Autor Wątek: Pomoc bardzo mile widziana  (Przeczytany 1846 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mychaszara
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Pomoc bardzo mile widziana
« dnia: 26 Lutego 2011, 11:58 »
Witam.  Sprawa wygląda następująco w innych watkach ubrałysmy siebie od poczatku do konca, jesli chodzi o garnitury dla przyszlych panow mlodych tez duzo informacji.  Moj problem polega następujaco potrzebuje namiary na sklep bodz kogoś kto robi buty na wymiar.  Moj przyszly mąż ma strasznie duża stope i nie moge znaleść na niego butów wizytowych konkretni chodzi mi coś okolo rozmiaru 50 ;).  Więc jeśli któraś z was ma jakieś pojęcie gdzie moge znaleś takie właśnie obuwie w takim rozmiarze bede strasznie wdzięczna za pomoc .

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Pomoc bardzo mile widziana
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lutego 2011, 23:49 »
jeśli uda Ci się zdobyć namiar na jakaś formę robiącą buty na wymair to również poproszę o info :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline anulka 80
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9277
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pomoc bardzo mile widziana
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lutego 2011, 11:18 »
a wpisz w wyszukiwarkę: buty wizytowe duże rozmiary: ja weszlam na strone riccardo i mają tam takie jedne ecco, które może by się nadawały, choć typowo ślubne może nie są. Można popytać w skllepach, gdzie mają ecco czy mogą sprowadzić. Wtedy nie płacisz za wysyłkę i jak nie pasują to nie bierzesz. Tak przynajmniej jest w ryłko. O! i jest jeszcze taka strona butyxl  tam tez są duże. Rozumiem, że boicie się przez internet kupować, ale można właśnie sprawdzić jaka to marka i iść do sklepu firmowego. Oni powinni się zgodzić sprowadzić do przymierzenia.

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Pomoc bardzo mile widziana
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lutego 2011, 17:49 »
u nas to nie tyle chodzi o rozmiar ile o kolor. zastanawiamy sie nad jasnym smokingiem i znaleźc smokingowe buty w kolorzez ecru to problem ,dlatego myślałam o zamówieniu.



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline mychaszara
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Pomoc bardzo mile widziana
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lutego 2011, 23:41 »
no ale z kolorem napewno bedzie łatwiej niz z rozmiarem mam tylko szczera nadzieje ze uda nam sie cos gdzies znales przed majem bo niewiem co sie stanie jak sie nie uda ;) normalnie aż mnie sama myśl przeraża