowych, a na odjazd można zamówić jeszcze obiad wtedy 20 zł od osoby i do 14 trzeba opuścić hotel:)  

Offline KIKI_1986
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.08.2011
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Września 2011, 11:13 »
acha można tam zrobić wesele przy okrągłych stołach, jak i prostokątnych - okrągłe są droższe.  w tym roku było 155zł od osoby przy okrągłym, ale wtedy potrzeba jest więcej kelnerów, więc cena droższa.  my na dużej sali mieliśmy 80 osób przy okrągłych stołach.  wielkość sali w sam raz.  tzn na parkiecie była trochę większa przestrzeń - ale to nie przeszkadzało
kwiaty dokupuje sie na salę samemu (ubranie sali w kwiaty niestety kosztuje majątek)

Offline Karolina_kkk

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.05.2012r.
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #15 dnia: 1 Października 2011, 12:25 »
My bedziemy mieli ok 12o gosci wiec raczej okragle stoly odpadaja.  A za ubranie krzesel od nas chcieli 15zł/od krzesła wiec raczej sobie to podarujemy bo wyjdzie niezla sumka.  Jesli to nie tajemnica, ile kosztowalo wynajecie barmanki?

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #16 dnia: 1 Października 2011, 21:13 »
Właśnie - za ubranie krzeseł na 2012 r. ma być 10 zl/szt, wiec widze, co jakis czas cena sie aktualizuje .. Uwazam, ze krzesla sa na tyle ladne, ze te biale "obicia" nie dodaja uroku .. trzeba zobaczyc i sie przekonac :) heh

Kwiaty - dobry pomysł i wcale az tak duza suma nie jest potrzebna na dekorację - kombinacja to podstawa!


Offline Karolina_kkk

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.05.2012r.
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #17 dnia: 2 Października 2011, 12:46 »
Dokładnie - 10 zł za białe pokrycie plus jeszcze 5zł za kokarde :/ Krzesla faktycznie sa tam bardzo ladne :) ale zyw kwiaty to juz koniecznosc:)

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #18 dnia: 2 Października 2011, 20:07 »
Pff 15 zł za krzesło  ??? szok .. darujemy sobie .. to sa wlasnie niedomówienia!

Offline KIKI_1986
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.08.2011
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #19 dnia: 2 Października 2011, 23:26 »
Jeśli chodzi o barmankę to 400 zł bierze za całą noc.  zaopatrzenie baru to ok 600 zł. 

no jak ma się okrągłe stoły to nieubrane krzesła wyglądają nie za bardzo.   

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #20 dnia: 4 Października 2011, 21:04 »
Co prawda miałam wesele w inny miejscu, ale przy okrąglych stołach, i podpisuję się pod poprzedniczką. Przy okrągłych stołach pokrowce w kolorze obrusu to wręcz wymóg, niestety dość nieestetycznie wyglądają krzesła drewniane przy jasnych obrusach, to musi ze sobą jakoś współgrać.

Może spróbujcie bliżej wesela ponegocjować, żeby przy dużej ilości gości cena była niższa ?



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Karolina_kkk

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.05.2012r.
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #21 dnia: 5 Października 2011, 20:15 »
nie nie, tak jak wczesniej pisalam, u nas bedzie za duzo gosci na okragle stoly :/

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #22 dnia: 5 Października 2011, 21:00 »
hmm... to musiałam coś źle zrozumieć :)

byka walnęłam no nie?  nie estetycznie powinno być :)


i tak btw. moi znajomi dokładnie za rok będą mieć wesele w Rojewie właśnie i slyszałam od nich same mile rzeczy o tym miejscu



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #23 dnia: 5 Października 2011, 21:19 »
To miejsce wlasnie ma szanse rozwinac sie dzieki tym dobrym opiniom i wszelakim targom
:]

Offline KIKI_1986
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.08.2011
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #24 dnia: 6 Października 2011, 00:29 »
jeśli chodzi o tą ilość osób i rodzaj stołów - to po Naszym weselu ubierali salę na 130 przy okrągłych- więc się da, ale trochę mało miejsca było między stołami według mnie.

a jeszcze Wam muszę zdradzić, że wygląd pokoików dla Państwa Młodych na górze jest równie dworski:) Naprawdę bardzo miło jest się obudzić w tym klimacie już jako małżeństwo:)

Offline Karolina_kkk

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.05.2012r.
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #25 dnia: 6 Października 2011, 19:42 »
ja zwrocilam uwage na schody do gory - jak dla mnie piekne! Tak samo jak krzeselka i laweczka w hallu przed glowna sala :) takie dodatki tez daja fajny efekt ;)

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Października 2011, 19:47 »
Z miesiaca na miesiac cos sie zmienia, to miejsce pieknieje :]

Offline Eve25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2014
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #27 dnia: 8 Stycznia 2013, 22:50 »
Dworek Biesiadny w Rojewie owszem ma bardzo dobre jedzenie sala super przed salą również ale najlepsze jest to że co centrum które może się źle kojarzyć ponieważ kilka kilometrów od Rojewa jest Jezuicka Struga w której jest utylizacja wszystkiego a w szczególności padliny jak wiatr wieje akurat w stronę Rojewa smród jest obrzydliwy a z drugiej strony jest Liszkowo w którym jest biogazownia  i stąd także przy dobrym wietrze jest mega smród. . . nie polecam latem tego dworku.


Offline ulanowski

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Stycznia 2013, 15:41 »
Fotografowałem w tej sali w zeszłym roku. Obsługa- b. dobra. Sala jako taka- b. dobra. Jedzenie- b. dobre. Żadnych niemiłych zapachów nie było :-)

Piotr Ulanowski

Offline biala_dama21
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: Dwór Biesiadny w Rojewie
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Października 2013, 23:41 »
moja znajoma była tam na weselu i mówiła, że było fajnie. Ja nie miałam jeszcze okazji tam zawitać;) chociaż jakiś czas temu byłam w rytkowka.pl w obrowie i jedzenie było smaczne:)