Autor Wątek: Bydgoskie Pary Młode 2012  (Przeczytany 122794 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Myszk@

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Bydgoskie Pary Młode 2012
« dnia: 31 Stycznia 2011, 18:30 »
tak sobie pomyślałam, że nasz czas planowania i organizacji zbliża się coraz większymi krokami, więc może przyda nam się osobny wątek  na wymianę problemów i doświadczeń  ;D

Witam wszystkich ;)

Offline Natalusia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.06.2012
  • Skąd:: Bydgoszcz/Szczecin
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Stycznia 2011, 19:12 »
Ja też od jakiegoś czasu zastanawiałam się, czy to nie jest właściwa pora na założenie takiego wątku :) I zgadzam się z Tobą, Myszka - ta pora chyba nadeszła ;)

A więc ja również witam :)

Mam na imię Natalia, mieszkam w Bydgoszczy.
Ślub z moim narzeczonym bierzemy w parafii  NSPJ w Bydgoszczy.
Na chwilę obecną naszą datą jest 9 czerwca 2012 r. Dużo zależy od sali - objechaliśmy już ich trochę, ale wciąż szukamy tej jedynej ;) Przed nami jeszcze trzy sale - 12 marca sprawa się wyjaśni, bo wtedy mamy rozmowę z managerką ostatniej sali, na której chyba obecnie najbardziej nam zależy. Ale szczegóły o tym zdradzę później. ;)

Czy będzie ktoś na targach ślubnych? :) (w sumie to chyba pytanie retoryczne... :P )



Offline Myszk@

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Stycznia 2011, 20:11 »
Ano to ja też się przedstawię ;)

Ja mam na imię Asia, też jestem z Bydgoszczy ;)
My będziemy prawdopodobnie brali ślub w parafii na osowej górze (tylko jeszcze nie wiemy czy kolbe, czy wniebowstąpienia::) ), ale data już jak najbardziej pewna - 22.09.2012 ;D

Ze spraw, które już mamy załatwione to sala i fotograf ;) a na dniach będziemy latać po DJach :P

A co do targów... oczywiście, że się wybieramy  ;D czekam ze zniecierpliwieniem i poświęcę na ten cel nawet zajęcia na niedzielnym zjeździe  :D

Offline ripo

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
  • data ślubu: 15.06.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Stycznia 2011, 20:26 »
Witam wszystkich!
Mam na imię Marta i również jestem z Bydgoszczy.  Co prawda to konto założył mój narzeczony, ale dostałam zgodę by z niego korzystać.
My mamy już salę i obrączki, aktualnie zastanawiamy się nad wyborem zespołu.

Natalusia- wiesz może jak wyglądają formalności w parafii NSPJ? Prawdopodobnie my również będziemy brać ślub w tym kościele i chęnie dowiedziałabym się jak wszystko tam wygląda  :)

My oczywiście również wybieramy się na targi i nie możemy się ich doczekać.


Offline katarina25

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Stycznia 2011, 21:58 »
Witam,
też się przedstawię, a co! Kasia - Bydgoszcz.  W ogóle jestem świeżutka na forum - od dziś  ;D Wpadłam do Was bo szukałam czegoś na temat Bazyliki.  Narzeczony upiera się na ślub właśnie tam bo "taka ładna jest" 8) Ja z załatwionych rzeczy póki co mam tylko narzeczonego :-\ I pewnie niedługo osiwieje jak będę czytać na jakim etapie Wy dziewczyny jesteście. . .  ::) Jestem natomiast strasznie ciekawa co i jak.  Otwarta na wszelkie rady.  Nie mam pomysłu nawet na salę bo weselicho chcemy malutkie i tu nagle zonk, że w takich małych lokalach jest deficyt.
Pozdrawiam
:) :) ;) ;)

Offline katarina25

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Stycznia 2011, 22:00 »
Zapomniałam dodać, że my też wybieramy się na targi  :)
:) :) ;) ;)

Offline Natalusia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.06.2012
  • Skąd:: Bydgoszcz/Szczecin
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #6 dnia: 1 Lutego 2011, 15:19 »
Napisałam wyżej, że 12 marca będziemy już wiedzieć na 100%, w której sali będziemy mieć wesele... Nie wiem, skąd mi się ten marzec wziął  ??? :P. Chodziło mi oczywiście o datę 12 lutego - wtedy mamy ostatnie spotkanie w sprawie sali. Więc jeszcze w tym miesiącu będziemy wiedzieć co i jak :).

Myszka, przyznam szczerze, że mimo iż NSPJ jest parafią MN, to za bardzo w tych sprawach nie orientujemy się... Poza tym dość istotnym faktem jest to, że około pół roku temu zmienił się tam proboszcz i wprowadził wiele zmian, chociażby całkiem inny układ godzinowy mszy w niedziele i dni powszednie, albo też takie drobiazgi, że inaczej przyjmowana jest komunia święta podczas mszy itd. Więc niewykluczone, że też w sprawach ślubu jest inaczej niż było do tej pory... ::)


Katarina25, nie przejmuj się, że nie masz nic załatwione jeszcze. My z mn generalnie też oficjalnie nie mamy nic załatwione, podpisane itd. Jedynie mamy podjęte decyzje co do niektórych spraw, właśnie np. wybór kościoła, no i na jedną salę jesteśmy już tak wstępnie zapisani na tego 9 czerwca, ale tak jak wspomniałam, to jeszcze nic pewnego. Więc tak naprawdę też dopiero zaczynamy :).



Offline Myszk@

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #7 dnia: 1 Lutego 2011, 19:30 »
Dziewczyny tak prawdę mówiąc, to my też za dużo nie mamy ;) dopiero będziemy się rozkręcać z załatwianiem i działaniem - póki co czekamy na targi, może zaczerpniemy inspiracji na ten nasz najpiękniejszy dzień w życiu  :P

Offline magic827
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #8 dnia: 6 Lutego 2011, 18:58 »
To teraz Ja:) Mam na imię Ania, ślub planujemy na 27. 07. 2012.  Oprócz chęci nie mamy jeszcze nic. . .  Byłam dziś na targach i wiem mniej, niż wiedziałam tzn.  jestem przerażona.  Mamy dwa typy na restauracje: "Carina" lub "Gościniec nad Strugą", kościół na bank Św. Trójca, a DJ już prawie zaklepany.  Najgorzej będzie z sukienką. . .  Mamy czas:)

Offline Myszk@

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #9 dnia: 6 Lutego 2011, 19:00 »
oczywiście witamy serdecznie  ;D

a można wiedzieć jakiego będziecie mieli DJa?? Bo my obecnie jesteśmy na etapie intensywnych poszukiwań :D

A co do targów.. mnóstwo fajnych rzeczy, ale prawdę mówiąc to tylko utwierdziliśmy się w naszych wyborach ;) no i ..... na targach ujrzałam moją wymarzoną suknię ślubną :D i nie spocznę póki nie pójdę przymierzyć :D

Offline magic827
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Lutego 2011, 19:04 »
DJ Romek :) Co i jak będę wiedziała za jakiś czas, bo czekamy na spotkanie.  Jedno jest pewne sprawdzony na 100% i mamy zaklepany termin:)

Offline Myszk@

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #11 dnia: 6 Lutego 2011, 19:46 »
nie wiem, czy mamy tą samą osobę na myśli - czy to przypadkiem nie Roman Cabaj ;> Bo jeżeli tak to być może będzie bawił i Was i Nas ;D

Offline magic827
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #12 dnia: 6 Lutego 2011, 22:10 »
Tak jak mnie pamięć nie myli to właśnie ON:) Rozmawialiście już z Nim?

Offline Natalusia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.06.2012
  • Skąd:: Bydgoszcz/Szczecin
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Lutego 2011, 23:09 »
Jak tam wrażenia po targach? :) Ja nie ukrywam, że to czwarty rok z rzędu, kiedy poszłam z moim lubym na owe targi ślubne ;) Ale dotychczas traktowaliśmy to bardziej jako wyprawy w celu zorientowania się trochę w ofertach ślubnych "tak na przyszłość". ;) No a w tym roku poszliśmy tam już pierwszy raz jako narzeczeni i już z (prawie) konkretną datą no i z konkretną myślą, by wyszukać jakieś ciekawe oferty na nasz ślub. ;)
Generalnie głównie byliśmy zainteresowani fotografami i znaleźliśmy kilka ofert, które nam się spodobały. :) Liczyliśmy też na oferty muzyczne i cukiernicze, ale nie było zbyt wielkiego wyboru.
Porównując targi z ubiegłorocznych lat: w tym roku na pewno dominowali fotografowie, było też więcej stoisk z sukniami ślubnymi (pewnie dlatego, że dużo ostatnio nowych powstało w Bydgoszczy), na zewnątrz stało więcej ślubnych niż w poprzednich latach, ponad to było o wiele więcej restauracji oraz firm dekoratorskich.
Natomiast w porównaniu do poprzednich lat, mało było stoisk fryzjersko-kosmetycznych oraz niewiele związanych z muzyką. To tyle, co przychodzi mi na myśl...
Podobał mi się pokaz sukni ślubnych salonu Malena :) Nie tyle o kiecki chodzi, choć dwie nawet niezłe były, ale fajne było to, że pokaz był bardzo zaskakujący :). Do tej pory na targach były tylko zwykłe pokazy, czyli modelki "spacerujące" po scenie - przynajmniej na tych pokazach, które ja widziałam. MN zażartował, ze najwyraźniej dziś modelka musi już nie tylko być zgrabna i mieć ładny chód, ale też musi potrafić tańczyć ;). Dobre było w tym pokazie to, że można było zobaczyć, jak suknia wygląda w tańcu, bo nie ukrywajmy, że to też istotne.

A jak Wasze wrażenia? :)



Offline Natalusia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.06.2012
  • Skąd:: Bydgoszcz/Szczecin
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #14 dnia: 6 Lutego 2011, 23:42 »
(...) na zewnątrz stało więcej ślubnych niż w poprzednich latach (...)
Oczywiście miałam na myśli pojazdy ślubne :P



Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #15 dnia: 7 Lutego 2011, 01:14 »
jesli moge sie wtracic to ostatnio cos na forum slychac, ze restauracja carina ma jakies problemy i trzeba uwazac na umowy z nimi podpisywane, ktos nawet odradzal ostatnio nawiazywanie wspolpracy bo niby moga spaljtowac :-\...informacje nie potwierdzona ale warto sie zorientowac niz pozniej zalowac ;)...


Offline Myszk@

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #16 dnia: 7 Lutego 2011, 11:30 »
Natalusia, mamy podobne odczucia jak Wy :)

Z racji, że my już mamy fotografa, to nie zwracaliśmy na takie stoiska w ogóle uwagi. Ale fakt-razem z usługami video było ich całkiem sporo. Jak na moje to nawet trochę za dużo.  Najbardziej to mi brakowało  branży kosmetyczno-fryzjerskiej (bo szczerze mówiąc to myślałam, że uda mi się zobaczyć coś fajnego) i cukierniczej (akurat mi osobiście ciasta Chmielewskich nie smakują).
Ale generalnie wrażenia jak najbardziej pozytywne - dostaliśmy rabat na obrączki u Głębockiego (które i tak mieliśmy iść zamawiać w tym tygodniu, więc dobrze się złożyło :P), podpatrzyliśmy dekoracje i zaproszenia - szczerze mówiąc to patrząc na ceny zaproszeń coraz bardziej przekonujemy się do idei własnego rękodzieła, bo nie dość, że taniej nas to wyjdzie, to jeszcze jaka satysfakcja ;D Bardzo nam się też spodobało stoisko pana z Zakopanego, który robi zdjęcia w kryształach-super pomysł na podziękowanie dla rodziców, tylko ceny trochę odstraszają  ::)
No i o czym już pisałam wcześniej... wypatrzyłam  wymarzoną sukienkę  ;D tak się napaliłam, że już dzwoniłam do salonu i jutro idę przymierzać  :D wiem, że to trochę wcześnie, ale ja należę do tych raczej niecierpliwych  :P

Magic827 na razie tylko telefonicznie, ale dzisiaj będziemy się z nim umawiać na spotkanie  ;D

Offline magic827
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #17 dnia: 7 Lutego 2011, 20:56 »
Byłam już parę razy w Carinie i póki co uważam, że ta plajta to jakaś plotka kogoś "życzliwego".   Takie jest moje zdanie póki co.  20 lutego jedziemy na drzwi otwarte do "Gościńca nad Strugą" i zaraz potem do "cariny" na obiad.  zabieramy mamę, a ona na pewno wywęszy co i jak.  Do Myszk@ jak już będziesz miała jakieś info dotyczące "Naszego" DJ-a to pochwalisz się?  :D

Offline katarina25

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #18 dnia: 7 Lutego 2011, 22:09 »
Ja byłam z przyszłym na targach pierwszy raz i wrażenia pozytywne.  Przyszły nawet nie marudził za bardzo.  Mnie ten tłum zaskoczył bo po targach mieszkaniowych nie spodziewałam się niczego dobrego.  Wypatrzyliśmy sobie fotografa.  I niestety nie będę mogła sobie zrobić mojego ulubionego królewskiego z Sowy zrobić w takiej formie w jakiej chciałam:( Też się wybieramy na dni otwarte do Gościńca.  Żałuję że przegapiłam gdzieś Głębockiego.  Rozumiem że dj Romek to pozytyw?
:) :) ;) ;)

Offline Myszk@

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #19 dnia: 8 Lutego 2011, 10:20 »
No i jesteśmy po spotkaniu z Romkiem :D muszę Wam powiedzieć, że drugiego takiego to nie ma ;D człowiek jest świetny, my od razu złapaliśmy z nim wspólny język, jest otwarty na wszystkie pomysły (na nasz z motywem z bajek o dziwo też jak najbardziej  :P), baaardzo kontaktowy i po prostu ma w sobie to coś. Bije na głowę wszystkich, z którymi do tej pory się spotykaliśmy-nawet Starskiego. Do tego budzi takie zaufanie, że bylibyśmy w stanie mu powierzyć poprowadzenie imprezy bez żadnych ustaleń :)

Decyzja jest oczywiście jasna i będzie grał na naszym weselu  ;D

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #20 dnia: 8 Lutego 2011, 13:06 »
Dziewczyny, ale macie ciśnienie :) Jeszcze macie mnóstwo czasu :) a martwicie się jakby zostało Wam po 3-4 miesiące :)

Jeśli chodzi o Dj polecam Merlina, zapewniam, że w kwestii prezentacji usług bije innych na głowę :) Byam na imprezie na około 200 osós którą prowadził i naprawdę dał radę, poza tym  na forum kilka osób o nim pisało, także w samych superlatywach. Za jakością idzie też oczywiście cena... nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek, ale warto ;)

Obrączki od Głębockiego również polecam, też mamy od nich zamówione i na prawdę są cudne :)

A jeśli chodzi o fryzjerki to mnie też ich ilość zawiodła w tym roku. Zabrakło mi też stoisk florystycznych, bo akurat jestem na etapie poszukiwań.

Myszk@ pochwal się gdzie wypatrzyłaś sukienkę :)

 



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Natalusia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.06.2012
  • Skąd:: Bydgoszcz/Szczecin
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #21 dnia: 8 Lutego 2011, 13:23 »
My na ten rok chcemy zarezerwować sobie salę, muzykę, fotografa/kamerzystę i... to chyba na razie tyle. Pozostałe sprawy wstępnie zostawiamy sobie na przyszły rok lub ewentualnie będziemy kontynuować działania pod koniec tego roku ;).


Co do muzyki, to też zastanawialiśmy się, a w sumie nadal zastawiamy nad Merlinem, ale jak na targach usłyszeliśmy kwotę "od 2000 zł", to trochę straciłam zapał na to...  :-\ Zawsze wydawało mi się, że dj kosztuje mniej niż zespół, a jednak tak nie jest. W tym przypadku pewnie duży wpływ na cenę ma to, że jest to duet a nie jedna osoba. No ale zobaczymy jak to będzie, w końcu prowadzenie imprezy weselnej jest jedną z najistotniejszych spraw na weselu, więc chyba jednak warto zainwestować w dobrego muzyka... ::)



Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #22 dnia: 8 Lutego 2011, 14:51 »
a ja tam sie zgadzam i popieram dziewczynki ;) najwazniejsze rzeczy trzeba zalatwiac szybciej, zeby sie pozniej nie stresowac, ze terminy pozajmowane ;)...a jesli chodzi o muzyke to mysle, ze warto zainwestowac w dobrego dja czy zespol, tylko za tym idzie wieksza kasa ale mozna to jakos pogodzic - my np rezygnujemy z auta wlasnie na rzecz dobrego zespolu - wiadomo jesli jest zla muzyka to cala impreza bedzie nieudana, nawet jesli sala bedzie pieknie wygladac i jedzonko super to sie szybko skonczy... a jesli o ceny chodzi to dobry dj to wiecej niz 2tys, a dobry zespol - wiecej niz 4tys wiec warto sie zastanowic...zycze udanych wyborow dziewczynki i powodzenia w przygotowaniach ;)...


Offline kinia87
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #23 dnia: 8 Lutego 2011, 15:34 »
hej ho witam takze  w tym watku wszystkie przyszle zony z 2012:P

moja data slubu 08.09.2012, zalatwione na dzien dzisiejszy :
1. Kościół (Bazylika)
2. Sala (Pałacyk w Ostromecku)
3. Zespół (Zwierzband - dla nietypowych i wymagających, gorąco polecam!!!!)

Kieckę mam na oku, jednak na razie chwilowe problemy z realizacją, bo w Polsce nie ma jej dostępnej w moim rozmiarze i kolorze :(
Będzie ściągana z USA

oto i ona ;)

http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?keywordText=ambrosia&keywordType=any&page=0&pageSize=15&style=A3365

tylko jak ja zobaczylam, od razu wiedzialam, ze nie chce zadnej innej :) :)

a tymczasem, 08.09.2011 bierzemy ślub cywilny :) kameralny, tylko my i nasi rodzice :) z pompa będzie na przyszły rok;) ;)


MOJE FINAL COUNTDOWN! Odliczajcie ze mną... -> https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=39013.0

Offline kinia87
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #24 dnia: 8 Lutego 2011, 16:19 »
i tez jak najbardziej popieram wczesne zalatwienie wszelkich spraw, bo nie wyobrazam zostawienia sobie tego wszystkiego na ostatni moment. Chyba, ze komus nie zalezy, gdzie, jak... wiadomo, ze najwazniejsze z Kim ;) ale ja chcialabym miec wszystko dopiete na ostatni guzik, i dokladnie tam, gdzie mi sie to wymarzylo, ze wszystkimi dodatkami...

teraz wlasnie... szukam na chwile obecna fotografa i kamerzysty... kilku mam na oku... Marcin Koperski, Piotr Ulanowski, Jacek Partyka, Martyna Pstrucha...

kamerzyste mialam juz praktycznie wybranego, tzn takiego, na ktorego chcialam sie zdecydowac i gdzies mi namiary uciekly:/ adresu strony nie pamietam..Zaba moze Ty pomozesz? takie rewelacyjne filmiki w starym opuszczonym domu, na placu zabaw..kojarzysz?


MOJE FINAL COUNTDOWN! Odliczajcie ze mną... -> https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=39013.0

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #25 dnia: 8 Lutego 2011, 16:54 »
kinia tak sie zastanawialam czy sie tu zjawisz ;)...
wiec tak, po pierwsze kojarze kamerzyste - firma nazywa sie stelmotion, jak juz wczesniej pisalam maja rewelacyjne filmy, bylismy u nich na spotakniu, przemily, bardzo kontaktowy pan, z ogromna liczba pomyslow - ALE cena rownie "rewelacyjna", jesli ktos chce poswiecic wiecej kasy na film to szczerze polecam ;)...a jesli ktos chcialby mniej wydac to rowniez mam kogos godnego polecenia jakby co ;)...
a co do zwierzbandu to wlasnie w piatek podpisalismy z nimi umowe i dorzucilismy jeszcze trabke, saksofon i dla wiadomosci to juz na stale wspolpracuja w wokalistka - ku naszej uciesze ;D...
hehe widze kinia, ze jednak postawilas na swoim i bedziesz miala maggie sottero ;)...ja tez juz swoja mam w domku ;)...
a co do fotografow to zdecydowanie polecam tych dwoch pierwszych - ale jak zwykle cena tez spora, co do Partyki to na mnie wrazenia nie robia jego zdjecia, a z Pstrucha tez sie spotkalismy i duuzy minus w kontakcie osobistym, fotki w necie sa zdecydowanie najlepsze z jej wszystkich, nie podobal nam sie album i jego wykonanie ale nie chce nikogo zniechecac, najlepiej sie z niemi spotkac osobiscie ;)...
tak dodam, ze szukacie w miare szybko tez makijazystki bo jak chcialam sie umowic z jedna w zeszlym miesiacu - 7mies. przed slubem, to moj termin miala juz zajety :-\...


Offline Myszk@

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #26 dnia: 8 Lutego 2011, 17:15 »
Natalusia my też się zastanawialiśmy nad merlinem, ale zrezygnowaliśmy bo dla nas trochę za bardzo 'cwaniakował' (a przynajmniej my to tak oebraliśmy). Aha.. a na początku stycznia jak byliśmy u niego na spotkaniu, to podał nam cenę 3000+1000 za poprawiny ::)

Precious - ta sukienka to z salonu Elizabeth (na Chocimskiej) nr 2215T ;D Oczywiście nie wytrzymałam i byłam dzisiaj przymierzać i.... wiem że to ta ;D  :jupi: :jupi: :jupi: ale panie (swoją drogą genialne-na spokojnie doradziły, wytłumaczyły co i jak) poradziły poczekać do października, bo będą wyprzedaże  :P

Aaa.. no i zamówiliśmy dzisiaj obrączki :)

Offline kinia87
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2012
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #27 dnia: 8 Lutego 2011, 17:33 »
zaba, zwierzband wspolpracuje z ta wokalistka, co spiewala z nimi na jednym z nagran na stronie???? łooooooooooooo a ona jest dostepna w wersji podstawowej, czy dodatkowo platna? :D heheh jednak zamowiliscie full sklad :P no niezle niezle ;)
Co do fotografow rozwazam wlasnie glownie 2 pierwszych panow;))))) a kamerzyste to chyba wlasnie stelmotion! tak, o to mi chodzilo! :) ech...
co do makijażystki i fryzjerki to zamówiłam p. Monikę Madej na jedno i drugie ;))) teraz na ten rok, na cywilny, termin był dostępny (8.09). Jeśli będę zadowolona, bez wahania użyję jej w przyszłym roku ;)


MOJE FINAL COUNTDOWN! Odliczajcie ze mną... -> https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=39013.0

Offline Natalusia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.06.2012
  • Skąd:: Bydgoszcz/Szczecin
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #28 dnia: 8 Lutego 2011, 19:18 »
(...) na początku stycznia jak byliśmy u niego na spotkaniu, to podał nam cenę 3000+1000 za poprawiny ::)
OMG!!!!  :o  :o  :o



Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Bydgoskie Pary Młode 2012
« Odpowiedź #29 dnia: 8 Lutego 2011, 21:37 »
Wg mnie Merlin warty swojej ceny .... a co do "cwaniakowania" no cóż samiec alfa :P nie każdemu to odpowiada :)

musze stanąć w swojej obronie :) nie mówiłam, ze nie warto wszystkiego wcześniej załatwiac, ale na 1,5 roku na przód to dla mnie troszku za wcześnie.
My rezerwowalismy za peirwszym razem salę w maju i wteyd teżwszystko objechaliśmy, w terminach moglismy przebierać do woli, czerwcowych, sierpniowych i wrześniowych. W efekcie ostateczną salę zarezrwowaliśmy we wrześniu i też terminy były, a przecież ślub mamy na początku czerwca. Fot załatwialiśmy jakoś hmm koneic maja początek czerwca chyba, ale głowy nie dam, wielu fotografów dziwiło się, że już pytamy o przyszły rok. Teraz dopeiro z perspektywy czasu wiem, że rok na przód to za wcześnie, bo potem jest zastój. a dopiero na około pół roku naprzód wszystko rusza z kopyta. Pewnie jeśli jestescie spokojniejsze, że już to macie to ok, ja się osobiście cieszę, że sukienkę wybrałam dopeiro teraz a nie pół roku temu, bo w poprzedniej kolekcji nie było takiej jak mi się podobała :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....