Autor Wątek: restauracja Marina ul. Przestrzenna 7  (Przeczytany 2482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monia7788
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2011
restauracja Marina ul. Przestrzenna 7
« dnia: 31 Stycznia 2011, 22:47 »
Witam,

w sierpniu tego roku planujemy ślub w restauracji Marina, macie może jakieś opinie na temat wesela? Wiem, że teraz jest przebudowywana restauracja i od kwietnia będzie większa sala.  Wiem też że pod koniec sierpnia planowany jest ślub syna właściciela, wiec prawdopodobnie będzie tam wszystko ładnie przygotowane.  Sala ma być klimatyzowana :) Jak ktoś w ostatnim czasie był tam proszę o jakieś informacje:) restauracja ma tez kontakty z firmami do grania, może wiecie coś o którymś z zespołów lub dj-ów.

Czekam na jakieś wieści:)

Offline grac12
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: restauracja Marina ul. Przestrzenna 7
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lutego 2011, 12:00 »
restauracja z tego co pamiętam jest dosyć mała chociaż szczerze mówiąc  grałem tam tylko na poprawinach ale w namiocie obok restauracji.  Jedzenie wiem, że mają świetne, moja znajoma miała też tam wesele z 2 lata temu i też ją zachwalała, widok też przepiękny, obsługa bardzo sympatyczna, ale jak to wygląda dokładnie podczas wesela nie mam pojęcia chociaż po remoncie może to być całkiem ciekawe miejsce :]

Offline agniecha82

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.09.2010r.
Odp: restauracja Marina ul. Przestrzenna 7
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lutego 2011, 10:35 »
hej widzę że nie tylko my wybraliśmy salę w ciemno :)  na naszym weselu będziemy się tam bawili we wrześniu, ale w marcu idziemy tam na wesele do znajomych także to będzie próba generalna tej sali grac12 przypomnij się w połowie marca to napiszę jak było :)