Autor Wątek: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?  (Przeczytany 15573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline feederka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« dnia: 9 Lutego 2011, 19:56 »
Witam :)
Planuje urozmaicić trochę wesele i wynająć czekoladową fontanne.  Może ktoś się orientuje jakie są godne polecenia? Jakich marek?
Znalazłam stronę, gdzie podane są nazwy producentów fontann i ceny: nie podajemy adresów stron www  Może któraś z nich jest dobra, bo te cenowo mi w miare odpowiadają.
Pytam ponieważ wynajęcie takiej fontanny troszkę też kosztuje, a nie chciałaby brać czegoś co później okaże się niewypałem.
Z góry dziękuję z jakąkolwiek pomoc.
Martyna
« Ostatnia zmiana: 21 Listopada 2011, 09:40 wysłana przez Maja »

Offline werlimex

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: Nie dotyczy
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lutego 2011, 16:53 »
Przy wyborze fontanny zalezy jaką ilość gości bedziecie mieli na przyjęciu weselnym. Firma tutaj nie ma dużo do znaczenia fontanna to fontanna przecież ją wynajmujesz i co za różnica z jakiej firmy bedzie co innego jeżeli planujesz kupić fontanne do celów zarobkowych.
Pozdrawiam serdecznie

Offline kikka88

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • Nie wiem czy wierze jej, czy nie wierze..... ;)
  • data ślubu: 04-08-2012
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: 8 Listopada 2011, 22:18 »
ja tez myslalam o fontannach tylko ponoc sie zapychaja. . . .  czy to prawda
?/????


ponoc takiej wychodzi na allegro. . . .  prosze o pomoc ;)

Offline werlimex

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: Nie dotyczy
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Listopada 2011, 22:31 »
Ale co sie zapycha bo nie rozumiem . I co wychodzi taniej na allegro.???
Prosze przy wyborze fontanny zwrócić uwage na jakość usługi jaka bedzie świadczona i czy wam to bedzie odpowiadała.Chodzi o czekolade jak?? i jakie dodatki oraz w jakich ilościach bo można zrobić fonatnne za 300 zł i za 700 zł tylko jakim kosztem ?

Offline cherrypie

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 308
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ..:: 2012/2013 ::..
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Listopada 2011, 18:30 »
Dziewczyny, już wczesniej pisałam na tym forum gdzieś na temat fontann czekoladowych, albo się mylę, moze to inne forum. No ale nieważne.

Zanim zamowicie taka atrakcję jaką jest fontanna czekoladowa zastanówcie się, bo czasem koszty po prostu się nie opłacą, bo np z takiej fontanny skorzysta 20 gości na 100 osób zaproszonych i tylko straci się kasę. Przeciez i tak na slubach jest mnostwo deserow i ciast, po co dokladac, cos co bedzie tylko ladnie wygladac... Zawsze mozna zlalezc inne atrackcje dla gosci, cos co kazdy bedzie milo wspominac.

Poza tym dla mnie to się wydaje bardzo niehigieniczne, bo nie raz widziałam na imprezach gdzie byly fontanny jak ktos oblal truskawke czekolada, ugryzl i jeszcze raz ten ogryzek podlozyl pod czekolade..... A jak jakas mucha wpadnie do tej czekolady.....  blehhhh  :dno:

Offline werlimex

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: Nie dotyczy
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Listopada 2011, 10:39 »
Jeżeli moge coś napisać to nie popadajmy w paranoje.
Napisz jakie inne atrakcje można zamienić za fontanne czekoladową,podaj przykłady a podam ci 10 ich negatywnych kwestii.
Każdą atrakcje można zakwestionować i znaleź dla niej złe strony.
Nie jestem jakimś obrońcom fontanny czekoladowej ,ale z mojego doświadczenia to jest ogromne zainteresowanie przy niej na imprezach .
Odnośnie osób które tak robią jak napisałaś to tylko świadczy o osobach które zapraszasz na impreze.
Pozdrawiam

Offline malinowa__mamba

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5066
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Listopada 2011, 14:44 »
byłam dwa razy na imprezie z fontannami i powiem, że na każdej inaczej...raz fontanna była na poprawinach i przysięgam cała impreza pod fontanna się toczyła...kobitkę z kuchni specjalnie do sklepu wysłali po dodatkowo owoce, rurki itp., bo tony schodziły.....z kolei na innym weselu praktycznie w ogóle goście nie byli zainteresowani...sama może z dwie truskawki dorwałam i tyle...ale może dlatego, że była kupa innych ciast na stolach a fontanna było troszkę z boku sali i ludziom nie chciało się dupska ruszać...


ogólnie jak już to chyba lepiej kupić własną na allegro + czekolada i postawić na stole gdzie i tak są owoce.....taniej

Offline cherrypie

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 308
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ..:: 2012/2013 ::..
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Listopada 2011, 21:46 »
Werlimex,
a oto przykłady:
- pokaz fajerwerków ( każdy lubi oglądać fajerwerki)
- lampiony szczęscia ( wiadomo, nie kazdy lokal sie na to godzi, ale świetne doświadczenie i genialna zabawa)
- ostatnio wpadłam na fotobudkę do wynajęcia- każdy robi sobie fotki ile chce, na pamiatke ma fotki drukowane na miejscu a my dostajemy ksiege z wpisami gosci i zdjeciami
- do tego jeszcze barmani- pokaz barmanski + profesjonalna obsluga baru- drinki z palemką i inne takie
- a i jeszcze teatr ognia, taki pokaz to naprawde świetne przedstawienie, i świetne umilenie wieczoru
Wiem ,ze bedziesz bronic fontann, bo jak widze z avatarka jestes z branzy, najprawdopodobniej zajmujesz sie tez slodkosciami, i pewnie oferujecie  czekoladowe fontanny. Rozumiem to, ale tak jak pisze malinowa, na jednej imprezie jest to hitem, na drugiej po prostu mało kto jest tym zainteresowany. 

Malinowa ma racje jak juz ktoś chce to moze sobie sam coś takiego zrobić, ale żeby płcić tak dużo pieniędzy za cos z czego skorzysta garstka, no to sie trzeba zastanowic.

Offline Grzesiek82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Listopada 2011, 14:11 »
Fontanna fajna sprawa, ale cherrypie też ma fajne pomysły.  Ostatnio znajomi na weselu mieli i fontannę i barmana.  Przy fontannie bawiły się tylko dzieci, natomiast barman zrobił fajny pokaz i serwował naprawdę fajne drinki, a to częściowo rozwiązuje problem alkoholu na weselu.

Offline Aneta P.

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • Dokonuj wyboru i nie oglądaj się za siebie!
  • data ślubu: 08 czerwca 2013
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #9 dnia: 8 Stycznia 2012, 20:15 »
A mnie pomysł z czekoladową fontanną bardzo się podoba. Jak na dworze będzie padać to lampiony i fajerwerki nie wypalą. Fontanna dla dzieci, a bar drinkowy dla starszej młodzieży J . Przy fontannach może zrobić się bałagan, ale Pani z Duecie zapewniała, że kelnerki na bieżąco sprzątają, a fontanny mają naprawdę ładne. Małe z Allegro nie dadzą zamierzonego efektu.
:))

Offline Dorotka1984
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Stycznia 2012, 02:13 »
Byłam na dwóch weselach gdzie był taki "bajer" i na obu fontanna była oblegana  ;)

Offline bajadera

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Lutego 2014, 08:43 »
Fontanna z czekolady całkiem fajny bajer.  Dzieci mają super zabawę! Najlepsze są pianki marshmallow oblane czekoladą, no i oczywiście owoce:)

Offline DianaSzulim
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2014
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #12 dnia: 4 Marca 2014, 17:28 »
Ja w ogóle zrezygnowałam z czekoladowej fontanny, jest pyszna i fajnie pcozątkowo wygląda, ale potem jak się wszyscy opiją to wszystko jest brudne od czekolady. 
Przygotowania trwają … Zaproszenia ślubne wybrane:Takie :)
Kamerzysta zamówiony, Fotograf zamówiony
W końcu trochę spokoju :)

Offline agnieleczka13

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • co przyniesie nowy dzień:)
  • data ślubu: 04.10.2014
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Maja 2014, 15:07 »
dokladnie wazna jest ilos gosci wtedy wybiera sie wielkosc fontanny i ilosc czekolady fajnie jak ma podest nalezy zapytac czy produkty do niej sa w cenie czy nie
carpe diem

Offline Gabotka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Stycznia 2015, 10:54 »
Ja wybrałem firmę, która przygotowywała fontannę czekoladową u koleżanki, dała mi namiar.  Najlepiej drogą pantoflową.  Ja jestem z warszawy i jeśli komuś się to przyda, to korzystałam z usług czekoladerii.  Warto

Offline SandraGorka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 44
  • data ślubu: 16 lipca 2016
  • Skąd:: Grodków
  • Ślub w: Piekielnik
Odp: Czekoladowa fontanna - jaką wybrać?
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Stycznia 2016, 22:43 »
Fontannę wybiera sie w zależności od ilosci gości weselnych.  Super atrakcja, ale dosyć często pojawiają sie problemy. Jak już było wspomniane na forum często sie zapycha. Dzieciaki chodzą słodko umazane. Starsi gości też mają ciekawą atrakcję :) Kiedyś nie było takich cudów.