Autor Wątek: Witajcie wszyscy przed i po ślubie :)  (Przeczytany 1913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Madzik27

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2012
Witajcie wszyscy przed i po ślubie :)
« dnia: 9 Lutego 2011, 22:48 »
Cześć Wszystkim Forumowiczom :)

Mam na imię Magda i jestem z Dąbrowy Górniczej.  Jestem całkiem świeża jeśli chodzi o to forum, ale postaram się udzielać i wspierać radami lub i posiadanymi info :) Razem z moją drugą połówką planujemy ślub w sierpniu/wrześniu 2012.  Chyba, że do tego czasu się pomordujemy bo jesteśmy na początku drogi organizacyjnej wesela i już jest nerwowo  ;) Ale bądźmy dobrej myśli. . .  Jak na razie jesteśmy na etapie wybierania sali i zespołu.  Problemem okazał się już wybór sali bo potrzebujemy w miarę taniej i takiej na 130 osób, a większość jest niestety do 100, takie oczywiście w przyzwoitej cenie  :-\ Niedawno też zaliczyliśmy targi ślubne w Spodku, gdzie nawet udało nam się wybrać kilku fajnych fotografów i video z okolic, plus firmę z zaproszeniami (też z Dąbrowy).  Pooglądaliśmy też samochody i na szczęście tu się zgadzamy na jakąś fajną starą amerykańską bryczkę :), o ile finanse pozwolą, bo w sumie to dodatkowe koszty  :( To chyba na razie tyle o mnie :) Pozdrawiam i do następnego postu  :)

Offline werka23

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6124
  • Płeć: Kobieta
  • Dwa serca przez miłość połączone stały się jednym
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
Odp: Witajcie wszyscy przed i po ślubie :)
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Marca 2011, 21:14 »
 :hello:  witaj na forum