Autor Wątek: sala PRINCESS Szczecin opinie  (Przeczytany 30251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szalwia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • data ślubu: 11.06.2011
sala PRINCESS Szczecin opinie
« dnia: 28 Stycznia 2011, 11:23 »
Witam:) czy ktos mial lub byl na weselu w sali Princess w Szczecinie? prosze o opinie:) z gory wielkie dzieki!!!
« Ostatnia zmiana: 14 Maja 2015, 19:56 wysłana przez zibi »

Offline Marta234
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Lutego 2011, 07:51 »
Witaj :) Ja mam zarezerowwana właśnie tą salę na swoje wesele. Równiez szukałam opinii na jej temat i za pośrednictwem forum odezwała się do mnie jedna Pani która była z niej naprawdę zadowolona. Wspominała o właścicielce że jest strochę zakręcona :) I faktycznie tak jest, równiez umowa która daje do podpisania wymaga zmian dlatego np. ja napisałam swoje umowy i Pani Agnieszka - włascicielka je przeczytała zaakceptowała i podpisała także naprawdę jest ugodowa i nie robi problemów :) Cięzko się do niej dodzwonić, spóźnia się ale nich to Cię nie zraża :) Co do jedzenia równiez je chwalono że smaczne, obsługa też dobra (menu za 160 zł) Ja będąc jeszcze na oględzinach :) sali wzięłam numer do osób które akurat tego dnia miały bawić się tam na weselu jako goście. Oni równiez byli bardzo zadowoleni, jedzenie bardzo im smakowało, mówili że ciasta równiez są pyszne. Ja równiez miałam przyjemnośc zobaczyc kucharza w akcji, bardzo symaptyczny człowiek pokazywałm nam wszytsko i nie robił problemów, nawet chciał częstowac kanapkami :)

Mam nadzieję że pomogłam :)

Offline szalwia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 8 Lutego 2011, 19:53 »
Marta, dziekuje za info, ale zdecydowalismy sie na Ceremonie :) pozdrawiam:)

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 8 Lutego 2011, 20:27 »
Bardzo dobry wybór, będziesz zadowolona z Ceremonii;)

Offline szalwia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Lutego 2011, 17:01 »
lokal podoba nam sie bardzo i to wlasnie ze wzgledu na niego zmienilismy date slubu:))))) wiem, ze bedzie dobrze:) teraz pozostalo wybrac menu. . .  :)

Offline Agaciasin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Czerwca 2011, 16:10 »
Ponawiam pytanie, czy jest ktoś, kto mógłby się podzielić świeższymi informacjami.  Szczególnie chodzi mi o ilość i jakość jedzenia oraz wielkość sali.  Wesele planujemy na 80 osób(łącznie z orkiestrą), z tym że mamy sporą orkiestrę ( 5 osób ), czy spokojnie tyle osób może się tam bawić?

Offline Marta234
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Czerwca 2011, 14:39 »
Kiedy ja tam byłam w zeszłym roku to właśnie powiększali podest dla orkiestry. Nie wiem jak wygląda on w tym momencie ale w lipcu mam spotkanie z kucharzem ( bo tam bedzie nasze wesele ) to napisze :) 80 osób spokojnie się zmieści, nie jest to jakaś ogromna sala ale u nas bedzie około 90 osób i myślę że nie będzie problemu. Przy 100 osobach już by było ciasno.

Offline Agaciasin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Czerwca 2011, 17:10 »
Marta będę wdzięczna za Twoją opinię po weselu, my idziemy zobaczyć salę 20 czerwca, więc już niedługo, ale to takie wstępne spotkanie:)

Offline Marta234
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Lipca 2011, 15:02 »
Mieliśmy mieć spotkanie w lipcu z kucharzem ale coś się Pani Agnieszka nie odzywa ;/ napisałam do niej maila zobaczymy... A jak tam po oględzinach sali?

Offline Agaciasin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Lipca 2011, 17:17 »
Może sama się musisz do niej odezwać.  Nam mówiła, że spotkanie z kucharzem jest później, ale koniecznie chcieliśmy z nim porozmawiać i nie było problemu.  Facet wydaje się konkretny, znajomy DJ powiedział, że lepiej trafić nie mogliśmy, więc o jedzenie jestem spokojna.  Bardziej się martwię o samą salę.

Offline Marta234
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 1 Sierpnia 2011, 15:09 »
Już po spotkaniu z kucharzem. Pan rewelacja :) konkretny i kompetentny ! Zrobił na nas bardzo dobre wrażenie! Masz rację o to też jestem spokojna. Martwi mnie trochę sprawa tortów...ale myśle że sprawa niedługo się rozwiąże :)

Offline Agaciasin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 2 Sierpnia 2011, 14:02 »
A kiedy dokładnie macie ślub, bo chyba to przeoczyłam? A tort bierzecie w cenie od nich, czy sami zamawiacie? Bo jak się pytaliśmy w tej cukierni, z której biorą torty, to w sumie miała różnica wychodzi.  Najpierw powiedzieliśmy, że sami tort załatwimy, ale teraz się nad tym zastanawiamy

Offline Marta234
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Sierpnia 2011, 12:38 »
ślub 10 września, tort bierzemy od nich, tylko z tym tortem to też mały problem, bo nie mieli przy sobie zdjęć tortów żebyśmy mogli coś wybrać, kazali nam wejść na stronę cukierni i wybrać z tych tańszych hmm tylko że tam nie ma cen i ciężko określić które to konkretnie są ! parodia. Napisałam maila do Pani A.  żeby mi wysłała zdjęcia tortów które są w cenie menu, brak odpowiedzi.....

Offline Agaciasin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Sierpnia 2011, 23:06 »
oj zaczynam się martwić tymi Twoimi problemami z panią A.  :/ Najgorsze jest to, że teraz salę mają przenosić i boję się jak ona będzie wyglądała i czy zdążą:/

Offline Czarna_1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Sierpnia 2011, 15:39 »
Witam.
Tak się składa że bawiłam się na tej sali na dwóch weselach i za każdy razem było super.
Z tego co mi wiadomo rzeczywiście będą się przeprowadzać,ale dotyczyć to będzie wesel na przyszły sezon.
Sala ładna,duża,z dużym ogrodem.
Jedzenie i obsługa super!
Gorąco polecam i życzę równie udanych imprez.   :-*

Offline Agaciasin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Sierpnia 2011, 11:33 »
tylko, że ja mam właśnie ślub w 2012 roku

Offline patrychapati
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Sierpnia 2011, 11:54 »
sala ok wystrój łądny max na 60 os jest za malo miejsca do tanczenia dla wikszej ilosci gosci
pilnujcie jedzenia!!! jesli macie poprawiny

Offline izusia1972
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Sierpnia 2011, 21:12 »
Witajcie,bawiłam się na tej sali i muszę powiedzieć,że jestem bardzo zadowolona-wszystko było super :)polecam tę salę każdemu kto chce mieć fajnie zorganizowane wesele.

Offline Czarna_1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 3 Września 2011, 10:43 »
Witam ,
miała to szczęście być na dwóch przyjęciach weselnych właśnie na sali weselnej "Princess" w tym roku.
Za każdy razem zarówno kuchnia jak i obsługa ku zadowoleniu gości stawała na wysokości zadania.
Od początku panowała atmosfera wzajemnego zrozumienia,a goście byli pod naprawdę świetną  opieką.
Jedzenie które zostało na poprawiny(oprócz dań mniej trwałych, których kuchnia ze wzg.  na ODPOWIEDZIALNOŚĆ jaką ponosi za bezpieczeństwo gości ponownie wydać nie mogła. )było ładnie podane na stoły a sala (chociaż między weselem a poprawinami było tylko parę godzin) wysprzątana i gotowa na ponowne przyjęcie gości.
mówi się że to ludzie tworzą klimat. . . i za to całej cudownej załodze bardzo dziękujemy.

Offline Agaciasin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 3 Września 2011, 13:07 »
Czarna_1 dlaczego się powtarzasz? Już raz napisałaś w tym samym temacie, że się dobrze bawiłaś na dwóch weselach. . .

Offline Czarna_1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 3 Września 2011, 14:22 »
Rozwinełam wcześniejszą odpowiedź co do jedzenia. . . ?  ???

Offline patrychapati
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 5 Września 2011, 11:43 »
Czarna_1 a moze jestes kolezanka właścicelki i robisz jej dobra opinie ??
czy kurczaki pieczone , kotlety schabowe smażone nie moga byc spożywane na poprawinach jakby zostały po weselu czy szynka 4kg pieczona tez nie moze byc podana na poprawinach bo sie popsóła po 6 godz??? za co maja brac ODPOWIEDZIALNOŚĆ?? za kotelty i kurczaki to nie tatar ze nie mozna go wydac bo juz sto mieso bylo poddane obróbce cieplnej wiec niech nikt mi glupot nie mowi ze tego nie mozna wydac złodzieje i tyle na ten temat

Offline Agaciasin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 6 Września 2011, 16:50 »
patrychapati trochę mnie przeraziłaś tym jedzeniem, wiadomo, że obsługa zawze coś tam weźmie, ale nie sądzę żeby to była tak ogromna ilość żeby na poprawiny nie starczyło. . .  bardzo się tym denerwuje, a jeszcze rok do wesela, ciekawe ile się zmieni do tego czasu

Offline beatka/78
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 6 Września 2011, 20:44 »
Ja również byłam gościem na tej sali,wszystko było super i nikt głodny nie chodził :)

Offline han73
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 9 Września 2011, 02:00 »
No nie wierze,aż musiałem sie zarejestrować!! Przecież wiadomo że na poprawinach zawsze jest tego jedzenia mniej. . .
Jakoś u mnie nikt nie narzekał,wszyscy najedzeni i zadowoleni ;-)
Pozdrawiam.

Offline Marta234
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Września 2011, 14:59 »
Robiliśmy wesele na tej sali, muszę przyznac że jesteśmy bardzo zadowoleni. Chociaż po tych ostatnich opiniach na formu trochę się bałam dziś wiem, że nie było potrzeby. Jedzenie było pyszne ( 2 wersja menu) obsługa fantastyczna, bardzo uprzejma, kulturalna, w białych rękawiczkach podawały Panie ciepłe posiłki,  dbała o gości, sami nawet wódkę roznośili chociaż to nie było w ich obowiązku. Tort o który się martwiłam był pyszny i wyglądał bardzo elegancko!  Goście zachwyceni to najważniejsze :) po przecież dobre jedzenie to 50 % sukcesu na weselach. Polecam tą salę szczeże.

Offline susie
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13 pazdz 2012
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Października 2011, 16:03 »
a wiecie gdzie sie sala przenosi ?bo na ich stronce nic nie ma a jak przejezdzalam w weekend to juz tam pusto jest

Offline Agaciasin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Października 2011, 16:33 »
sala się przenosi na działki Mickiewicza, sama mam juz zarezerwowane wesele na pzyszły rok, własnie na nowej sali.  Mieli ja wyremontować i jakos w listopadzie jadę sprawdzić, czy wszystko gra

Offline paloma
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2013
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #28 dnia: 1 Czerwca 2012, 23:16 »
Witam,
czy ktoś może napisać coś świeżego na temat sali Princess?
mam mieć wesele za rok i zastanawiam się nad tą salą.  Słyszałam dużo pozytywnych opinii na jej temat.  czy zdjęcia zamieszczone na stronie sali odbiegają od rzeczywistości, czy faktycznie jest tam tak ładnie?

Offline Agaciasin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala PRINCESS pomozcie!!!!
« Odpowiedź #29 dnia: 7 Czerwca 2012, 12:53 »
Z racji tego, że wesele mam 25 sierpnia to byłam na tej sali już kilka razy i jest ona dużo ładniejsza niż na zdjęciach. Byłam tam teraz we wtorek i pani Agnieszka powiedziała, że doda teraz nowe zdjęcia na stronę. Do tego teraz w weekend było pierwsze wesele na sali i akurat pan młody przyjechał po jakieś rzeczy jeszcze i widziałam, ze bardzo miło się do siebie odnosili z panią Agnieszką (właścicielką), wręcz z zadowoleniem. Pani Agnieszka też mówiła, że wszystko super wyszło. Zresztą to konkretna babka i wiele rzeczy można z nią dogadać, ale jak to wyjdzie w praktyce napiszę dopiero po własnym weselu. Powiem tak, obawy miałam ogromne i teraz są praktycznie żadne, po kilku spotkaniach z panią Agnieszką oraz po obejrzeniu sali po weselu, gdzie jeszcze nie była całkiem sprzątnięta. Na pewno warto ją zobaczyć, bo jest śliczna.